MENU

U14 Drenge 2 (07) Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
724051
17-04 2021
Kl. 10:00
Store Merløse IF Oversidder St. Merløse Idrætsplads
724052
17-04 2021
Kl. 10:45
Lynge-Uggeløse IF Hareskov IF Lyngehallen
2 - 2
724048
17-04 2021
Kl. 15:00
LSF (1) Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
0 - 1
724049
18-04 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Brede IF Elverroad Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

724050
18-04 2021
Kl. 14:30
Albertslund IF Lyngby Boldklub 1921 Albertslund Stadion
2 - 2
724055
24-04 2021
Kl. 10:00
Oversidder Lynge-Uggeløse IF
724057
24-04 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC Hareskov IF Ølstykke Stadion
2 - 2
724053
24-04 2021
Kl. 15:00
LSF (1) B. 1973, Herlev Smørum Idrætscenter
7 - 0
724062
ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Lynge-Uggeløse IF Lyngby Boldklub 1921 Lyngehallen
2 - 4
724059
to
29-04 2021
Kl. 18:00
Albertslund IF LSF (1) Albertslund Stadion
1 - 6
724058
01-05 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Ølstykke FC Elverroad
1 - 3
724060
01-05 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Oversidder Birkevang
724056
on
05-05 2021
Kl. 18:00
Brede IF Albertslund IF Brede Idrætsplads
5 - 0
724067
08-05 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
724066
08-05 2021
Kl. 13:30
Brede IF Lynge-Uggeløse IF Brede Idrætsplads
7 - 2
724065
09-05 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Albertslund IF Elverroad Kunstgræs
2 - 0
724064
09-05 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Hareskov IF Lyngby Stadion
3 - 2
724054
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Lyngby Boldklub 1921 Store Merløse IF Lyngby Stadion
5 - 0
724093
15-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
726427
15-05 2021
Kl. 12:00
Hareskov IF Brede IF Birkevang
1 - 2
724094
16-05 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF Ølstykke FC Albertslund Stadion
3 - 1
726433
16-05 2021
Kl. 11:00
Store Merløse IF B. 1973, Herlev St. Merløse Idrætsplads
1 - 2
726434
ti
18-05 2021
Kl. 17:30
Lynge-Uggeløse IF LSF (1) Lyngehallen
2 - 3
724061 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Store Merløse IF Brede IF St. Merløse Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

724044
22-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Albertslund IF
724045
22-05 2021
Kl. 11:15
Hareskov IF Store Merløse IF Birkevang
2 - 1
724046
23-05 2021
Kl. 12:00
Brede IF LSF (1) Brede Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

724063 on
26-05 2021
Kl. 19:00
LSF (1) Store Merløse IF Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

726435
29-05 2021
Kl. 15:00
LSF (1) Hareskov IF Smørum Idrætscenter
5 - 4
726439
30-05 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke Stadion
8 - 4
726438
30-05 2021
Kl. 12:00
Brede IF Oversidder Brede Idrætsplads
724043
ti
01-06 2021
Kl. 17:30
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 Elverroad
2 - 1
724047
on
02-06 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Lynge-Uggeløse IF Ølstykke Stadion
5 - 5
726437
on
02-06 2021
Kl. 18:30
Albertslund IF Store Merløse IF Albertslund Stadion
6 - 2
726441
05-06 2021
Kl. 10:00
Oversidder LSF (1)
726442
05-06 2021
Kl. 12:00
Hareskov IF B. 1973, Herlev Birkevang
3 - 0
726440
05-06 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Brede IF Lyngby Stadion
1 - 4
726443
06-06 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC Store Merløse IF Ølstykke Stadion
6 - 3
726444
06-06 2021
Kl. 11:15
Lynge-Uggeløse IF Albertslund IF Lyngehallen
3 - 4
726436
ti
08-06 2021
Kl. 17:30
B. 1973, Herlev Lynge-Uggeløse IF Elverroad
2 - 4
726458
12-06 2021
Kl. 10:00
Store Merløse IF Lynge-Uggeløse IF St. Merløse Idrætsplads
3 - 1
726445
12-06 2021
Kl. 13:00
LSF (1) Lyngby Boldklub 1921 Smørum Idrætscenter
7 - 0
726446
13-06 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
726447
13-06 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF Hareskov IF Albertslund Stadion
6 - 3
726448
13-06 2021
Kl. 12:00
Brede IF Ølstykke FC Brede Idrætsplads
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 4 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Semifinaler: 
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3

Finale: 
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 11:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 1

Log ind