MENU

U13 Drenge 8-mands 1 (08) Forår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
112163 ma
12-04 2021
Kl. 17:30
Boeslunde BK Taastrup FC Boeslunde Stadion
3 - 0
112166 on
14-04 2021
Kl. 18:45
Ringsted IF Oversidder Ringsted Stadion
112164
17-04 2021
Kl. 10:00
BK Friheden Himmelev-Veddelev BK Strandmarkens Fritidscenter
2 - 1
112162
17-04 2021
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Hundige BK Herlufsholm Stadion
1 - 2
112165
18-04 2021
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
112250 ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Boeslunde BK Himmelev Idrætspark
1 - 6
112251 ti
20-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder BK Friheden
112167 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder Ringsted IF
112249
25-04 2021
Kl. 11:15
Taastrup FC Herlufsholm GF NyBolig Park
2 - 3
112168
25-04 2021
Kl. 11:45
Hundige BK Oversidder Hundige Boldfælled
603920 ma
26-04 2021
Kl. 17:30
Boeslunde BK Oversidder Boeslunde Stadion
112252 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder Hundige BK
603919 to
29-04 2021
Kl. 18:00
Herlufsholm GF Himmelev-Veddelev BK Herlufsholm Stadion
6 - 0
603921
02-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder Taastrup FC
603922
02-05 2021
Kl. 11:30
Ringsted IF BK Friheden Ringsted Stadion
0 - 2
603927 ti
04-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Herlufsholm GF
603925
on
05-05 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Boeslunde BK Strandmarkens Fritidscenter
2 - 2
603926 to
06-05 2021
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
603924
08-05 2021
Kl. 12:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
603928 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
603923
on
12-05 2021
Kl. 18:30
Hundige BK Ringsted IF Hundige Boldfælled
5 - 1
112317
15-05 2021
Kl. 11:30
Herlufsholm GF BK Friheden Herlufsholm Stadion
2 - 4
112319
16-05 2021
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
112320
16-05 2021
Kl. 11:15
Ringsted IF Boeslunde BK Ringsted Stadion
0 - 2
112318
16-05 2021
Kl. 11:30
Hundige BK Taastrup FC Hundige Boldfælled
2 - 2
112322
ti
18-05 2021
Kl. 18:30
Taastrup FC Ringsted IF NyBolig Park
1 - 1
112337 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
112335 on
19-05 2021
Kl. 19:00
BK Friheden Oversidder Strandmarkens Fritidscenter
112336 to
20-05 2021
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Hundige BK Himmelev Idrætspark
1 - 5
112341 on
26-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder Boeslunde BK
112338 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder BK Friheden
112340
29-05 2021
Kl. 10:00
Taastrup FC Himmelev-Veddelev BK NyBolig Park
3 - 3
112342
30-05 2021
Kl. 11:30
Ringsted IF Herlufsholm GF Ringsted Stadion
2 - 2
112339
30-05 2021
Kl. 11:30
Hundige BK Oversidder Hundige Boldfælled
112321 ti
01-06 2021
Kl. 18:00
Boeslunde BK Herlufsholm GF Boeslunde Stadion
0 - 1
112344 on
02-06 2021
Kl. 17:30
Boeslunde BK Oversidder Boeslunde Stadion
112348 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Taastrup FC
112347
06-06 2021
Kl. 10:00
Ringsted IF Himmelev-Veddelev BK Ringsted Stadion
3 - 2
112345
06-06 2021
Kl. 11:00
BK Friheden Hundige BK Strandmarkens Fritidscenter
4 - 2
112343
06-06 2021
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Oversidder Herlufsholm Stadion
112353 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
112350
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Hundige BK Boeslunde BK Hundige Boldfælled
7 - 1
112351
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Taastrup FC BK Friheden NyBolig Park
1 - 3
112349 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Herlufsholm GF
112352 to
10-06 2021
Kl. 18:30
Oversidder Ringsted IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.

Finale

Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind