8-Kvindesenior 1 - Forår, Pulje 3 (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
124782
ti06-04 2021
19:00
Oversidder
Faarevejle Stadion
06. apr 2021
19:00
Fårevejle BK
Oversidder
124780
to08-04 2021
18:30 Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
2
08. apr 2021
18:30
Hvalsø IF
1
Røde Stjerne BK
2
124781
11-04 2021
11:00 Vindinge Idrætspark
18
-
0
11. apr 2021
11:00
Vindinge IF
18
Nykøbing IF
0
124785
17-04 2021
10:30 Roskilde IC (Darup)
2
-
0
17. apr 2021
10:30
Røde Stjerne BK
2
Vindinge IF
0
124783
17-04 2021
11:30
Oversidder
17. apr 2021
11:30
Oversidder
Hvalsø IF
124786
to22-04 2021
18:30 Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
1
22. apr 2021
18:30
Hvalsø IF
1
Fårevejle BK
1
124787
25-04 2021
11:00
Oversidder
Vindinge Idrætspark
25. apr 2021
11:00
Vindinge IF
Oversidder
124799
ti27-04 2021
18:30
Oversidder
27. apr 2021
18:30
Oversidder
Røde Stjerne BK
124800
ti27-04 2021
19:00 Faarevejle Stadion
1
-
1
27. apr 2021
19:00
Fårevejle BK
1
Vindinge IF
1
124788
on28-04 2021
18:30 Roskilde IC (Darup)
5
-
0
28. apr 2021
18:30
Røde Stjerne BK
5
Nykøbing IF
0
124798
to29-04 2021
18:30 Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
0
29. apr 2021
18:30
Hvalsø IF
1
Nykøbing IF
0
124784
on05-05 2021
19:00 Kongeengen – Rema 1000 Park
0
-
4
05. maj 2021
19:00
Nykøbing IF
0
Fårevejle BK
4
124802
on05-05 2021
19:00
Oversidder
Kongeengen – Rema 1000 Park
05. maj 2021
19:00
Nykøbing IF
Oversidder
124801
09-05 2021
11:00 Vindinge Idrætspark
2
-
3
09. maj 2021
11:00
Vindinge IF
2
Hvalsø IF
3
124804
ti11-05 2021
18:30
Oversidder
11. maj 2021
18:30
Oversidder
Fårevejle BK
124852
ti11-05 2021
19:00 Roskilde IC (Darup)
4
-
0
11. maj 2021
19:00
Røde Stjerne BK
4
Hvalsø IF
0
124803
ma17-05 2021
18:30 Roskilde IC (Darup)
1
-
1
17. maj 2021
18:30
Røde Stjerne BK
1
Fårevejle BK
1
124853
ti18-05 2021
19:00
Oversidder
Hvalsø ny Idrætsplads
18. maj 2021
19:00
Hvalsø IF
Oversidder
124855
ti18-05 2021
19:00 Faarevejle Stadion
7
-
1
18. maj 2021
19:00
Fårevejle BK
7
Nykøbing IF
1
124856
ti25-05 2021
18:30
Oversidder
25. maj 2021
18:30
Oversidder
Vindinge IF
124858
ti25-05 2021
19:00 Faarevejle Stadion
1
-
3
25. maj 2021
19:00
Fårevejle BK
1
Hvalsø IF
3
124857
to27-05 2021
19:00 Kongeengen – Rema 1000 Park
0
-
1
27. maj 2021
19:00
Nykøbing IF
0
Røde Stjerne BK
1
124805
ma31-05 2021
19:00 Kongeengen – Rema 1000 Park
3
-
3
31. maj 2021
19:00
Nykøbing IF
3
Vindinge IF
3
124854
to03-06 2021
19:00 Vindinge Idrætspark
0
-
2
03. jun 2021
19:00
Vindinge IF
0
Røde Stjerne BK
2
124862
to03-06 2021
19:00 Kongeengen – Rema 1000 Park
0
-
0
03. jun 2021
19:00
Nykøbing IF
0
Hvalsø IF
0
124863
05-06 2021
10:30
Oversidder
Roskilde IC (Darup)
05. jun 2021
10:30
Røde Stjerne BK
Oversidder
124859
06-06 2021
11:00 Vindinge Idrætspark
2
-
2
06. jun 2021
11:00
Vindinge IF
2
Fårevejle BK
2
124865
ti08-06 2021
18:30
Oversidder
08. jun 2021
18:30
Oversidder
Nykøbing IF
124866
ti08-06 2021
19:00 Faarevejle Stadion
3
-
1
08. jun 2021
19:00
Fårevejle BK
3
Røde Stjerne BK
1
124864
to10-06 2021
18:30 Hvalsø ny Idrætsplads
6
-
1
10. jun 2021
18:30
Hvalsø IF
6
Vindinge IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 6 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Kvartfinaler:
 
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinde pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler: 
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder pulje 1 - Vinder af pulje 2/3
Kamp 4: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 5/6 - Vinder pulje 4 

Finale: 
Torsdag den 24. juni kl. 19:00: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4 

Log ind