MENU

U15 Drenge 4 (06) Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
720461
17-04 2021
Kl. 10:30
Rødby Oversidder Rødby stadion
720490
17-04 2021
Kl. 12:00
Benløse IF Boeslunde BK Benløsehallen
1 - 0
720463
to
22-04 2021
Kl. 17:30
IF Frem Bjæverskov Herfølge BK Bjæverskov Stadion Kunstgræs
4 - 3
720541
24-04 2021
Kl. 11:00
SB Boeslunde BK SB´s anlæg
0 - 4
720539
25-04 2021
Kl. 11:00
Herfølge BK Benløse IF Herfølge Stadion
7 - 1
720538
25-04 2021
Kl. 11:30
Fuglebjerg IF IF Frem Bjæverskov Fuglebjerg Stadion
3 - 2
720542
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Rødby SB Rødby stadion
13 - 0
720543
01-05 2021
Kl. 11:30
Ejby IF Fodbold FC Storebælt Ejby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

720546
01-05 2021
Kl. 12:00
Benløse IF Fuglebjerg IF Benløsehallen
2 - 4
720544 ma
03-05 2021
Kl. 18:30
Boeslunde BK Herfølge BK Boeslunde Stadion
0 - 3
720460 on
05-05 2021
Kl. 19:00
FC Storebælt SB Korsør ny Stadion
UHT

Udehold taberdømt

720462
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold Fuglebjerg IF Ejby Stadion
2 - 4
720545 to
06-05 2021
Kl. 18:15
IF Frem Bjæverskov Oversidder Bjæverskov Stadion Kunstgræs
720551
08-05 2021
Kl. 10:00
SB Herfølge BK SB´s anlæg
0 - 9
720549
08-05 2021
Kl. 11:00
Rødby Ejby IF Fodbold Rødby stadion
5 - 1
722864
ti
11-05 2021
Kl. 17:30
FC Storebælt Boeslunde BK Korsør ny Stadion
2 - 2
720553 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Ejby IF Fodbold SB Ejby Stadion
8 - 0
720554
15-05 2021
Kl. 11:00
Boeslunde BK Oversidder Boeslunde Stadion
720552
16-05 2021
Kl. 11:00
Herfølge BK Fuglebjerg IF Herfølge Stadion
3 - 4
720555
16-05 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Rødby Bjæverskov Stadion
4 - 1
720548
to
20-05 2021
Kl. 18:30
Fuglebjerg IF Boeslunde BK Fuglebjerg Stadion
3 - 1
720459
22-05 2021
Kl. 10:00
SB Benløse IF SB´s anlæg
2 - 3
720456
23-05 2021
Kl. 11:00
Herfølge BK Ejby IF Fodbold Herfølge Stadion
5 - 1
720457
ma
24-05 2021
Kl. 11:00
Boeslunde BK IF Frem Bjæverskov Boeslunde Stadion
2 - 5
720556
ti
25-05 2021
Kl. 18:00
Benløse IF FC Storebælt Benløsehallen
2 - 2
720455
to
27-05 2021
Kl. 19:00
Fuglebjerg IF Rødby Grønbro Stadion
2 - 2
722866
fr
28-05 2021
Kl. 18:30
Ejby IF Fodbold IF Frem Bjæverskov Ejby Stadion
2 - 2
722868
29-05 2021
Kl. 10:00
SB Fuglebjerg IF SB´s anlæg
1 - 9
722865
29-05 2021
Kl. 11:00
Rødby Benløse IF Rødby stadion
7 - 3
720547
ti
01-06 2021
Kl. 19:00
FC Storebælt IF Frem Bjæverskov Korsør ny Stadion
5 - 3
722907
05-06 2021
Kl. 12:00
Benløse IF Ejby IF Fodbold Benløsehallen
1 - 3
722904
06-06 2021
Kl. 10:30
Herfølge BK FC Storebælt Herfølge Stadion
5 - 0
722869
06-06 2021
Kl. 11:30
Fuglebjerg IF Oversidder Fuglebjerg Stadion
722905
ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Boeslunde BK Rødby Boeslunde Stadion
2 - 4
722906
ti
08-06 2021
Kl. 18:30
SB IF Frem Bjæverskov SB´s anlæg
1 - 10
720537
on
09-06 2021
Kl. 19:00
FC Storebælt Rødby Korsør ny Stadion
2 - 4
722913
fr
11-06 2021
Kl. 17:30
IF Frem Bjæverskov Benløse IF Bjæverskov Stadion
2 - 3
722908 fr
11-06 2021
Kl. 18:00
FC Storebælt Fuglebjerg IF Korsør ny Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

722911 fr
11-06 2021
Kl. 18:30
Ejby IF Fodbold Boeslunde BK Ejby Stadion
3 - 2
722909
12-06 2021
Kl. 11:00
Rødby Herfølge BK Rødby stadion
4 - 1
720458
15-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder FC Storebælt
720540
29-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder Ejby IF Fodbold
720550
12-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Benløse IF
722867
26-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Herfølge BK
722912
10-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder SB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.

Finale

Lørdag den 19. juni kl. 11:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind