MENU

M+ 40 M 7M Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
872244 ma
12-04 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Bispebjerg Bk. Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 2
872245 ti
13-04 2021
Kl. 20:30
Vanløse KFUM Vanløse I P
HMH
872498
17-04 2021
Kl. 13:00
NB 99 Vanløse Gentofte Sportspark
4 - 1
872246
18-04 2021
Kl. 10:00
Dragør Nørrebro United Dragør Bk
4 - 1
872243
18-04 2021
Kl. 16:00
Prespa Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
2 - 10
872488 ma
19-04 2021
Kl. 19:15
KFUM Sønderbro Fight Emdrupparken
5 - 2
872489 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Rødovre Vanløse Rødovre Stadion
2 - 2
872487 to
22-04 2021
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Prespa Lersøparken
1 - 2
872486 to
22-04 2021
Kl. 20:00
Skovshoved IF Dragør Skovshoved I P
10 - 1
872496 ma
26-04 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Rødovre Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 1
872494 fr
30-04 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Skovshoved IF Nørrebroparken
1 - 4
872497
01-05 2021
Kl. 12:30
Dragør Bispebjerg Bk. Dragør Bk
0 - 1
872495
02-05 2021
Kl. 16:00
Prespa KFUM Ryparken Idrætsanlæg
5 - 3
872511 ti
04-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse Sønderbro Fight Kunst, Vanløse I P
2 - 3
872499 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF NB 99 Skovshoved I P
6 - 1
872513 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre Prespa Rødovre Stadion
3 - 6
872512 on
05-05 2021
Kl. 19:15
KFUM Dragør Emdrupparken
5 - 6
872518 ti
11-05 2021
Kl. 19:15
Sønderbro Fight NB 99 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 2
872517 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Dragør Rødovre Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

872500 on
12-05 2021
Kl. 20:30
Nørrebro United Bispebjerg Bk. Kunst, Mimersparken
2 - 2
872514 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
Nørrebro United KFUM Nørrebroparken
UMH
872247
15-05 2021
Kl. 11:00
NB 99 Rødovre Gentofte Sportspark
3 - 0
872515
16-05 2021
Kl. 16:00
Prespa Vanløse Ryparken Idrætsanlæg
4 - 11
872544 ti
18-05 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Prespa Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 2
872546 ti
18-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse Dragør Vanløse I P
2 - 5
872548
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre Nørrebro United Rødovre Stadion
1 - 4
872547 on
19-05 2021
Kl. 19:15
KFUM Skovshoved IF Emdrupparken
1 - 4
872545 to
20-05 2021
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. NB 99 Lersøparken
1 - 1
872658
23-05 2021
Kl. 10:00
Prespa NB 99 Ryparken Idrætsanlæg
4 - 3
872550 ti
25-05 2021
Kl. 19:15
Sønderbro Fight Nørrebro United Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 0
872551 ti
25-05 2021
Kl. 20:30
Vanløse Skovshoved IF Vanløse I P
0 - 5
872553 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre Bispebjerg Bk. Rødovre Stadion
3 - 6
872549
29-05 2021
Kl. 16:00
Prespa Dragør Ryparken Idrætsanlæg
6 - 3
872516
30-05 2021
Kl. 15:30
Skovshoved IF Bispebjerg Bk. Skovshoved I P
5 - 0
872653 ma
31-05 2021
Kl. 19:15
KFUM Rødovre Emdrupparken
5 - 2
872650 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF Sønderbro Fight Skovshoved I P
5 - 1
872652 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Dragør NB 99 Dragør Bk
UHT

Udehold taberdømt

872554 fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Nørrebro United Prespa Nørrebroparken
5 - 6
872656 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
KFUM Bispebjerg Bk. Emdrupparken
7 - 4
872655 ma
07-06 2021
Kl. 20:00
Skovshoved IF Rødovre Skovshoved I P
3 - 0
872485 ti
08-06 2021
Kl. 18:30
NB 99 Nørrebro United Gentofte Sportspark
3 - 1
872657 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Dragør Sønderbro Fight Dragør Bk
3 - 2
872651 on
09-06 2021
Kl. 20:30
Bispebjerg Bk. Vanløse Vanløse I P
3 - 3
872654 fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Nørrebro United Vanløse Nørrebroparken
7 - 4
872552
12-06 2021
Kl. 11:00
NB 99 KFUM Gentofte Sportspark
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind