Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. apr 2021
13:30
Oversidder
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:30
Oversidder
Svogerslev BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
16:00
Tølløse/Undløse
4
Nykøbing IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
4
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
11:00
Jyderup BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:30
Hvalsø IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
16:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
7
Tølløse/Undløse
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:30
Tølløse/Undløse
5
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:30
Oversidder
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:30
Oversidder
Jyderup BK
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:30
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve
4
Hvalsø IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:30
Nykøbing IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Nykøbing IF
14
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
10:00
Jyderup BK
1
Svogerslev BK
4
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:00
Hvalsø IF
9
Jyderup BK
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve
6
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:30
Oversidder
Tølløse/Undløse
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:30
Oversidder
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Svogerslev BK
5
Nykøbing IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
12:00
Nykøbing IF
2
Hvalsø IF
6
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Jyderup BK
6
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve
2
Jyderup BK
0
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:30
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
6
Svogerslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
16:00
Tølløse/Undløse
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
16:00
Tølløse/Undløse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Svogerslev BK
0
Hvalsø IF
5
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
Jyderup BK
2
Nykøbing IF
5
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
Hvalsø IF
0
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve
3
Svogerslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:30
Oversidder
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Svogerslev BK
3
Tølløse/Undløse
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
23
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Nykøbing IF
4
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
19
Jyderup BK
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Svogerslev BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
13:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
16:00
Tølløse/Undløse
3
Hvalsø IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:30
Nykøbing IF
0
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
6
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:00
Jyderup BK
Tølløse/Undløse
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:00
Hvalsø IF
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
Svogerslev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
15:00
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve
Oversidder
|
Turneringsafslutning:
De 4 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Semifinaler:
Kamp 1: Onsdag den 23. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Onsdag den 23. juni kl. 19:00: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3
Finale:
Kamp 3: Lørdag den 26. juni kl. 13:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 1