MENU

U13 Drenge 8-mands M (08) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
492073
10-04 2021
Kl. 10:00
Herfølge BK Svebølle BI 2016 Herfølge Stadion
0 - 5
492077
10-04 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
491998
11-04 2021
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Hareskov IF Virum Stadion
10 - 0
492074 on
14-04 2021
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 4
492075
on
14-04 2021
Kl. 18:30
Snekkersten IF BSF Snekkersten Idrætscenter
0 - 3
492076 on
14-04 2021
Kl. 18:30
Farum BK Taastrup FC Farum Park
3 - 1
491999 on
14-04 2021
Kl. 18:45
Allerød Fodbold Klub Nødebo IF Allerød Idrætspark
3 - 1
492081
17-04 2021
Kl. 10:00
Køge BK Snekkersten IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

492079
17-04 2021
Kl. 11:15
Taastrup FC Ishøj IF NyBolig Park
1 - 3
492082
17-04 2021
Kl. 12:15
Svebølle BI 2016 Vallensbæk IF Svebølle Stadion
0 - 2
492084
17-04 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub Virum Stadion
1 - 1
492078
17-04 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Oversidder Birkevang
492080
18-04 2021
Kl. 11:00
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
2 - 2
492083
18-04 2021
Kl. 13:00
Nødebo IF Herfølge BK Nødebo Stadion
0 - 0
492089
24-04 2021
Kl. 10:00
Farum BK Køge BK Farum Park
2 - 2
492088
24-04 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Svebølle BI 2016 Snekkersten Idrætscenter
2 - 0
492085
24-04 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Allerød Fodbold Klub Birkevang
3 - 4
492087
24-04 2021
Kl. 13:00
Vallensbæk IF Nødebo IF Vallensbæk Idrætscenter
6 - 2
492091
24-04 2021
Kl. 13:00
Oversidder Taastrup FC
492090
25-04 2021
Kl. 10:30
Ishøj IF BSF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0 - 0
492086
25-04 2021
Kl. 11:00
Herfølge BK Virum-Sorgenfri BK Herfølge Stadion
0 - 0
492096 on
28-04 2021
Kl. 18:00
Nødebo IF Snekkersten IF Nødebo Stadion
2 - 2
492097 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk IF Virum Stadion
4 - 1
492098
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Herfølge BK Allerød Idrætspark
2 - 1
492092 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Hareskov IF Taastrup FC Birkevang
0 - 3
492093 on
28-04 2021
Kl. 18:30
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
492094 on
28-04 2021
Kl. 18:30
Køge BK Ishøj IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 0
492095
to
29-04 2021
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 Farum BK Svebølle Stadion
2 - 2
448375
01-05 2021
Kl. 10:00
Ishøj IF Svebølle BI 2016 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2 - 2
448275
01-05 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter
2 - 2
448377
01-05 2021
Kl. 11:15
Taastrup FC BSF NyBolig Park
1 - 3
492100
01-05 2021
Kl. 12:00
Vallensbæk IF Allerød Fodbold Klub Vallensbæk Idrætscenter
4 - 3
448376
01-05 2021
Kl. 13:00
Oversidder Køge BK
492099
02-05 2021
Kl. 11:00
Herfølge BK Hareskov IF Herfølge Stadion
8 - 2
532675 ti
04-05 2021
Kl. 18:15
Nødebo IF Ishøj IF Nødebo Stadion
1 - 2
532676 ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Farum BK Virum Stadion
5 - 1
532677 ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Snekkersten IF Allerød Idrætspark
3 - 4
532673 ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Køge BK Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 2
532674 ti
04-05 2021
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 Oversidder Svebølle Stadion
736387
to
06-05 2021
Kl. 18:00
Herfølge BK Vallensbæk IF Herfølge Stadion
1 - 2
743858
08-05 2021
Kl. 10:00
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
2 - 3
743857
08-05 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Herfølge BK Snekkersten Idrætscenter
6 - 0
743861
08-05 2021
Kl. 11:15
Taastrup FC Svebølle BI 2016 NyBolig Park
6 - 4
743859
08-05 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Virum-Sorgenfri BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3 - 2
743860
08-05 2021
Kl. 13:00
