MENU

Kvindesjællandsserien - Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
381843
17-04 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Herstedøster IC Ølstykke Stadion
4 - 1
381841
18-04 2021
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Køge BK Lyngby Stadion
1 - 4
381840
18-04 2021
Kl. 14:00
B 73 Slagelse Svogerslev BK Stadion Vest
2 - 0
381845
ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Taastrup FC Herstedøster IC NyBolig Park
2 - 2
381846
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Fårevejle BK B 73 Slagelse Faarevejle Stadion
2 - 4
381844
ti
20-04 2021
Kl. 19:00
Svogerslev BK Lyngby Boldklub Svogerslev Idrætspark
2 - 1
381847
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Køge BK Lynge-Broby IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8 - 0
381849
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Farum BK Ølstykke FC Farum Park
5 - 1
381854
24-04 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Køge BK Frederikssund Stadion
1 - 3
381855
24-04 2021
Kl. 11:30
Ølstykke FC FC Bella Ølstykke Stadion
2 - 2
381851
24-04 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Farum BK Herstedøster Stadion
1 - 1
381850
24-04 2021
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Svogerslev BK Frederiksberg Skole, kunstgræs
1 - 3
381853
25-04 2021
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Fårevejle BK Lyngby Stadion
2 - 3
381852
25-04 2021
Kl. 14:00
B 73 Slagelse Taastrup FC Stadion Vest
1 - 1
381838
ti
27-04 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF FC Bella Frederiksberg Skole, kunstgræs
1 - 1
381857
01-05 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Farum BK Tåstrup Idrætspark
0 - 2
381861
01-05 2021
Kl. 13:00
FC Bella Herstedøster IC Gladsaxe stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

381856
02-05 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Frederikssund IK Svogerslev Idrætspark
6 - 1
381860
02-05 2021
Kl. 12:30
B 73 Slagelse Lyngby Boldklub Stadion Vest
1 - 4
381859
02-05 2021
Kl. 13:30
Køge BK Ølstykke FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 6
381865 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Farum BK FC Bella Farum Park
0 - 0
381863
to
06-05 2021
Kl. 18:30
Herstedøster IC Køge BK Herstedøster Stadion
1 - 3
381866
08-05 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Fårevejle BK Frederikssund Stadion
4 - 3
381867
08-05 2021
Kl. 11:30
Ølstykke FC Svogerslev BK Ølstykke Stadion
2 - 1
381862
08-05 2021
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF B 73 Slagelse Frederiksberg Skole, kunstgræs
5 - 0
381864
09-05 2021
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Taastrup FC Lyngby Stadion
1 - 5
381912
ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Svogerslev BK FC Bella Svogerslev Idrætspark
4 - 1
381839 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Fårevejle BK Taastrup FC Faarevejle Stadion
1 - 3
381899
15-05 2021
Kl. 10:15
Fårevejle BK Ølstykke FC Faarevejle Stadion
1 - 1
381898
15-05 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC FC Bella Tåstrup Idrætspark
4 - 1
381868
16-05 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Herstedøster IC Svogerslev Idrætspark
2 - 0
381903
16-05 2021
Kl. 12:30
B 73 Slagelse Frederikssund IK Stadion Vest
0 - 3
381904
16-05 2021
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Lynge-Broby IF Lyngby Stadion
3 - 3
381902
16-05 2021
Kl. 15:15
Køge BK Farum BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

381908
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Farum BK Svogerslev BK Farum Park
0 - 6
381906
to
20-05 2021
Kl. 18:30
Herstedøster IC Fårevejle BK Herstedøster Stadion
1 - 1
381910
22-05 2021
Kl. 11:30
Ølstykke FC B 73 Slagelse Ølstykke Stadion
5 - 2
381907
22-05 2021
Kl. 13:00
FC Bella Køge BK Mørkhøj Skole
2 - 2
381905
22-05 2021
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Taastrup FC Frederiksberg Skole, kunstgræs
3 - 3
381848 ti
25-05 2021
Kl. 18:45
FC Bella Frederikssund IK Mørkhøj Skole
3 - 0
381914
29-05 2021
Kl. 10:15
Fårevejle BK Farum BK Faarevejle Stadion
UHT

Udehold taberdømt

381913
29-05 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Køge BK Tåstrup Idrætspark
1 - 3
381915
30-05 2021
Kl. 11:00
B 73 Slagelse Herstedøster IC Stadion Vest
3 - 3
381916
30-05 2021
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Ølstykke FC Lyngby Stadion
0 - 8
381858
ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Fårevejle BK Lynge-Broby IF Faarevejle Stadion
1 - 2
381909
ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Frederikssund IK Lyngby Boldklub Frederikssund Stadion
3 - 1
381921
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Farum BK B 73 Slagelse Farum Park
3 - 3
381917
to
03-06 2021
Kl. 19:15
Herstedøster IC Lyngby Boldklub Herstedøster Stadion
1 - 1
381922
05-06 2021
Kl. 11:30
Ølstykke FC Lynge-Broby IF Ølstykke Stadion
1 - 2
381920
05-06 2021
Kl. 13:00
FC Bella Fårevejle BK Mørkhøj Skole
2 - 2
381919
06-06 2021
Kl. 10:30
Køge BK Svogerslev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 2
381837
on
09-06 2021
Kl. 19:00
Farum BK Lynge-Broby IF Farum Park
1 - 2
381832
to
10-06 2021
Kl. 18:30
Herstedøster IC Frederikssund IK Herstedøster Stadion
6 - 1
381842
12-06 2021
Kl. 10:00
Frederikssund IK Farum BK Frederikssund Stadion
1 - 3
381834
12-06 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Ølstykke FC Tåstrup Idrætspark
1 - 3
381836
12-06 2021
Kl. 13:00
FC Bella Lyngby Boldklub Mørkhøj Skole
1 - 2
381833
13-06 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Fårevejle BK Svogerslev Idrætspark
2 - 2
381835
13-06 2021
Kl. 13:30
Køge BK B 73 Slagelse Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 0
381911
to
17-06 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Frederikssund IK Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 4
381923
19-06 2021
Kl. 12:00
Lynge-Broby IF Herstedøster IC Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 0
381924
19-06 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Taastrup FC Svogerslev Idrætspark
5 - 4
381925
19-06 2021
Kl. 12:00
Fårevejle BK Køge BK Faarevejle Stadion
2 - 1
382000
19-06 2021
Kl. 12:00
B 73 Slagelse FC Bella Stadion Vest
2 - 2
382001
19-06 2021
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub Farum BK Lyngby Stadion
3 - 1
382002
19-06 2021
Kl. 12:00
Frederikssund IK Ølstykke FC Frederikssund Stadion
1 - 5
381918 to
24-06 2021
Kl. 19:30
Taastrup FC Frederikssund IK Tåstrup Idrætspark
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind