|
647922
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Højagerskolen
|
UHT
|
|
|
647911
|
lø17-04 2021
|
13:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
|
647912
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Blovstrød Indendørs Hal 1
|
|
|
|
|
647923
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
647910
|
ti20-04 2021
|
18:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
647928
|
lø24-04 2021
|
12:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
|
647925
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
647926
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
647927
|
sø25-04 2021
|
12:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
647924
|
sø25-04 2021
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
|
647929
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
647931
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
647932
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Højagerskolen
|
|
|
|
647933
|
sø02-05 2021
|
15:00
|
|
|
Birkevang
|
UHT
|
|
|
651234
|
lø08-05 2021
|
12:30
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
647934
|
lø08-05 2021
|
14:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
647935
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
651233
|
sø09-05 2021
|
12:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
651255
|
sø16-05 2021
|
10:00
|
|
|
Højagerskolen
|
UHT
|
|
|
651238
|
sø16-05 2021
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
651237
|
sø16-05 2021
|
11:15
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
651258
|
sø16-05 2021
|
15:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
647930
|
on19-05 2021
|
18:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
632047
|
lø22-05 2021
|
11:00
|
|
|
Skibby Stadion
|
|
|
|
647907
|
lø22-05 2021
|
12:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
647909
|
lø22-05 2021
|
13:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
647908
|
sø23-05 2021
|
12:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
647936
|
to27-05 2021
|
18:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
651265
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
UHT
|
|
|
651262
|
lø29-05 2021
|
13:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
UHT
|
|
|
651263
|
sø30-05 2021
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
651261
|
sø30-05 2021
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
632048
|
on02-06 2021
|
19:00
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
651266
|
to03-06 2021
|
18:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
675933
|
fr04-06 2021
|
18:00
|
|
|
Virum Stadion
|
UHT
|
|
|
675934
|
lø05-06 2021
|
13:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
675932
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
|
|
675935
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
HHT
|
|
|
651243
|
ti08-06 2021
|
18:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
651264
|
to10-06 2021
|
18:30
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
675940
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Højagerskolen
|
HHT
|
|
|
675937
|
lø12-06 2021
|
13:30
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
675938
|
sø13-06 2021
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
675939
|
sø13-06 2021
|
12:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
675936
|
sø13-06 2021
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.
Finale
Lørdag den 19. juni kl. 12:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1