MENU

Serie 6 - Forår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
671692
fr
16-04 2021
Kl. 17:30
Havdrup GI Taastrup FC Havdrup Idrætscenter
3 - 1
671689
fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Holbæk FC Røde Stjerne BK (1) Fælleden Boldbaner
0 - 10
671690
18-04 2021
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Bosna IF Valhøj Skole
1 - 1
671693
18-04 2021
Kl. 11:00
Skensved IF Kontra BK (2) Skensved Stadion
3 - 1
671691
18-04 2021
Kl. 13:00
Albertslund IF Brøndbyernes IF (1) Albertslund Stadion
1 - 2
671698
ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Taastrup FC Holbæk FC NyBolig Park
13 - 0
671696 on
21-04 2021
Kl. 18:00
Bosna IF Orient GI Langbjergskolen
4 - 1
671699 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK (1) Skensved IF Roskilde IC (Darup)
2 - 0
671704
fr
23-04 2021
Kl. 18:00
Havdrup GI B. 77, Rødovre Havdrup Idrætscenter
0 - 2
671702
24-04 2021
Kl. 16:00
Orient GI Kontra BK (2) Islev Skole
0 - 2
671705
25-04 2021
Kl. 11:00
Skensved IF Taastrup FC Skensved Stadion
1 - 9
671706
25-04 2021
Kl. 11:00
Ishøj IF Røde Stjerne BK (1) Ishøj Idrætscenter
1 - 1
671703
25-04 2021
Kl. 15:00
Albertslund IF Bosna IF Albertslund Stadion
1 - 5
671701
ma
26-04 2021
Kl. 18:30
Holbæk FC Brøndbyernes IF (1) Fælleden Boldbaner
0 - 9
671700
on
28-04 2021
Kl. 19:00
Kontra BK (2) Ishøj IF Brøndbyvester Skole
0 - 1
671892
02-05 2021
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Holbæk FC Valhøj Skole
15 - 1
671895
02-05 2021
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK (1) Orient GI Roskilde IC (Darup)
4 - 1
671891
02-05 2021
Kl. 13:00
Bosna IF Kontra BK (2) Langbjergskolen
7 - 1
671894
02-05 2021
Kl. 16:00
Albertslund IF Havdrup GI Albertslund Stadion
3 - 3
671893
ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Taastrup FC Ishøj IF NyBolig Park
3 - 3
671896 ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Holbæk FC Albertslund IF Fælleden Boldbaner
0 - 3
671707
on
05-05 2021
Kl. 18:45
Brøndbyernes IF (1) Skensved IF Brøndby Stadion
3 - 1
671898
fr
07-05 2021
Kl. 18:00
Havdrup GI Bosna IF Havdrup Idrætscenter
1 - 5
671897
08-05 2021
Kl. 17:00
Orient GI Taastrup FC Islev Skole
1 - 3
671899
08-05 2021
Kl. 17:00
Kontra BK (2) Røde Stjerne BK (1) Brøndbyvester Skole
UHT

Udehold taberdømt

671900
09-05 2021
Kl. 11:00
Skensved IF B. 77, Rødovre Skensved Stadion
1 - 4
671901
09-05 2021
Kl. 11:00
Ishøj IF Brøndbyernes IF (1) Ishøj Idrætscenter
0 - 1
671905
ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Taastrup FC Kontra BK (2) NyBolig Park
2 - 3
671694 on
12-05 2021
Kl. 18:00
Ishøj IF Orient GI Ishøj Idrætscenter
3 - 2
671907
fr
14-05 2021
Kl. 18:00
Havdrup GI Holbæk FC Havdrup Idrætscenter
13 - 0
671902
15-05 2021
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF (1) Orient GI Brøndby Stadion
3 - 2
671904
16-05 2021
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Ishøj IF Valhøj Skole
2 - 0
671906
16-05 2021
Kl. 13:00
Albertslund IF Skensved IF Albertslund Stadion
0 - 6
671903
16-05 2021
Kl. 15:00
Bosna IF Røde Stjerne BK (1) Langbjergskolen
6 - 3
671908
ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Holbæk FC Bosna IF Fælleden Boldbaner
3 - 19
671695
on
19-05 2021
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF (1) Havdrup GI Brøndby Stadion
0 - 3
671909
22-05 2021
Kl. 14:00
Orient GI B. 77, Rødovre Islev Skole
2 - 5
671911
22-05 2021
Kl. 17:00
Kontra BK (2) Brøndbyernes IF (1) Brøndbyvester Skole
6 - 1
671912
23-05 2021
Kl. 11:00
Skensved IF Havdrup GI Skensved Stadion
0 - 2
671913
23-05 2021
Kl. 11:00
Ishøj IF Albertslund IF Ishøj Idrætscenter
0 - 3
671910
23-05 2021
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK (1) Taastrup FC Roskilde IC (Darup)
6 - 2
671697 on
26-05 2021
Kl. 18:30
B. 77, Rødovre Albertslund IF Valhøj Skole
2 - 2
671914
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Holbæk FC Skensved IF Fælleden Boldbaner
2 - 5
671919 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Havdrup GI Ishøj IF Havdrup Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

671915
29-05 2021
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF (1) Røde Stjerne BK (1) Brøndby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

671918
30-05 2021
Kl. 13:00
Albertslund IF Orient GI Albertslund Stadion
0 - 7
671916
30-05 2021
Kl. 15:00
Bosna IF Taastrup FC Langbjergskolen
UMH
671917
on
02-06 2021
Kl. 18:30
B. 77, Rødovre Kontra BK (2) Valhøj Skole
1 - 2
671921
05-06 2021
Kl. 12:30
Taastrup FC Brøndbyernes IF (1) NyBolig Park
4 - 5
671923
05-06 2021
Kl. 17:00
Kontra BK (2) Albertslund IF Brøndbyvester Skole
UHT

Udehold taberdømt

671920
05-06 2021
Kl. 17:00
Orient GI Havdrup GI Islev Skole
5 - 4
671925
06-06 2021
Kl. 11:00
Ishøj IF Holbæk FC Ishøj Idrætscenter
HMH
671922
06-06 2021
Kl. 12:00
Røde Stjerne BK (1) B. 77, Rødovre Roskilde IC (Darup)
1 - 1
671926
ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Holbæk FC Orient GI Fælleden Boldbaner
1 - 4
671687
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK (1) Havdrup GI Roskilde IC (Darup)
8 - 2
671930
fr
11-06 2021
Kl. 18:30
Havdrup GI Kontra BK (2) Havdrup Idrætscenter
1 - 7
671928
13-06 2021
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre Taastrup FC Valhøj Skole
1 - 2
671931
13-06 2021
Kl. 11:00
Skensved IF Ishøj IF Skensved Stadion
UHT

Udehold taberdømt

671927
13-06 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF (1) Bosna IF Brøndby Stadion
2 - 3
671929
13-06 2021
Kl. 13:00
Albertslund IF Røde Stjerne BK (1) Albertslund Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

671686 ti
15-06 2021
Kl. 20:15
Taastrup FC Albertslund IF NyBolig Park - Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

671924
on
16-06 2021
Kl. 19:00
Bosna IF Skensved IF Langbjergskolen
9 - 0
671130
19-06 2021
Kl. 13:00
Orient GI Skensved IF Islev Skole
1 - 1
671684
19-06 2021
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF (1) B. 77, Rødovre Brøndby Stadion
1 - 0
671688
19-06 2021
Kl. 17:00
Kontra BK (2) Holbæk FC Brøndbyvester Skole
3 - 1
671685
20-06 2021
Kl. 13:00
Bosna IF Ishøj IF Langbjergskolen
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind