MENU

M+ 60 M 7M Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
160171 ti
06-04 2021
Kl. 18:15
Frem Fremad Valby Frem, Valby IP
7 - 2
160207 on
07-04 2021
Kl. 18:00
Valby Friheden Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
160204 on
07-04 2021
Kl. 20:30
KB 2 AB Tårnby Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 8
160202 to
08-04 2021
Kl. 18:15
Sundby Bk. Viktoria/HB/ØIF Sundby/Kløvermarken
2 - 2
160203 to
08-04 2021
Kl. 19:45
Union KB Genforeningspladsen
2 - 4
160205
11-04 2021
Kl. 15:15
Oversidder B 1908
160209 ma
12-04 2021
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Valby Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
160210 ma
12-04 2021
Kl. 19:30
B 1908 Husum Bk Sundby Idrætspark
2 - 4
160211 ma
12-04 2021
Kl. 22:00
AB Tårnby Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
160213 ti
13-04 2021
Kl. 18:00
Viktoria/HB/ØIF Union Fælledparken
6 - 4
160208 on
14-04 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Sundby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 0
160214 on
14-04 2021
Kl. 19:00
Friheden Frem Strandmarkens Fritidscenter
0 - 7
160206 on
14-04 2021
Kl. 19:40
Husum Bk Fr.holm Sydhavnen Kunst, Husumparken
4 - 1
160212 on
14-04 2021
Kl. 20:30
KB KB 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 4
160222 ma
19-04 2021
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Friheden Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 2
160217 ma
19-04 2021
Kl. 18:30
Union Fremad Valby Grøndal Centret
3 - 3
160218 ma
19-04 2021
Kl. 20:30
KB 2 Viktoria/HB/ØIF Kunst, KB, P. Bangs Vej
14 - 1
160221 on
21-04 2021
Kl. 19:15
Valby B 1908 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
160220 to
22-04 2021
Kl. 18:00
Husum Bk AB Tårnby Husumparken
1 - 4
160215 to
22-04 2021
Kl. 18:15
Sundby Bk. Frem Sundby/Kløvermarken
2 - 1
160219
25-04 2021
Kl. 15:15
Oversidder KB
160226 ma
26-04 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby Valby Vestamager Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

