MENU

U16 Piger 2 (05) Forår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
367893
17-04 2021
Kl. 10:00
Svogerslev BK Slangerup & Omegn IF Svogerslev Idrætspark
7 - 0
367894
17-04 2021
Kl. 11:00
Roskilde Pigefodbold B73-Boeslunde-Skælskør Himmelev Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

367895
18-04 2021
Kl. 10:30
Ølstykke-Jyllinge FC Oversidder Ølstykke Stadion
369015
24-04 2021
Kl. 11:30
Slangerup & Omegn IF B73-Boeslunde-Skælskør Slangerup Stadion
1 - 4
369019
25-04 2021
Kl. 10:30
Ølstykke-Jyllinge FC Roskilde Pigefodbold Ølstykke Stadion
1 - 7
369017
25-04 2021
Kl. 11:00
Oversidder Svogerslev BK
369021
ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Svogerslev BK Ølstykke-Jyllinge FC Svogerslev Idrætspark
4 - 1
369022
02-05 2021
Kl. 10:30
B73-Boeslunde-Skælskør Oversidder Stadion Vest
386228
on
05-05 2021
Kl. 18:30
Ølstykke-Jyllinge FC Slangerup & Omegn IF Ølstykke Stadion
0 - 3
369025
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold Svogerslev BK Himmelev Idrætspark
1 - 0
369027
09-05 2021
Kl. 10:30
Ølstykke-Jyllinge FC B73-Boeslunde-Skælskør Ølstykke Stadion
0 - 1
369024
09-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder Slangerup & Omegn IF
370324
on
12-05 2021
Kl. 18:30
Svogerslev BK B73-Boeslunde-Skælskør Svogerslev Idrætspark
3 - 0
369020 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Roskilde Pigefodbold Slangerup Stadion
0 - 4
371986
15-05 2021
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
386229 ma
17-05 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Svogerslev BK Slangerup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

386230 on
19-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder Ølstykke-Jyllinge FC
386231
on
19-05 2021
Kl. 18:30
B73-Boeslunde-Skælskør Roskilde Pigefodbold Stadion Vest
0 - 2
367891
23-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder Roskilde Pigefodbold
386233
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold Ølstykke-Jyllinge FC Himmelev Idrætspark
9 - 3
386232
29-05 2021
Kl. 10:00
Svogerslev BK Oversidder Svogerslev Idrætspark
386234
30-05 2021
Kl. 10:00
B73-Boeslunde-Skælskør Slangerup & Omegn IF Stadion Vest
UHT

Udehold taberdømt

367892
on
02-06 2021
Kl. 18:30
B73-Boeslunde-Skælskør Svogerslev BK Stadion Vest
2 - 0
386235
06-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder B73-Boeslunde-Skælskør
386237
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Ølstykke-Jyllinge FC Svogerslev BK Ølstykke Stadion
3 - 6
386236 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold Slangerup & Omegn IF Himmelev Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

386238
12-06 2021
Kl. 10:00
Slangerup & Omegn IF Oversidder Slangerup Stadion
386240
13-06 2021
Kl. 11:30
B73-Boeslunde-Skælskør Ølstykke-Jyllinge FC Stadion Vest
UHT

Udehold taberdømt

386239
ma
14-06 2021
Kl. 18:30
Svogerslev BK Roskilde Pigefodbold Svogerslev Idrætspark
4 - 5
367890
on
16-06 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Ølstykke-Jyllinge FC Slangerup Stadion
3 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.

Finale

Lørdag den 19. juni kl. 11:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind