MENU
D
T
M
S

Kvinde Senior 1 7M Forår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
595926
11-04 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Amalie Tingbjerg I P
1 - 3
595923 ma
12-04 2021
Kl. 19:15
FC Culpa 2 Østerbro IF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 6
595927
to
15-04 2021
Kl. 19:00
Hvidovre IF FC Udfordringen Avedøre Stadion Kunstgræs
5 - 3
595924 to
15-04 2021
Kl. 19:15
Skjold Hekla Kunst, Lundehusparken
2 - 1
595932 ti
20-04 2021
Kl. 18:00
FC Udfordringen Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 0
595929 ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF 2 Brønshøj Fælledparken
3 - 1
595930 to
22-04 2021
Kl. 19:30
Hekla FC Culpa 2 Hekla Park
2 - 3
595931
24-04 2021
Kl. 12:15
Nørrebro United 2 Skjold Kunst, Nørrebroparken
7 - 2
595928
24-04 2021
Kl. 14:00
Amalie Hvidovre IF Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 0
595933 ma
26-04 2021
Kl. 18:00
Amalie Østerbro IF 2 Kløvermarken
0 - 0
595934 ma
26-04 2021
Kl. 19:15
FC Culpa 2 Nørrebro United 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
595937
to
29-04 2021
Kl. 19:00
Hvidovre IF Valby 2 Hvidovre IF's baner
6 - 0
595935 to
29-04 2021
Kl. 19:15
Skjold FC Udfordringen Kunst, Lundehusparken
0 - 3
595936
02-05 2021
Kl. 14:00
Brønshøj Hekla Tingbjerg I P
14 - 0
595942 ti
04-05 2021
Kl. 18:00
FC Udfordringen FC Culpa 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
595940 to
06-05 2021
Kl. 19:00
Valby 2 Skjold Valby IP, tribunen
1 - 2
595941
08-05 2021
Kl. 15:15
Nørrebro United 2 Brønshøj Kunst, Nørrebroparken
2 - 6
595944 ma
10-05 2021
Kl. 19:15
FC Culpa 2 Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
595945 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF 2 Hekla Fælledparken
595947 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Hvidovre IF Skjold Avedøre Stadion Kunstgræs
595943 ti
11-05 2021
Kl. 20:15
Amalie Nørrebro United 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
595946
16-05 2021
Kl. 14:00
Brønshøj FC Udfordringen Tingbjerg I P
595952 ti
18-05 2021
Kl. 18:00
FC Udfordringen Amalie Kunst, Valby IP, tribunen
595950 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Valby 2 Brønshøj Valby IP, tribunen
595948 to
20-05 2021
Kl. 18:00
Skjold FC Culpa 2 Kunst, Lundehusparken
595949 to
20-05 2021
Kl. 19:00
Hekla Hvidovre IF Hekla Park
595951
22-05 2021
Kl. 11:00
Nørrebro United 2 Østerbro IF 2 Kunst, Nørrebroparken
595953 ma
24-05 2021
Kl. 18:00
Amalie Valby 2 Kløvermarken
595954 ti
25-05 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF 2 FC Udfordringen Fælledparken
595956 to
27-05 2021
Kl. 18:00
Brønshøj Skjold Tingbjerg I P
595957 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Hvidovre IF FC Culpa 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
595939 to
27-05 2021
Kl. 19:15
Hekla Amalie Hekla Park
595955
30-05 2021
Kl. 11:00
Hekla Nørrebro United 2 Hekla Park
595958 ma
31-05 2021
Kl. 19:15
FC Culpa 2 Brønshøj Kunst, Valby IP, tribunen
595959 ti
01-06 2021
Kl. 19:15
Skjold Amalie Kunst, Lundehusparken
595962 ti
01-06 2021
Kl. 19:15
FC Udfordringen Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
595960 to
03-06 2021
Kl. 19:00
Valby 2 Østerbro IF 2 Valby IP, tribunen
595961 to
03-06 2021
Kl. 19:00
Hvidovre IF Nørrebro United 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
595925
06-06 2021
Kl. 12:00
Valby 2 Nørrebro United 2 Kunst, Valby IP, tribunen
595963
06-06 2021
Kl. 16:00
Amalie FC Culpa 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
595964 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF 2 Skjold Fælledparken
595966 to
10-06 2021
Kl. 18:00
Brønshøj Hvidovre IF Tingbjerg I P
595965
12-06 2021
Kl. 10:00
Hekla Valby 2 Hekla Park
595967
12-06 2021
Kl. 12:45
Nørrebro United 2 FC Udfordringen Kunst, Nørrebroparken
595938
13-06 2021
Kl. 17:30
Østerbro IF 2 Hvidovre IF Kunst, Ryparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De tre bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 og 2 rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i både pulje 1 og 2 rykker ned.
 

Log ind