160225 ma
26-04 2021
Kl. 19:30
B 1908 Fr.holm Sydhavnen Sundby Idrætspark
1 - 3
160228 ma
26-04 2021
Kl. 22:00
Viktoria/HB/ØIF Oversidder Fælledparken
160224 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Frem Union Frem, Valby IP
10 - 1
160223 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Fremad Valby KB 2 Valby IP, tribunen
2 - 4
160229 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Friheden Sundby Bk. Strandmarkens Fritidscenter
5 - 5
160227 to
29-04 2021
Kl. 20:30
KB Husum Bk Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 5
160237 ma
03-05 2021
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen AB Tårnby Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 7
160238 ma
03-05 2021
Kl. 19:30
B 1908 Friheden Sundby Idrætspark
3 - 6
160235 ma
03-05 2021
Kl. 19:40
Husum Bk Viktoria/HB/ØIF Kunst, Husumparken
5 - 2
160233 ma
03-05 2021
Kl. 20:30
KB 2 Frem Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 5
160236 on
05-05 2021
Kl. 18:00
Valby KB Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
160232 to
06-05 2021
Kl. 19:45
Union Sundby Bk. Grøndal Centret
2 - 2
160234
09-05 2021
Kl. 15:15
Oversidder Fremad Valby
160242 ma
10-05 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby B 1908 Vestamager Idrætsanlæg
6 - 1
160244 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
Viktoria/HB/ØIF Valby Fælledparken
4 - 1
160241 ti
11-05 2021
Kl. 18:15
Sundby Bk. KB 2 Sundby/Kløvermarken
1 - 5
160240 ti
11-05 2021
Kl. 18:30
Frem Oversidder Frem, Valby IP
160239 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Fremad Valby Husum Bk Valby IP, tribunen
2 - 1
160245 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Friheden Union Strandmarkens Fritidscenter
7 - 2
160243 on
12-05 2021
Kl. 20:30
KB Fr.holm Sydhavnen Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 2
160250 ma
17-05 2021
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Viktoria/HB/ØIF Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
160252 ma
17-05 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby Friheden Vestamager Idrætsanlæg
12 - 3
160251 ma
17-05 2021
Kl. 19:30
B 1908 KB Sundby Idrætspark
7 - 2
160246 ma
17-05 2021
Kl. 20:30
KB 2 Union Kunst, KB, P. Bangs Vej
9 - 0
160249 on
19-05 2021
Kl. 18:00
Valby Fremad Valby Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
160248 to
20-05 2021
Kl. 19:40
Husum Bk Frem Kunst, Husumparken
1 - 3
160247
23-05 2021
Kl. 15:15
Oversidder Sundby Bk.
160256 ma
24-05 2021
Kl. 22:00
Union Oversidder Genforeningspladsen
160258 ti
25-05 2021
Kl. 18:00
Viktoria/HB/ØIF B 1908 Fælledparken
3 - 4
160254 ti
25-05 2021
Kl. 18:15
Frem Valby Frem, Valby IP
6 - 1
160259 ti
25-05 2021
Kl. 20:00
Friheden KB 2 Strandmarkens Fritidscenter
2 - 7
160253 on
26-05 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Fr.holm Sydhavnen Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
160257 on
26-05 2021
Kl. 20:30
KB AB Tårnby Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 5
160255 to
27-05 2021
Kl. 18:15
Sundby Bk. Husum Bk Sundby/Kløvermarken
2 - 2
160263 ma
31-05 2021
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Frem Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 5
160265 ma
31-05 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby Viktoria/HB/ØIF Vestamager Idrætsanlæg
6 - 2
160264 ma
31-05 2021
Kl. 19:30
B 1908 Fremad Valby Sundby Idrætspark
4 - 1
160261 ma
31-05 2021
Kl. 19:40
Husum Bk Union Husumparken
2 - 2
160266 ti
01-06 2021
Kl. 20:30
KB Friheden Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 2
160262 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Valby Sundby Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
160260
06-06 2021
Kl. 15:15
Oversidder KB 2
160274 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Friheden Oversidder Strandmarkens Fritidscenter
160273 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Viktoria/HB/ØIF KB Fælledparken
5 - 1
160269 ti
08-06 2021
Kl. 18:30
Frem B 1908 Frem, Valby IP
5 - 2
160268 on
09-06 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby AB Tårnby Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 5
160272 on
09-06 2021
Kl. 20:30
KB 2 Husum Bk Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
160270 to
10-06 2021
Kl. 18:15
Sundby Bk. Fr.holm Sydhavnen Sundby/Kløvermarken
2 - 2
160271 to
10-06 2021
Kl. 19:44
Union Valby Genforeningspladsen
6 - 4
160279 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
AB Tårnby Frem Vestamager Idrætsanlæg
1 - 0
160278 ma
14-06 2021
Kl. 19:30
B 1908 Sundby Bk. Sundby Idrætspark
0 - 3
160280 ma
14-06 2021
Kl. 20:30
KB Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 5
160275 ma
14-06 2021
Kl. 22:00
Husum Bk Oversidder Husumparken
160281 ti
15-06 2021
Kl. 18:00
Viktoria/HB/ØIF Friheden Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

160277 ti
15-06 2021
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Union Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
160276 on
16-06 2021
Kl. 18:00
Valby KB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 5
160288 ma
21-06 2021
Kl. 18:00
Husum Bk Friheden Husumparken
3 - 2
160282 ma
21-06 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Viktoria/HB/ØIF Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
160283 ti
22-06 2021
Kl. 18:15
Frem KB Frem, Valby IP
6 - 2
160289 on
23-06 2021
Kl. 18:00
Valby Husum Bk Valby IP, tribunen
3 - 3
160284 to
24-06 2021
Kl. 18:15
Sundby Bk. AB Tårnby Sundby/Kløvermarken
1 - 4
160285 to
24-06 2021
Kl. 18:30
Union B 1908 Genforeningspladsen
4 - 1
160286 to
24-06 2021
Kl. 20:30
KB 2 Fr.holm Sydhavnen Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 0
160287
27-06 2021
Kl. 15:15
Oversidder Valby
160290 ma
28-06 2021
Kl. 18:00
Fr.holm Sydhavnen Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
160292 ma
28-06 2021
Kl. 18:30
AB Tårnby Union Vestamager Idrætsanlæg
8 - 5
160291 ma
28-06 2021
Kl. 19:30
B 1908 KB 2 Sundby Idrætspark
2 - 1
160294 ti
29-06 2021
Kl. 18:00
Viktoria/HB/ØIF Frem Fælledparken
2 - 1
160295 on
30-06 2021
Kl. 19:00
Friheden Fremad Valby Langhøjskolen
3 - 4
160293 fr
02-07 2021
Kl. 18:00
KB Sundby Bk. Kunst, KB, P. Bangs Vej
6 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: Ingen

Nedrykning: Ingen, men DBU København forbeholder sig retten til at oprette M+60 1 7M Efterår - i givet fald rykker nr. 7 - 13 ned
 

Log ind