|
719871
|
lø17-04 2021
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
719875
|
lø17-04 2021
|
11:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
|
719874
|
sø18-04 2021
|
10:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
|
719872
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
719873
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
719882
|
lø24-04 2021
|
09:45
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
|
719876
|
lø24-04 2021
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
719881
|
lø24-04 2021
|
10:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
719880
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
719879
|
ma26-04 2021
|
18:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
|
719896
|
ti27-04 2021
|
18:30
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
719897
|
ti27-04 2021
|
18:45
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
719899
|
on28-04 2021
|
18:30
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
719895
|
to29-04 2021
|
17:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
719898
|
on05-05 2021
|
18:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
720043
|
to06-05 2021
|
17:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
720045
|
lø08-05 2021
|
09:45
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
719900
|
lø08-05 2021
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
720044
|
lø08-05 2021
|
10:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
720042
|
ti11-05 2021
|
18:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
720072
|
ti11-05 2021
|
18:30
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
720286
|
lø15-05 2021
|
12:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
720046
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
720287
|
sø16-05 2021
|
10:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
720288
|
ma17-05 2021
|
18:30
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
719866
|
on19-05 2021
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
UHT
|
|
|
719870
|
lø22-05 2021
|
10:45
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
719867
|
lø22-05 2021
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
720291
|
ti25-05 2021
|
18:30
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
720290
|
to27-05 2021
|
18:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
720289
|
lø29-05 2021
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
720350
|
lø29-05 2021
|
10:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
720351
|
lø29-05 2021
|
11:00
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
719868
|
on02-06 2021
|
18:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
719869
|
on02-06 2021
|
18:30
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
720356
|
to03-06 2021
|
18:30
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
720353
|
lø05-06 2021
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
720352
|
sø06-06 2021
|
11:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
720359
|
ti08-06 2021
|
18:30
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
UHT
|
|
|
720355
|
on09-06 2021
|
18:30
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
720358
|
to10-06 2021
|
17:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
720360
|
lø12-06 2021
|
10:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
720361
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
720357
|
on16-06 2021
|
18:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
720354
|
lø19-06 2021
|
15:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 3 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Semifinale: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Finale: Søndag den 20. juni kl. 11:00: Vinder af pulje 2/3 - Vinder pulje 1