|
751179
|
lø10-04 2021
|
14:00
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
|
|
751178
|
lø10-04 2021
|
16:00
|
|
|
Ulbjerg Stadion
|
|
|
|
|
750963
|
sø11-04 2021
|
13:00
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
|
751182
|
ti13-04 2021
|
18:30
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
751181
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
751180
|
sø18-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
751184
|
lø24-04 2021
|
16:00
|
|
|
Skals Stadion
|
|
|
|
751183
|
sø25-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
751185
|
ma26-04 2021
|
18:30
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
|
|
751187
|
lø01-05 2021
|
16:30
|
|
|
Låstrup Stadion
|
|
|
|
|
751186
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
Overlund Stadion
|
|
|
|
751188
|
ti04-05 2021
|
19:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
751189
|
sø09-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
|
|
751202
|
sø09-05 2021
|
16:00
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
|
|
751201
|
ma10-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
751205
|
on12-05 2021
|
18:30
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
|
|
751203
|
sø16-05 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
751204
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
751208
|
to20-05 2021
|
19:30
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
|
|
751207
|
lø29-05 2021
|
15:30
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
|
|
751206
|
sø30-05 2021
|
13:00
|
|
|
Låstrup Stadion
|
|
|
|
751211
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
751209
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
751210
|
ti08-06 2021
|
19:15
|
|
|
Overlund Kunststofbane
|
|
|
|
226009
|
to10-06 2021
|
18:30
|
|
|
Ørslevkloster Stadion
|
|
|
|
226010
|
fr11-06 2021
|
19:00
|
|
|
Ørum Stadion, Tjele
|
|
|
|
751212
|
sø13-06 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
226013
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
226012
|
lø19-06 2021
|
16:00
|
|
|
Låstrup Stadion
|
UHT
|
|
|
226011
|
sø20-06 2021
|
|
|
|
|
|
|
Nr. 2 og 3, samt de 4 bedste (ud af 10) nr. 4 bliver i rækken.
http://www.dbujylland.dk/nyheder/2021/marts/kvinderaekker-jyske-nedrykkere-afgoeres-paa-fyn/fØÆ
Følgende 4 hold fra 4. pladsen bliver i rækken:
Hornum IF - FK Fjordsiden - Bording IF - Aarhus 1900