Oversidder Nødebo IF
743856
08-05 2021
Kl. 13:00
Vallensbæk IF Hareskov IF Vallensbæk Idrætscenter
8 - 0
737408
09-05 2021
Kl. 11:00
BSF Køge BK Ballerup Idrætspark
1 - 5
448276 ti
11-05 2021
Kl. 18:30
Farum BK Nødebo IF Farum Park
3 - 0
448378
on
12-05 2021
Kl. 18:15
Hareskov IF BSF Birkevang
0 - 6
800733
15-05 2021
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Snekkersten IF Vallensbæk Idrætscenter
6 - 1
748515
15-05 2021
Kl. 12:00
Nødebo IF Taastrup FC Nødebo Stadion
3 - 3
748514
15-05 2021
Kl. 12:15
Svebølle BI 2016 BSF Svebølle Stadion
0 - 2
748516
15-05 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
748517
15-05 2021
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Ishøj IF Allerød Idrætspark
2 - 2
800732
16-05 2021
Kl. 13:30
Herfølge BK Farum BK Herfølge Stadion
2 - 0
800734 on
19-05 2021
Kl. 17:30
Snekkersten IF Hareskov IF Snekkersten Idrætscenter
5 - 2
800736
22-05 2021
Kl. 10:00
Farum BK Vallensbæk IF Farum Park
1 - 4
801456
22-05 2021
Kl. 10:00
Køge BK Svebølle BI 2016 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 4
801455
22-05 2021
Kl. 10:30
BSF Nødebo IF Ballerup Idrætspark
5 - 0
801451
22-05 2021
Kl. 11:15
Taastrup FC Virum-Sorgenfri BK NyBolig Park
1 - 2
801264
22-05 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Herfølge BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
7 - 2
801265
22-05 2021
Kl. 13:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
737409 ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Hareskov IF Køge BK Birkevang
1 - 5
801466
29-05 2021
Kl. 10:30
Snekkersten IF Farum BK Snekkersten Idrætscenter
2 - 2
801465
29-05 2021
Kl. 13:00
Vallensbæk IF Ishøj IF Vallensbæk Idrætscenter
1 - 1
801457
29-05 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Svebølle BI 2016 Birkevang
2 - 9
801458
29-05 2021
Kl. 13:00
Nødebo IF Køge BK Nødebo Stadion
0 - 2
801460
29-05 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK BSF Virum Stadion
1 - 1
801461
29-05 2021
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Taastrup FC Allerød Idrætspark
2 - 5
801464
30-05 2021
Kl. 11:00
Herfølge BK Oversidder Herfølge Stadion
367133
05-06 2021
Kl. 10:00
Farum BK Hareskov IF Farum Park
3 - 1
367164
05-06 2021
Kl. 11:00
Køge BK Virum-Sorgenfri BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5 - 0
367162
05-06 2021
Kl. 11:15
Taastrup FC Herfølge BK NyBolig Park
5 - 3
367135
05-06 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Snekkersten IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5 - 1
367136
05-06 2021
Kl. 13:00
Oversidder Vallensbæk IF
367163
06-06 2021
Kl. 11:00
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
2 - 8
367166
fr
11-06 2021
Kl. 17:00
Hareskov IF Nødebo IF Birkevang
3 - 5
386547
12-06 2021
Kl. 10:00
Farum BK Ishøj IF Farum Park
6 - 2
386521
12-06 2021
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
386546
12-06 2021
Kl. 11:00
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
367197
12-06 2021
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK Svebølle BI 2016 Virum Stadion
3 - 2
375387
12-06 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Køge BK Allerød Idrætspark
2 - 4
375388
13-06 2021
Kl. 11:00
Herfølge BK BSF Herfølge Stadion
1 - 1
367165 ti
15-06 2021
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 Nødebo IF Svebølle Stadion
UHT

Udehold taberdømt

386548
19-06 2021
Kl. 11:00
Ishøj IF Hareskov IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
15 - 0
386550
19-06 2021
Kl. 11:15
Taastrup FC Snekkersten IF NyBolig Park
1 - 1
387997
19-06 2021
Kl. 12:15
Svebølle BI 2016 Allerød Fodbold Klub Svebølle Stadion
UHT

Udehold taberdømt

387998
19-06 2021
Kl. 13:00
Nødebo IF Virum-Sorgenfri BK Nødebo Stadion
1 - 4
386549
19-06 2021
Kl. 13:00
Oversidder Farum BK
387996
19-06 2021
Kl. 13:00
Køge BK Herfølge BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 1
386656
20-06 2021
Kl. 11:00
BSF Vallensbæk IF Ballerup Idrætspark
6 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind