MENU

U14 Drenge 2 (07) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
724017
17-04 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Gilleleje FK Snekkersten Idrætscenter
4 - 4
724018
18-04 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark
4 - 0
724016 ti
20-04 2021
Kl. 17:30
Melby-Liseleje IF IS Skævinge Melby Stadion
0 - 3
724020
24-04 2021
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF Helsinge Stadion
UHT

Udehold taberdømt

724019
24-04 2021
Kl. 12:00
IS Skævinge Gilleleje FK Baunehøj Stadion
5 - 2
724021
25-04 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Snekkersten IF Allerød Idrætspark
5 - 0
724022 to
29-04 2021
Kl. 17:30
IS Skævinge Snekkersten IF Baunehøj Stadion
UHT

Udehold taberdømt

724023 to
29-04 2021
Kl. 17:45
Melby-Liseleje IF Allerød Fodbold Klub Melby Stadion
0 - 3
724026
08-05 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Melby-Liseleje IF Snekkersten Idrætscenter
2 - 1
724025
09-05 2021
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold IS Skævinge Helsinge Stadion
1 - 7
724027
09-05 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Gilleleje FK Allerød Idrætspark
1 - 0
724029
15-05 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Helsinge Fodbold Snekkersten Idrætscenter
2 - 8
724028
15-05 2021
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Gilleleje FK Melby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

724030
16-05 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub IS Skævinge Allerød Idrætspark
4 - 0
724031 on
19-05 2021
Kl. 17:00
IS Skævinge Melby-Liseleje IF Baunehøj Stadion
3 - 0
724032
on
19-05 2021
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsinge Stadion
0 - 4
724033
on
19-05 2021
Kl. 18:30
Gilleleje FK Snekkersten IF Nellerupgård Stadion
0 - 3
724013
22-05 2021
Kl. 10:00
IS Skævinge Allerød Fodbold Klub Baunehøj Stadion
1 - 1
724015
22-05 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK Melby-Liseleje IF Nellerupgård Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

724014
23-05 2021
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Snekkersten IF Helsinge Stadion
2 - 6
724024 on
26-05 2021
Kl. 18:30
Gilleleje FK Helsinge Fodbold Nellerupgård Stadion
3 - 1
724034
29-05 2021
Kl. 11:00
Melby-Liseleje IF Helsinge Fodbold Melby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

724036
29-05 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK IS Skævinge Nellerupgård Stadion
2 - 1
724035
on
02-06 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF Allerød Fodbold Klub Snekkersten Idrætscenter
3 - 1
724038
05-06 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF IS Skævinge Snekkersten Idrætscenter
0 - 5
724039
05-06 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

724037
06-06 2021
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Gilleleje FK Helsinge Stadion
1 - 6
724040
12-06 2021
Kl. 10:30
IS Skævinge Helsinge Fodbold Baunehøj Stadion
1 - 1
724041
12-06 2021
Kl. 11:00
Melby-Liseleje IF Snekkersten IF Melby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

724042
12-06 2021
Kl. 11:00
Gilleleje FK Allerød Fodbold Klub Nellerupgård Stadion
1 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 4 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinaler: 
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3

Finale: 
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 11:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 1

Log ind