MENU

8-M+32 1 - Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
399060 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Karlslunde IF Ringsted IF Karlslunde Stadion
2 - 5
399061
ma
12-04 2021
Kl. 20:30
Greve Fodbold (1) Greve Fodbold (2) Greve Idræts Center
1 - 4
399058 on
14-04 2021
Kl. 19:00
Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter
0 - 1
399063
fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Hundige BK (1) Karlslunde IF Hundige Boldfælled
9 - 1
399062 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Ringsted IF Greve Fodbold (1) Ringsted Stadion Kunstgræs
3 - 1
399064
ma
19-04 2021
Kl. 19:30
KFUM BK, Roskilde Mosede BK Lillevang Idrætscenter
1 - 1
399065
fr
23-04 2021
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Vallensbæk IF Gadehaveskolen kunstgræs
2 - 4
399066
24-04 2021
Kl. 13:00
Greve Fodbold (2) Sorø Freja Greve Idræts Center
UMH
399067
ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Ringsted IF Hundige BK (1) Ringsted Stadion Kunstgræs
5 - 3
399071 ma
26-04 2021
Kl. 20:00
Greve Fodbold (1) Sorø Freja Greve Idræts Center
4 - 2
399070 ti
27-04 2021
Kl. 19:00
Karlslunde IF KFUM BK, Roskilde Karlslunde Stadion
2 - 2
399069
on
28-04 2021
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Greve Fodbold (2) Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
399068
on
28-04 2021
Kl. 19:00
Mosede BK Høje Tåstrup IF Hundige Boldfælled
7 - 1
399074
ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Sorø Freja Vallensbæk IF Sorø Stadion, Kunstgræs
10 - 4
399073
on
05-05 2021
Kl. 20:00
KFUM BK, Roskilde Ringsted IF Lillevang Idrætscenter
4 - 4
399072
to
06-05 2021
Kl. 18:30
Hundige BK (1) Greve Fodbold (1) Hundige Boldfælled
3 - 5
399076
08-05 2021
Kl. 13:00
Greve Fodbold (2) Mosede BK Greve Idræts Center
UHT

Udehold taberdømt

399077 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Ringsted IF Høje Tåstrup IF Ringsted Stadion Kunstgræs
2 - 2
399081
ma
10-05 2021
Kl. 19:30
Greve Fodbold (1) Vallensbæk IF Greve Idræts Center
4 - 1
399080 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Karlslunde IF Greve Fodbold (2) Karlslunde Stadion
2 - 7
399079 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Hundige BK (1) KFUM BK, Roskilde Hundige Boldfælled
0 - 5
399078 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Mosede BK Sorø Freja Hundige Boldfælled
UHT

Udehold taberdømt

399057
ma
17-05 2021
Kl. 18:45
Mosede BK Hundige BK (1) Mosede-skolen
6 - 2
399084 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Sorø Freja Karlslunde IF Sorø Stadion, Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

399082
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Mosede BK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 8
399086
on
19-05 2021
Kl. 20:15
Greve Fodbold (2) Ringsted IF Greve Idræts Center
1 - 1
399083 to
20-05 2021
Kl. 20:00
KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold (1) Lillevang Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

399085
fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Høje Tåstrup IF Hundige BK (1) Gadehaveskolen kunstgræs
3 - 0
399090
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion
1 - 7
399087 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Ringsted IF Sorø Freja Ringsted Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

399091
ti
25-05 2021
Kl. 20:00
Greve Fodbold (1) Mosede BK Greve Idræts Center
0 - 4
399089
on
26-05 2021
Kl. 20:00
KFUM BK, Roskilde Høje Tåstrup IF Lillevang Idrætscenter
8 - 2
399088
to
27-05 2021
Kl. 18:30
Hundige BK (1) Greve Fodbold (2) Hundige Boldfælled
4 - 8
399094 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Sorø Freja Hundige BK (1) Sorø Stadion, Kunstgræs
7 - 1
399095
ma
31-05 2021
Kl. 20:00
Greve Fodbold (1) Høje Tåstrup IF Greve Idræts Center
2 - 5
399093
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Ringsted IF Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
399092 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Mosede BK Karlslunde IF Mosede-skolen
UHT

Udehold taberdømt

399059
to
03-06 2021
Kl. 19:00
Sorø Freja Høje Tåstrup IF Sorø Stadion, Kunstgræs
5 - 3
399096
05-06 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold (2) KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center
2 - 1
399097
ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Ringsted IF Mosede BK Ringsted Stadion Kunstgræs
2 - 1
399100
ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Karlslunde IF Greve Fodbold (1) Karlslunde Stadion
2 - 7
399098
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Hundige BK (1) Vallensbæk IF Hundige Boldfælled
2 - 3
399101
on
09-06 2021
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF Greve Fodbold (2) Gadehaveskolen kunstgræs
5 - 4
399099 on
09-06 2021
Kl. 20:00
KFUM BK, Roskilde Sorø Freja Lillevang Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

399075
fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Karlslunde IF Gadehaveskolen kunstgræs
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.

Finale

Tirsdag den 15. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind