MENU

U15 Drenge 1 (06) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
708160
17-04 2021
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub B. 1973, Herlev Frederiksværk Stadion
1 - 2
708161
17-04 2021
Kl. 10:00
Hillerød-Ålholm FC Rudersdal Hillerød Stadion
3 - 0
708159
17-04 2021
Kl. 11:00
Allerød/Blovstrød Snekkersten IF Allerød Idrætspark
0 - 6
708162
17-04 2021
Kl. 13:30
Oversidder FC Holte
708158
18-04 2021
Kl. 10:00
SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Brede IF Baunehøj Stadion
2 - 1
708163
24-04 2021
Kl. 10:00
SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Allerød/Blovstrød Baunehøj Stadion
0 - 1
708164
24-04 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Hillerød-Ålholm Elverroad
0 - 3
708166
24-04 2021
Kl. 11:00
Snekkersten IF Frederiksværk Fodbold Klub Snekkersten Idrætscenter
10 - 0
708165
25-04 2021
Kl. 12:00
FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion
708167
25-04 2021
Kl. 13:30
Brede IF FC Holte Brede Idrætsplads
0 - 1
708168 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Allerød/Blovstrød Brede IF Allerød Idrætspark
1 - 1
708169
ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Frederiksværk Stadion
1 - 1
708170
ti
27-04 2021
Kl. 18:30
FC Holte FC Rudersdal Rudegård Stadion
5 - 0
708172 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder B. 1973, Herlev
708171
02-05 2021
Kl. 11:00
Hillerød-Ålholm Snekkersten IF Hillerød Stadion
2 - 1
708176
08-05 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
708175
08-05 2021
Kl. 11:00
Allerød/Blovstrød Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Idrætspark
7 - 1
708177
08-05 2021
Kl. 11:45
Brede IF FC Rudersdal Brede Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

708173
09-05 2021
Kl. 12:00
SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Hillerød-Ålholm Baunehøj Stadion
2 - 1
710781
fr
14-05 2021
Kl. 18:30
FC Holte Snekkersten IF Rudegård Stadion
1 - 4
708180
15-05 2021
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Brede IF Frederiksværk Stadion
0 - 1
710783
15-05 2021
Kl. 13:30
Oversidder SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold
710782
15-05 2021
Kl. 14:00
Hillerød-Ålholm Allerød/Blovstrød Hillerød Stadion
8 - 1
708174
ti
18-05 2021
Kl. 17:30
B. 1973, Herlev FC Holte Elverroad Kunstgræs
1 - 3
708154
22-05 2021
Kl. 11:00
FC Rudersdal Frederiksværk Fodbold Klub Rundforbi Stadion
3 - 1
708156
22-05 2021
Kl. 11:00
Snekkersten IF SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Snekkersten Idrætscenter
2 - 0
708153
22-05 2021
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Allerød/Blovstrød Elverroad
2 - 6
708157
22-05 2021
Kl. 13:30
Brede IF Oversidder Brede Idrætsplads
708179 ti
25-05 2021
Kl. 18:30
FC Rudersdal B. 1973, Herlev Rundforbi Stadion
0 - 1
710784
on
26-05 2021
Kl. 18:45
SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold FC Holte Baunehøj Stadion
4 - 1
710785
29-05 2021
Kl. 11:00
Allerød/Blovstrød Oversidder Allerød Idrætspark
710967
29-05 2021
Kl. 11:15
Snekkersten IF FC Rudersdal Snekkersten Idrætscenter
3 - 1
710968
29-05 2021
Kl. 11:30
Brede IF B. 1973, Herlev Brede Idrætsplads
1 - 3
710786
30-05 2021
Kl. 11:00
Frederiksværk Fodbold Klub Hillerød-Ålholm Frederiksværk Stadion
0 - 3
708155
on
02-06 2021
Kl. 18:30
FC Holte Hillerød-Ålholm Rudegård Stadion
0 - 9
710969
05-06 2021
Kl. 10:15
B. 1973, Herlev Snekkersten IF Elverroad Kunstgræs
0 - 2
710970
05-06 2021
Kl. 11:00
FC Rudersdal SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold Rundforbi Stadion
1 - 4
710972
05-06 2021
Kl. 13:30
Brede IF Hillerød-Ålholm Brede Idrætsplads
0 - 4
710973
05-06 2021
Kl. 13:30
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
710971
ti
08-06 2021
Kl. 18:30
FC Holte Allerød/Blovstrød Rudegård Stadion
4 - 5
710977
12-06 2021
Kl. 11:00
Snekkersten IF Brede IF Snekkersten Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

710978
12-06 2021
Kl. 14:00
Hillerød-Ålholm Oversidder Hillerød Stadion
710974
13-06 2021
Kl. 12:00
SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold B. 1973, Herlev St. Lyngby Stadion
2 - 1
710975 ti
15-06 2021
Kl. 18:30
Allerød/Blovstrød FC Rudersdal Allerød Idrætspark
7 - 0
710976
ti
15-06 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub FC Holte Frederiksværk Stadion
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Finale: Søndag den 20. juni kl. 11:00: Vinder af pulje 1/2 - Vinder pulje 3

Log ind