MENU

U13 Drenge 8-mands 3 (08) Forår, Pulje 4 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
122584
ti
13-04 2021
Kl. 17:45
IF Frem Bjæverskov Taastrup FC Bjæverskov Stadion Kunstgræs
12 - 0
122585
17-04 2021
Kl. 10:00
Kværkeby IF Køge Nord FC (2) Kværkeby Stadion
6 - 2
122586
17-04 2021
Kl. 11:00
Greve Fodbold Tune IF Greve Idræts Center
6 - 0
122582
18-04 2021
Kl. 10:15
Borup IF Benløse IF Borup Stadion
4 - 1
122583
18-04 2021
Kl. 10:30
Køge BK Herfølge BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 7
122587
24-04 2021
Kl. 11:00
Køge Nord FC (2) Greve Fodbold Rishøj Stadion
4 - 1
122589
24-04 2021
Kl. 11:30
Herfølge BK Borup IF Herfølge Stadion
2 - 1
122590
24-04 2021
Kl. 12:30
Taastrup FC Køge BK NyBolig Park
2 - 9
122591
24-04 2021
Kl. 12:30
Tune IF IF Frem Bjæverskov Tune Stadion
0 - 8
122588
25-04 2021
Kl. 11:30
Benløse IF Kværkeby IF Benløsehallen
5 - 4
122619 ti
27-04 2021
Kl. 18:30
Kværkeby IF Herfølge BK Kværkeby Stadion
3 - 19
122617
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Borup IF Taastrup FC Borup Stadion
1 - 1
122592
on
28-04 2021
Kl. 19:00
Køge Nord FC (2) Benløse IF Rishøj Stadion
2 - 6
122620
01-05 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold IF Frem Bjæverskov Greve Idræts Center
2 - 1
122623
to
06-05 2021
Kl. 18:00
IF Frem Bjæverskov Køge BK Bjæverskov Stadion
4 - 5
122622
08-05 2021
Kl. 11:30
Herfølge BK Køge Nord FC (2) Herfølge Stadion
3 - 1
122625
08-05 2021
Kl. 12:30
Tune IF Borup IF Tune Stadion
1 - 11
122621
09-05 2021
Kl. 10:00
Benløse IF Greve Fodbold Benløsehallen
5 - 2
122624
09-05 2021
Kl. 11:15
Taastrup FC Kværkeby IF NyBolig Park
UHT

Udehold taberdømt

122628
16-05 2021
Kl. 10:00
Benløse IF Herfølge BK Benløsehallen
5 - 5
122627
16-05 2021
Kl. 10:15
Borup IF IF Frem Bjæverskov Borup Stadion
1 - 4
122630
16-05 2021
Kl. 12:45
Greve Fodbold Køge BK Greve Idræts Center
4 - 7
122634 on
19-05 2021
Kl. 18:15
Taastrup FC Benløse IF NyBolig Park
0 - 6
122618 on
19-05 2021
Kl. 18:30
Køge BK Tune IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
18 - 1
122633
to
20-05 2021
Kl. 18:00
IF Frem Bjæverskov Kværkeby IF Bjæverskov Stadion
12 - 0
122632
22-05 2021
Kl. 10:00
Herfølge BK Greve Fodbold Herfølge Stadion
5 - 4
122631
22-05 2021
Kl. 11:30
Køge BK Borup IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7 - 2
122636
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Køge Nord FC (2) IF Frem Bjæverskov Rishøj Stadion
1 - 2
122635
to
27-05 2021
Kl. 18:30
Tune IF Køge Nord FC (2) Tune Stadion
3 - 10
122639 to
27-05 2021
Kl. 18:30
Kværkeby IF Køge BK Kværkeby Stadion
8 - 7
122638
29-05 2021
Kl. 10:00
Herfølge BK Taastrup FC Herfølge Stadion
8 - 1
122640
29-05 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Borup IF Greve Idræts Center
2 - 3
122626
30-05 2021
Kl. 11:00
Køge Nord FC (2) Taastrup FC Rishøj Stadion
4 - 0
122629 on
02-06 2021
Kl. 18:30
Kværkeby IF Tune IF Kværkeby Stadion
18 - 2
122642
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Køge BK Køge Nord FC (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 4
122643
to
03-06 2021
Kl. 18:00
IF Frem Bjæverskov Benløse IF Bjæverskov Stadion
4 - 7
122645
05-06 2021
Kl. 10:00
Tune IF Herfølge BK Tune Stadion
2 - 14
122644
05-06 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center
8 - 3
122641
06-06 2021
Kl. 10:15
Borup IF Kværkeby IF Borup Stadion
6 - 3
122647
06-06 2021
Kl. 11:30
Benløse IF Køge BK Benløsehallen
6 - 2
122646 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Køge Nord FC (2) Borup IF Rishøj Stadion
0 - 7
122650
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Taastrup FC Tune IF NyBolig Park
17 - 4
122648
to
10-06 2021
Kl. 18:30
Herfølge BK IF Frem Bjæverskov Herfølge Stadion
1 - 2
122637
13-06 2021
Kl. 10:00
Benløse IF Tune IF Benløsehallen
UHT

Udehold taberdømt

122649
13-06 2021
Kl. 11:30
Kværkeby IF Greve Fodbold Kværkeby Stadion
4 - 9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 5 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Kvartfinale:
 
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler: 
Kamp 2: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 4/5 - Vinder pulje 3
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2 

Finale: 
Onsdag den 23. juni kl. 19:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3 

Log ind