MENU

U14 Piger 1 (07) 7:7 Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
604146
17-04 2021
Kl. 12:00
B 1908 Tårnby FF Sundby Idrætspark
6 - 2
604145
18-04 2021
Kl. 11:15
FC Damsø Vestia Vanløse I P
1 - 2
604148
18-04 2021
Kl. 12:00
HIK Oversidder Kunst, HIK
604147
18-04 2021
Kl. 14:00
Oversidder Sundby Bk.
604149 ti
20-04 2021
Kl. 18:15
Dragør Fix Kunst, Dragør Bk.
8 - 0
604152
24-04 2021
Kl. 11:15
Tårnby FF FC Damsø Vestamager Idrætsanlæg
4 - 2
604150
24-04 2021
Kl. 14:00
Oversidder Dragør
604153
25-04 2021
Kl. 12:00
Sundby Bk. B 1908 Sundby/Kløvermarken
5 - 4
604154
25-04 2021
Kl. 13:30
Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
604151
25-04 2021
Kl. 15:00
Vestia HIK Kunst, Bavnehøj IA
10 - 0
604156
on
28-04 2021
Kl. 18:00
FC Damsø Sundby Bk. Vanløse I P
4 - 0
604157
01-05 2021
Kl. 11:30
B 1908 Fix Sundby Idrætspark
4 - 1
604155
01-05 2021
Kl. 12:00
Oversidder Vestia
604159
02-05 2021
Kl. 11:30
Dragør Oversidder Dragør Bk
111367
08-05 2021
Kl. 10:30
Oversidder B 1908
111369
08-05 2021
Kl. 12:30
Fix FC Damsø Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1 - 1
111366
08-05 2021
Kl. 14:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
111368
09-05 2021
Kl. 14:00
Sundby Bk. HIK Sundby/Kløvermarken
12 - 1
111365 ma
10-05 2021
Kl. 17:40
Vestia Dragør Kunst, Bavnehøj IA
3 - 0
111371 ma
10-05 2021
Kl. 22:00
FC Damsø Oversidder Vanløse I P
604158 ti
11-05 2021
Kl. 18:45
HIK Tårnby FF Gentofte Sportspark - kunst 1
0 - 12
607144
on
12-05 2021
Kl. 18:00
Dragør B 1908 Dragør Bk
1 - 4
111370
15-05 2021
Kl. 12:00
Oversidder Sundby Bk.
111373
16-05 2021
Kl. 10:00
HIK Fix Kunst, HIK
1 - 8
111372
16-05 2021
Kl. 10:30
Vestia Tårnby FF Kunst, Bavnehøj IA
0 - 2
607145
22-05 2021
Kl. 10:00
B 1908 FC Damsø Sundby Idrætspark
4 - 2
607146
22-05 2021
Kl. 10:00
Tårnby FF Dragør Vestamager Idrætsanlæg
3 - 0
607147
22-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder HIK
607149
23-05 2021
Kl. 12:00
Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
607148 ti
25-05 2021
Kl. 17:30
Sundby Bk. Vestia Sundby/Kløvermarken
6 - 2
607151 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Vestia Fix Kunst, Bavnehøj IA
1 - 0
607152
29-05 2021
Kl. 11:30
Tårnby FF Sundby Bk. Vestamager Idrætsanlæg
1 - 0
607150
29-05 2021
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
607153
30-05 2021
Kl. 09:45
HIK B 1908 Kunst, HIK
0 - 15
607154
30-05 2021
Kl. 10:30
FC Damsø Dragør Vanløse IP. Opvisn.
4 - 3
607156 ma
31-05 2021
Kl. 22:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
607155
05-06 2021
Kl. 10:00
FC Damsø HIK Vanløse I P
12 - 2
607159
05-06 2021
Kl. 12:30
Fix Tårnby FF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
0 - 3
607158
06-06 2021
Kl. 11:15
Dragør Sundby Bk. Dragør Bk
1 - 1
607157
06-06 2021
Kl. 14:00
Oversidder Vestia
607161
fr
11-06 2021
Kl. 18:30
Vestia B 1908 Kunst, Bavnehøj IA
2 - 5
607162
12-06 2021
Kl. 11:30
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
607160
12-06 2021
Kl. 12:00
Oversidder FC Damsø
607163
12-06 2021
Kl. 14:30
HIK Dragør Kunst, HIK
UHT

Udehold taberdømt

607164
13-06 2021
Kl. 12:00
Sundby Bk. Fix Sundby/Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind