|
360790
|
sø28-03 2021
|
13:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
360967
|
ma05-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360969
|
ma05-04 2021
|
11:00
|
|
|
Fredensvang - Kunst Bane 6
|
|
|
|
|
360966
|
ma05-04 2021
|
13:30
|
|
|
Fredericia fF Kunstgræs
|
|
|
|
360968
|
ma05-04 2021
|
16:00
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
360972
|
fr09-04 2021
|
18:00
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
|
|
|
|
360970
|
lø10-04 2021
|
10:30
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
360973
|
sø11-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
360787
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
360977
|
lø17-04 2021
|
13:15
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
|
360974
|
lø17-04 2021
|
13:30
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
360976
|
lø17-04 2021
|
14:30
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
360975
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
360978
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
360980
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
360979
|
lø24-04 2021
|
16:00
|
|
|
Hedensted Stadion
|
|
|
|
360981
|
sø25-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
360788
|
ti27-04 2021
|
19:00
|
|
|
Designa Kunstgræs 1
|
|
|
|
360789
|
ti27-04 2021
|
19:30
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
|
|
360983
|
fr30-04 2021
|
11:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
|
|
360982
|
lø01-05 2021
|
11:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
360984
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
360985
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
360989
|
to06-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hedensted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
360987
|
lø08-05 2021
|
13:30
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
360988
|
lø08-05 2021
|
15:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
360986
|
sø09-05 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
380136
|
to13-05 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
360992
|
to13-05 2021
|
13:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
360990
|
to13-05 2021
|
16:00
|
|
|
Hedensted Stadion
|
|
|
|
380137
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
380139
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
380140
|
lø15-05 2021
|
13:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
380138
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
|
|
|
380143
|
fr21-05 2021
|
18:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
380141
|
ma24-05 2021
|
13:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
380144
|
ma24-05 2021
|
13:00
|
|
|
Hedensted Stadion
|
|
|
|
380142
|
ma24-05 2021
|
13:30
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
360991
|
to27-05 2021
|
19:00
|
|
|
Fredericia fF Kunstgræs
|
|
|
|
380147
|
fr28-05 2021
|
19:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
|
|
380145
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
380148
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
380146
|
sø30-05 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
380149
|
fr04-06 2021
|
19:00
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
|
|
|
380150
|
lø05-06 2021
|
13:30
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
380351
|
lø05-06 2021
|
13:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
380353
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
360971
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
380357
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
AURA Park (Stavtrup)
|
|
|
|
380358
|
lø12-06 2021
|
13:30
|
|
|
Madsby Enge
|
|
|
|
380360
|
sø13-06 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
380359
|
sø13-06 2021
|
11:00
|
|
|
Hedensted Stadion
|
|
|
|
382406
|
fr18-06 2021
|
18:30
|
|
|
Designa Arena
|
|
|
|
382404
|
fr18-06 2021
|
19:30
|
|
|
AGF's anlæg - Fredensvang
|
|
|
|
380361
|
sø20-06 2021
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
382405
|
sø20-06 2021
|
13:30
|
|
|
Autocentralen Park (Kolding Stadion)
|
|
|
Nr. 1 rykker op i JS2, nr. 2-3 og de 2 bedste nr. 4 bliver i S1, de 5 dårligste nr. 4 og de 2 bedste nr. 5 spiller play-off, de 5 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S2. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 5 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Kvik/Aalestrup – Grindsted GIF – Silkeborg KFUM – Stavtrup IF – Ribe BK
Følgende 2 hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.
Viborg Sdrm. IK – Seest B