MENU

Serie 6 - Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
671019
17-04 2021
Kl. 16:00
IF Bytoften Kontra BK (1) Gladsaxe skole
2 - 4
671022
17-04 2021
Kl. 16:00
Tikøb IF Høje Gladsaxe IF Tikøb Gl. Stadion
1 - 3
671020
18-04 2021
Kl. 11:00
BSF Grantoften IF Ballerup Idrætspark
2 - 5
671023
18-04 2021
Kl. 12:00
Nødebo IF Espergærde IF Nødebo Stadion
1 - 10
671021
18-04 2021
Kl. 14:00
FC Rudersdal Brøndbyernes IF (2) Rundforbi Stadion
4 - 1
671027
on
21-04 2021
Kl. 18:30
BSF FC Rudersdal Ballerup Idrætspark
2 - 3
671028 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Høje Gladsaxe IF IF Bytoften Grønnemose Skole
3 - 4
671029 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Kontra BK (1) Nødebo IF Brøndbyvester Skole
6 - 2
671030 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Espergærde IF Måløv BK Mørdrup Idrætsanlæg
7 - 1
671026
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Grantoften IF Virum-Sorgenfri BK Grantofteparken
0 - 3
671025
to
22-04 2021
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF (2) Tikøb IF Brøndby Stadion
1 - 2
671045
24-04 2021
Kl. 12:00
Tikøb IF BSF Tikøb Gl. Stadion
1 - 0
671031
24-04 2021
Kl. 16:00
IF Bytoften Brøndbyernes IF (2) Gladsaxe skole
UHT

Udehold taberdømt

671047
25-04 2021
Kl. 12:00
Måløv BK Kontra BK (1) Måløv Idrætspark
1 - 3
671046
25-04 2021
Kl. 13:20
Nødebo IF Høje Gladsaxe IF Nødebo Stadion
1 - 3
671033
25-04 2021
Kl. 15:30
FC Rudersdal Grantoften IF Rundforbi Stadion
3 - 1
671032
25-04 2021
Kl. 16:00
Virum-Sorgenfri BK Espergærde IF Virum Stadion
2 - 0
671049
01-05 2021
Kl. 13:00
Grantoften IF Espergærde IF Grantofteparken
0 - 4
671048
02-05 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Nødebo IF Brøndby Stadion
2 - 2
671050
02-05 2021
Kl. 11:00
BSF IF Bytoften Ballerup Idrætspark
4 - 1
671091
02-05 2021
Kl. 13:00
Høje Gladsaxe IF Måløv BK Grønnemose Skole
1 - 2
671092
02-05 2021
Kl. 13:00
FC Rudersdal Tikøb IF Rundforbi Stadion
2 - 1
671093
02-05 2021
Kl. 13:00
Kontra BK (1) Virum-Sorgenfri BK Brøndbyvester Skole
6 - 5
671024
on
05-05 2021
Kl. 18:00
Måløv BK Virum-Sorgenfri BK Måløv Idrætspark
2 - 3
671094
08-05 2021
Kl. 16:00
IF Bytoften FC Rudersdal Gladsaxe skole
7 - 2
671096
08-05 2021
Kl. 16:00
Tikøb IF Grantoften IF Tikøb Gl. Stadion
UHT

Udehold taberdømt

671098
09-05 2021
Kl. 12:00
Nødebo IF BSF Nødebo Stadion
1 - 4
671095
09-05 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Høje Gladsaxe IF Virumgård kunstgræsbane
3 - 0
671097
09-05 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Kontra BK (1) Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 3
671099 on
12-05 2021
Kl. 18:00
Måløv BK Brøndbyernes IF (2) Måløv Idrætspark
3 - 1
671101 on
12-05 2021
Kl. 18:00
Grantoften IF Kontra BK (1) Grantofteparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

671105
15-05 2021
Kl. 16:00
Tikøb IF IF Bytoften Tikøb Gl. Stadion
1 - 2
671100
16-05 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Virum-Sorgenfri BK Brøndby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

671102
16-05 2021
Kl. 11:00
BSF Måløv BK Ballerup Idrætspark
3 - 4
671103
16-05 2021
Kl. 13:00
Høje Gladsaxe IF Espergærde IF Grønnemose Skole
5 - 3
671104
16-05 2021
Kl. 15:30
FC Rudersdal Nødebo IF Rundforbi Stadion
10 - 3
671106
22-05 2021
Kl. 12:00
IF Bytoften Grantoften IF Gladsaxe skole
8 - 3
671107
23-05 2021
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK BSF Virum Stadion
10 - 2
671110
23-05 2021
Kl. 12:00
Nødebo IF Tikøb IF Nødebo Stadion
3 - 3
671108
23-05 2021
Kl. 13:00
Kontra BK (1) Høje Gladsaxe IF Brøndbyvester Skole
9 - 6
671109
23-05 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Brøndbyernes IF (2) Mørdrup Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

671111
23-05 2021
Kl. 14:30
Måløv BK FC Rudersdal Måløv Idrætspark
0 - 1
671117
29-05 2021
Kl. 16:00
Tikøb IF Måløv BK Tikøb Gl. Stadion
UHT

Udehold taberdømt

671113
30-05 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Kontra BK (1) Brøndby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

671115
30-05 2021
Kl. 11:00
BSF Espergærde IF Ballerup Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

671116
30-05 2021
Kl. 15:30
FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK Rundforbi Stadion
1 - 9
671122
05-06 2021
Kl. 13:30
Grantoften IF Nødebo IF Grantofteparken
4 - 2
671118
06-06 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Tikøb IF Virum Stadion
2 - 0
671119
06-06 2021
Kl. 13:00
Høje Gladsaxe IF Brøndbyernes IF (2) Grønnemose Skole
UHT

Udehold taberdømt

671120
06-06 2021
Kl. 13:00
Kontra BK (1) BSF Brøndbyvester Skole
4 - 5
671121
06-06 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF FC Rudersdal Mørdrup Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

671123
06-06 2021
Kl. 14:30
Måløv BK IF Bytoften Måløv Idrætspark
4 - 3
671114
to
10-06 2021
Kl. 18:30
Grantoften IF Høje Gladsaxe IF Grantofteparken
3 - 3
671124
12-06 2021
Kl. 13:00
IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe skole
2 - 7
671128
12-06 2021
Kl. 13:00
Tikøb IF Espergærde IF Tikøb Gl. Stadion
UHT

Udehold taberdømt

671129
12-06 2021
Kl. 14:00
Nødebo IF Måløv BK Nødebo Stadion
UHT

Udehold taberdømt

671125
13-06 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Grantoften IF Brøndby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

671126
13-06 2021
Kl. 11:15
BSF Høje Gladsaxe IF Ballerup Idrætspark
4 - 6
671127
13-06 2021
Kl. 15:30
FC Rudersdal Kontra BK (1) Rundforbi Stadion
3 - 3
671112 ti
15-06 2021
Kl. 20:20
IF Bytoften Nødebo IF Gladsaxe skole
3 - 2
670984
19-06 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF Måløv BK Grantofteparken
1 - 4
670987
19-06 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF IF Bytoften Mørdrup Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

670983
20-06 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) BSF Brøndby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

670985
20-06 2021
Kl. 13:00
Høje Gladsaxe IF FC Rudersdal Grønnemose Skole
11 - 0
670986
20-06 2021
Kl. 13:00
Kontra BK (1) Tikøb IF Brøndbyvester Skole
3 - 3
670982
20-06 2021
Kl. 16:00
Virum-Sorgenfri BK Nødebo IF Virum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind