MENU

U16 Drenge 3 (05) Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
707805
17-04 2021
Kl. 10:00
IF Hjorten Helsinge Fodbold Skinderskovgård
5 - 2
707807
17-04 2021
Kl. 11:00
Gilleleje FK Stenløse BK Nellerupgård Stadion Kunstgræs
3 - 1
707808
18-04 2021
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold FIF/KBK Hillerød Hillerød Stadion
9 - 0
707806
18-04 2021
Kl. 11:00
FC Hornsherred Oversidder Møllegårdhallen
707804
18-04 2021
Kl. 15:00
B. 1973, Herlev Fredensborg BI Elverroad Kunstgræs
4 - 5
707837 on
21-04 2021
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold FC Hornsherred Helsinge Stadion
UHT

Udehold taberdømt

707838 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Fredensborg BI FIF/KBK Hillerød Fredensborg Stadion
10 - 0
707836 fr
23-04 2021
Kl. 17:30
Stenløse BK Hillerød Fodbold Stenløse Stadion
2 - 0
707835
24-04 2021
Kl. 11:00
Oversidder Gilleleje FK
707809
25-04 2021
Kl. 15:00
B. 1973, Herlev IF Hjorten Elverroad
3 - 1
707841 ti
27-04 2021
Kl. 17:30
FIF/KBK Hillerød Stenløse BK KBK Hillerød Øst-huset
HHT

Hjemmehold taberdømt

707840 to
29-04 2021
Kl. 18:00
FC Hornsherred B. 1973, Herlev Skibby Stadion
2 - 7
707843
02-05 2021
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
707845 ti
04-05 2021
Kl. 18:00
Oversidder FIF/KBK Hillerød
707847
08-05 2021
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold Helsinge Stadion
UHT

Udehold taberdømt

707848
08-05 2021
Kl. 14:00
Fredensborg BI Stenløse BK Fredensborg Stadion
3 - 2
707844
09-05 2021
Kl. 15:00
B. 1973, Herlev Gilleleje FK Elverroad Kunstgræs
5 - 1
707851
ti
11-05 2021
Kl. 17:30
FIF/KBK Hillerød Helsinge Fodbold KBK Hillerød Øst-huset
HHT

Hjemmehold taberdømt

707850 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
FC Hornsherred Fredensborg BI Møllegårdhallen
3 - 2
707852
15-05 2021
Kl. 11:30
Gilleleje FK IF Hjorten Nellerupgård Stadion
UHT

Udehold taberdømt

707853
16-05 2021
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold B. 1973, Herlev Hillerød Stadion
3 - 5
707849
16-05 2021
Kl. 12:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
707801 ti
18-05 2021
Kl. 17:30
FIF/KBK Hillerød Gilleleje FK KBK Hillerød Øst-huset
HHT

Hjemmehold taberdømt

707846 ti
18-05 2021
Kl. 18:30
IF Hjorten FC Hornsherred Skinderskovgård
HHT

Hjemmehold taberdømt

707802 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold B. 1973, Herlev Helsinge Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

707799
22-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder IF Hjorten
707842
22-05 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK Helsinge Fodbold Nellerupgård Stadion
2 - 0
707803
23-05 2021
Kl. 11:30
Fredensborg BI Hillerød Fodbold Fredensborg Stadion
7 - 2
707856 ti
25-05 2021
Kl. 18:00
FC Hornsherred Gilleleje FK Skibby Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

707857 on
26-05 2021
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Stenløse BK Helsinge Stadion
UHT

Udehold taberdømt

707855 to
27-05 2021
Kl. 18:30
IF Hjorten Hillerød Fodbold Skinderskovgård
3 - 6
707800 fr
28-05 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK FC Hornsherred Stenløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

707854
30-05 2021
Kl. 15:00
B. 1973, Herlev FIF/KBK Hillerød Elverroad Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

707858 ma
31-05 2021
Kl. 18:30
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
707861 ti
01-06 2021
Kl. 17:30
FIF/KBK Hillerød IF Hjorten KBK Hillerød Øst-huset
1 - 6
707859
05-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder Helsinge Fodbold
707863
06-06 2021
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold FC Hornsherred Hillerød Stadion
8 - 4
707862 ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Fredensborg BI Gilleleje FK Fredensborg Stadion
6 - 1
707866 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
FC Hornsherred FIF/KBK Hillerød Møllegårdhallen
UHT

Udehold taberdømt

707860 on
09-06 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK B. 1973, Herlev Stenløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

707839 to
10-06 2021
Kl. 18:30
IF Hjorten Fredensborg BI Skinderskovgård
4 - 5
707868 fr
11-06 2021
Kl. 18:30
Gilleleje FK Hillerød Fodbold Nellerupgård Stadion
4 - 2
707867
12-06 2021
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Fredensborg BI Helsinge Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

707865
13-06 2021
Kl. 10:00
IF Hjorten Stenløse BK Skinderskovgård
UHT

Udehold taberdømt

707864
13-06 2021
Kl. 15:00
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3 

Finale: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 1/3 - Vinder pulje 2

Log ind