MENU

U14 Drenge Mester (07) Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
193618
10-04 2021
Kl. 12:00
Holbæk B&I Stenløse BK Holbæk Sportsby
2 - 3
193623
17-04 2021
Kl. 12:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
193624
17-04 2021
Kl. 13:00
FC Rudersdal Gladsaxe-Hero BK Rundforbi Stadion
5 - 0
193621
17-04 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde IF Skjold Birkerød Lillevang Idrætscenter
2 - 0
193620
17-04 2021
Kl. 14:00
Kalundborg GB Holbæk B&I Munkesø Stadion
4 - 1
193622
18-04 2021
Kl. 10:45
Frem Hellebæk Vallensbæk IF Pedella Park Kunstgræs
3 - 3
193619
18-04 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC Stenløse BK NyBolig Park
0 - 0
193625
18-04 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Køge BK Virum Stadion
1 - 3
193629
on
21-04 2021
Kl. 17:30
Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter
2 - 0
193630
on
21-04 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Frem Hellebæk Birkerød Stadion
0 - 2
193626 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Køge BK Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 1
193627
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe Stadion
0 - 6
193628 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder FC Rudersdal
193631
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Holbæk B&I KFUM BK, Roskilde Holbæk Sportsby
2 - 3
193636
24-04 2021
Kl. 11:00
Solrød FC IF Skjold Birkerød Solrød Idrætscenter
0 - 1
193634
24-04 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Stenløse BK Lillevang Idrætscenter
2 - 1
193635
25-04 2021
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Holbæk B&I Nordkysthallen
1 - 1
193633
25-04 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC Kalundborg GB NyBolig Park
1 - 3
193637
25-04 2021
Kl. 13:00
FC Rudersdal Vallensbæk IF Rundforbi Stadion
4 - 0
193649
25-04 2021
Kl. 13:30
Køge BK Gladsaxe-Hero BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
14 - 0
193648
25-04 2021
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
193632
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK Kalundborg GB Stenløse Stadion
3 - 5
193654
01-05 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I Solrød FC Holbæk Sportsby
1 - 4
193655
01-05 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Frem Hellebæk Stenløse Stadion
6 - 0
193651
01-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder Køge BK
193653
01-05 2021
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød FC Rudersdal Birkerød Stadion
0 - 3
193656
01-05 2021
Kl. 13:30
Kalundborg GB KFUM BK, Roskilde Munkesø Stadion
2 - 2
193650
01-05 2021
Kl. 15:00
Gladsaxe-Hero BK Taastrup FC Gladsaxe Stadion
0 - 8
193657
ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Taastrup FC KFUM BK, Roskilde NyBolig Park
4 - 4
193669
ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Kalundborg GB Nordkysthallen
UHT

Udehold taberdømt

193671
ti
04-05 2021
Kl. 18:30
FC Rudersdal Holbæk B&I Rundforbi Stadion
5 - 1
193672 ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød Virum Stadion
1 - 0
193674 ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

193673 on
05-05 2021
Kl. 18:30
Køge BK Vallensbæk IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 0
193670
on
05-05 2021
Kl. 18:30
Solrød FC Stenløse BK Solrød Idrætscenter
2 - 1
193678
08-05 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I Virum-Sorgenfri BK Holbæk Sportsby
1 - 2
193679
08-05 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK FC Rudersdal Stenløse Stadion
2 - 0
193681
08-05 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Frem Hellebæk Lillevang Idrætscenter
4 - 3
193677
08-05 2021
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Køge BK Birkerød Stadion
1 - 2
193680
08-05 2021
Kl. 13:30
Kalundborg GB Solrød FC Munkesø Stadion
3 - 1
193676
09-05 2021
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Gladsaxe-Hero BK Vallensbæk Idrætscenter
11 - 0
193675
09-05 2021
Kl. 13:00
Oversidder Taastrup FC
193614 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK Solrød FC Gladsaxe Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

193688
15-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder Vallensbæk IF
193683
15-05 2021
Kl. 12:30
Solrød FC KFUM BK, Roskilde Solrød Idrætscenter
1 - 2
193687
15-05 2021
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK IF Skjold Birkerød Gladsaxe Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

193686
15-05 2021
Kl. 13:30
Køge BK Holbæk B&I Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 2
193682
16-05 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC Frem Hellebæk NyBolig Park
1 - 2
193684
16-05 2021
Kl. 13:00
FC Rudersdal Kalundborg GB Rundforbi Stadion
0 - 2
193685
16-05 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK Virum Stadion
1 - 0
193616
on
19-05 2021
Kl. 17:30
Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter
0 - 1
193617
on
19-05 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Kalundborg GB Birkerød Stadion
7 - 12
193615 on
19-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder Frem Hellebæk
193612
on
19-05 2021
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Taastrup FC Virum Stadion
4 - 3
193613
on
19-05 2021
Kl. 18:30
Køge BK FC Rudersdal Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 1
193690
22-05 2021
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
193727
22-05 2021
Kl. 13:30
Kalundborg GB Virum-Sorgenfri BK Munkesø Stadion
2 - 0
193725
22-05 2021
Kl. 15:00
Holbæk B&I Gladsaxe-Hero BK Holbæk Sportsby
UHT

Udehold taberdømt

193729
23-05 2021
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Solrød FC Nordkysthallen
4 - 2
193689
23-05 2021
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
193731
to
27-05 2021
Kl. 18:30
FC Rudersdal Frem Hellebæk Rundforbi Stadion
3 - 2
193735
29-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder Holbæk B&I
193734
29-05 2021
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK Stenløse BK Gladsaxe Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

193733
29-05 2021
Kl. 13:30
Køge BK Kalundborg GB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 3
193736
30-05 2021
Kl. 11:00
Vallensbæk IF IF Skjold Birkerød Vallensbæk Idrætscenter
4 - 2
193730
30-05 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park
1 - 5
193732
30-05 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK KFUM BK, Roskilde Virum Stadion
4 - 2
193726
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Køge BK Stenløse Stadion
3 - 0
193740
05-06 2021
Kl. 10:00
Kalundborg GB Gladsaxe-Hero BK Munkesø Stadion
UHT

Udehold taberdømt

193739
05-06 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
193737
05-06 2021
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Taastrup FC Birkerød Stadion
4 - 3
193741
05-06 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
0 - 3
193743
05-06 2021
Kl. 13:00
Solrød FC FC Rudersdal Solrød Idrætscenter
5 - 0
193742
06-06 2021
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Virum-Sorgenfri BK Nordkysthallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

193728
on
09-06 2021
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde FC Rudersdal Lillevang Idrætscenter
1 - 0
193746
12-06 2021
Kl. 10:30
Køge BK Frem Hellebæk Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 0
193747
12-06 2021
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK KFUM BK, Roskilde Gladsaxe Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

193748
12-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder Kalundborg GB
193749
13-06 2021
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Stenløse BK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
193744
13-06 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC FC Rudersdal NyBolig Park
2 - 3
193745
13-06 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Solrød FC Virum Stadion
1 - 2
193750
13-06 2021
Kl. 16:00
Holbæk B&I IF Skjold Birkerød Holbæk Sportsby
1 - 2
193652 on
16-06 2021
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 4
193751
19-06 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I Taastrup FC Holbæk Sportsby
2 - 2
193753
19-06 2021
Kl. 10:30
Kalundborg GB Vallensbæk IF Munkesø Stadion
9 - 1
194022
19-06 2021
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Gladsaxe-Hero BK Nordkysthallen
UHT

Udehold taberdømt

193752
19-06 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK IF Skjold Birkerød Stenløse Stadion
2 - 2
194023
19-06 2021
Kl. 13:00
Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter
1 - 2
194024
19-06 2021
Kl. 13:00
FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK Rundforbi Stadion
0 - 4
194021
19-06 2021
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
193738
27-06 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I Vallensbæk IF Holbæk Sportsby
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind