MENU

U19 Drenge Mester (02-03) Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
694632
fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Brøndbyernes IF Frederiksberg Skole
1 - 3
694633
fr
16-04 2021
Kl. 19:00
Haslev FC Raklev GI Haslev Kunstbane
7 - 0
694631
17-04 2021
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Herlufsholm GF Stadion Vest
1 - 2
694634
17-04 2021
Kl. 14:30
Taastrup FC TFC Odsherred NyBolig Park - Kunstgræs
1 - 1
694630
18-04 2021
Kl. 15:00
Karlslunde IF Holbæk B&I Karlslunde Stadion
2 - 4
694639
fr
23-04 2021
Kl. 18:00
Holbæk B&I TFC Odsherred Holbæk Sportsby
3 - 2
694637
fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Raklev GI Taastrup FC Røsnæshallen
4 - 2
694636
24-04 2021
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF Haslev FC Brøndby Stadion
1 - 2
694635
25-04 2021
Kl. 13:45
Karlslunde IF B. 73, Slagelse Karlslunde Stadion
5 - 1
694641 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Karlslunde IF Frederiksberg Skole
1 - 2
694643
ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Haslev FC Herlufsholm GF Haslev Kunstbane
2 - 1
694642
to
29-04 2021
Kl. 18:30
TFC Odsherred Raklev GI Vig Idrætscenter
1 - 3
694644
01-05 2021
Kl. 13:00
Taastrup FC Brøndbyernes IF NyBolig Park - Kunstgræs
1 - 1
694640
02-05 2021
Kl. 14:30
B. 73, Slagelse Holbæk B&I Stadion Vest
3 - 4
694649
to
06-05 2021
Kl. 18:00
Holbæk B&I Raklev GI Holbæk Sportsby
3 - 2
694647
08-05 2021
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Lynge-Broby IF Stadion Vest
7 - 4
694648
08-05 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Taastrup FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0 - 2
694646
ti
11-05 2021
Kl. 18:15
Brøndbyernes IF TFC Odsherred Brøndby Stadion
0 - 0
694651 fr
14-05 2021
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Holbæk B&I Frederiksberg Skole
0 - 4
695689
15-05 2021
Kl. 13:00
Taastrup FC Karlslunde IF NyBolig Park - Kunstgræs
0 - 1
694629 fr
21-05 2021
Kl. 18:00
Holbæk B&I Taastrup FC Holbæk Sportsby
2 - 0
694532
fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Raklev GI Lynge-Broby IF Røsnæshallen
2 - 0
694533
fr
21-05 2021
Kl. 18:30
TFC Odsherred Haslev FC Herrestrup Stadion
2 - 2
694531
22-05 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF B. 73, Slagelse Brøndby Stadion
1 - 1
694534
22-05 2021
Kl. 15:30
Herlufsholm GF Karlslunde IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 1
694638
on
26-05 2021
Kl. 18:00
Herlufsholm GF Lynge-Broby IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4 - 3
694645 on
26-05 2021
Kl. 18:30
Karlslunde IF Haslev FC Karlslunde Stadion
5 - 2
695694
fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Holbæk B&I Brøndbyernes IF Holbæk Sportsby
4 - 1
695692
fr
28-05 2021
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Haslev FC Frederiksberg Skole
5 - 2
695693
29-05 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Raklev GI SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3 - 4
695691
30-05 2021
Kl. 15:00
B. 73, Slagelse Taastrup FC Stadion Vest
2 - 1
694652 ti
01-06 2021
Kl. 18:30
TFC Odsherred Herlufsholm GF Herrestrup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

695698
fr
04-06 2021
Kl. 18:00
Holbæk B&I Haslev FC Holbæk Sportsby
2 - 2
695696
fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Raklev GI Karlslunde IF Røsnæshallen
7 - 4
695697
fr
04-06 2021
Kl. 18:30
TFC Odsherred B. 73, Slagelse Herrestrup Stadion
3 - 3
695699
05-06 2021
Kl. 13:00
Taastrup FC Lynge-Broby IF Tåstrup Idrætspark
3 - 2
694650
ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Raklev GI Brøndbyernes IF Røsnæshallen Kunstgræs
3 - 2
695690 ti
08-06 2021
Kl. 18:30
Karlslunde IF TFC Odsherred Karlslunde Stadion
5 - 3
695688
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Haslev FC B. 73, Slagelse HFC's Klubhus
1 - 6
695704
fr
11-06 2021
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF TFC Odsherred Frederiksberg Skole
6 - 4
696078 fr
11-06 2021
Kl. 19:00
Haslev FC Taastrup FC HFC's Klubhus
1 - 1
696077
12-06 2021
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Holbæk B&I SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 3
695702
13-06 2021
Kl. 13:45
Karlslunde IF Brøndbyernes IF Karlslunde Stadion
3 - 1
695703
13-06 2021
Kl. 15:00
B. 73, Slagelse Raklev GI Stadion Vest
4 - 1
695695
19-06 2021
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF Herlufsholm GF Brøndby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.

Finale

Lørdag den 19. juni kl. 13:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

 

Log ind