MENU

M+32 2 - 2021, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
189893
ma
12-04 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Kvistgård IF Allerød Idrætspark
2 - 0
189896 ma
12-04 2021
Kl. 18:30
Esrum IF Oversidder Esrum Stadion
189892
ma
12-04 2021
Kl. 20:15
Brødeskov IF Melby-Liseleje IF Brødeskov Stadion Kunst
1 - 1
189895 ti
13-04 2021
Kl. 18:30
ØB 90 Frederiksværk Fodbold Klub Ølstykke Stadion
1 - 4
189894 on
14-04 2021
Kl. 19:15
Farum BK Vapnagård FK 72 Stavnsholt
3 - 2
190141
ma
19-04 2021
Kl. 18:15
Melby-Liseleje IF ØB 90 Melby Stadion
4 - 2
189897
ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Frederiksværk Fodbold Klub Esrum IF Frederiksværk Stadion
5 - 2
190146
ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Farum BK Allerød Fodbold Klub Stavnsholt
1 - 2
190147 ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Oversidder Vapnagård FK 72
190142
ma
19-04 2021
Kl. 19:15
Kvistgård IF Brødeskov IF Kvistgård Idrætsanlæg
2 - 0
190148 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Frederiksværk Stadion
2 - 0
190150 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
190163
ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Esrum IF Vapnagård FK 72 Esrum Stadion
4 - 4
190149 ti
27-04 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Farum BK Brødeskov Stadion Kunst
0 - 5
190165
ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Kvistgård IF Frederiksværk Fodbold Klub Kvistgård Idrætsanlæg
3 - 2
190166
ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Vapnagård FK 72 Allerød Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
0 - 5
190168 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Brødeskov IF
190164
ma
03-05 2021
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Esrum IF Melby Stadion
2 - 2
190172 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
ØB 90 Oversidder Ølstykke Stadion
190173
ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Esrum IF Allerød Fodbold Klub Esrum Stadion
3 - 6
190169 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Farum BK Frederiksværk Stadion
2 - 1
190151
ti
11-05 2021
Kl. 19:15
ØB 90 Kvistgård IF Ølstykke Stadion
1 - 5
190170
ti
11-05 2021
Kl. 19:45
Brødeskov IF Vapnagård FK 72 Brødeskov Stadion Kunst
2 - 1
190174
ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Brødeskov IF Allerød Idrætspark
2 - 2
190176 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Vapnagård FK 72 ØB 90 Helsingør Idrætspark
5 - 3
190178 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
190177 ma
17-05 2021
Kl. 19:30
Farum BK Melby-Liseleje IF Stavnsholt
8 - 0
190179 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Vapnagård FK 72 Frederiksværk Stadion
7 - 1
190199 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
190200
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Kvistgård IF Farum BK Kvistgård Idrætsanlæg
2 - 1
190201
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
ØB 90 Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion
3 - 5
190202
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Esrum IF Brødeskov IF Esrum Stadion
2 - 12
190204
ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Idrætspark
3 - 1
190205 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Vapnagård FK 72 Melby-Liseleje IF Helsingør Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

190206
ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Esrum IF Farum BK Esrum Stadion
1 - 3
190207 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Kvistgård IF
190203 ti
01-06 2021
Kl. 19:30
Brødeskov IF ØB 90 Brødeskov Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

190210
ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Kvistgård IF Vapnagård FK 72 Kvistgård Idrætsanlæg
3 - 1
190251 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Farum BK Oversidder Stavnsholt
190208
ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Brødeskov IF Frederiksværk Stadion
2 - 0
190209
ma
07-06 2021
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Allerød Fodbold Klub Melby Stadion
5 - 1
190211
ti
08-06 2021
Kl. 19:00
ØB 90 Esrum IF Ølstykke Stadion
2 - 5
191634 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub ØB 90 Frederiksværk Stadion
0 - 0
191636
ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Kvistgård IF Allerød Fodbold Klub Kvistgård Idrætsanlæg
3 - 4
191638 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Esrum IF
191635
ma
14-06 2021
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Brødeskov IF Melby Stadion
2 - 3
191637 ma
14-06 2021
Kl. 19:30
Vapnagård FK 72 Farum BK Helsingør Idrætspark
0 - 5
191639
ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Brødeskov IF Kvistgård IF Brødeskov Stadion Kunst
3 - 3
191640 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Farum BK Allerød Idrætspark
0 - 3
191641 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Vapnagård FK 72 Oversidder Borupgårdskolen
191642 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
ØB 90 Melby-Liseleje IF Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

191643
ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Esrum IF Frederiksværk Fodbold Klub Esrum Stadion
2 - 6
190171
ma
28-06 2021
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Kvistgård IF Melby Stadion
4 - 2
191663
ma
09-08 2021
Kl. 18:45
Esrum IF Melby-Liseleje IF Esrum Stadion
4 - 3
190167 on
11-08 2021
Kl. 19:30
Farum BK ØB 90 Stavnsholt
2 - 1
191654
ma
16-08 2021
Kl. 18:00
Melby-Liseleje IF Frederiksværk Fodbold Klub Melby Stadion
2 - 1
191655
ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Kvistgård IF ØB 90 Kvistgård Idrætsanlæg
4 - 1
191656 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Vapnagård FK 72 Esrum IF Helsingør Idrætspark
7 - 0
191657 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Farum BK Brødeskov IF Stavnsholt
4 - 0
191658 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
191659
ma
23-08 2021
Kl. 18:45
Frederiksværk Fodbold Klub Kvistgård IF Frederiksværk Stadion
2 - 2
191661
ma
23-08 2021
Kl. 18:45
Allerød Fodbold Klub Vapnagård FK 72 Allerød Idrætspark
4 - 3
191662
ti
24-08 2021
Kl. 18:45
ØB 90 Farum BK Ølstykke Stadion
1 - 1
191660 ti
24-08 2021
Kl. 20:30
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion Kunst
191664
ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Esrum IF Allerød Idrætspark
14 - 0
191668 ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder ØB 90
191667 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Farum BK Frederiksværk Fodbold Klub Stavnsholt
5 - 2
191665
ma
30-08 2021
Kl. 19:15
Kvistgård IF Melby-Liseleje IF Kvistgård Idrætsanlæg
2 - 0
191666
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Vapnagård FK 72 Brødeskov IF Helsingør Idrætspark
2 - 1
191671
ma
06-09 2021
Kl. 18:00
Melby-Liseleje IF Farum BK Melby Stadion
1 - 2
191669 ma
06-09 2021
Kl. 18:15
Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion
191673 ma
06-09 2021
Kl. 18:15
Esrum IF Kvistgård IF Esrum Stadion
0 - 7
191672 ti
07-09 2021
Kl. 18:15
ØB 90 Vapnagård FK 72 Ølstykke Stadion
2 - 1
191670
ti
07-09 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Allerød Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
1 - 1
191675
ma
13-09 2021
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub ØB 90 Allerød Idrætspark
7 - 0
191676 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
Vapnagård FK 72 Frederiksværk Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
7 - 4
191678 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Melby-Liseleje IF
191677 ma
13-09 2021
Kl. 19:30
Farum BK Kvistgård IF Stavnsholt
0 - 2
191674
ti
14-09 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Esrum IF Brødeskov Stadion Kunst
5 - 3
191680
ma
20-09 2021
Kl. 17:15
Melby-Liseleje IF Vapnagård FK 72 Melby Stadion
3 - 2
191681 ma
20-09 2021
Kl. 17:45
Kvistgård IF Oversidder Kvistgård Idrætsanlæg
191679
ma
20-09 2021
Kl. 17:45
Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
1 - 2
191683
ma
20-09 2021
Kl. 19:15
Farum BK Esrum IF Stavnsholt
8 - 1
191682
ti
21-09 2021
Kl. 18:30
ØB 90 Brødeskov IF Ølstykke Stadion
0 - 7
190175 to
23-09 2021
Kl. 17:45
Kvistgård IF Esrum IF Kvistgård Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

191685 ma
27-09 2021
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

191686 ma
27-09 2021
Kl. 17:30
Vapnagård FK 72 Kvistgård IF Helsingør Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

191687 ma
27-09 2021
Kl. 17:30
Esrum IF ØB 90 Esrum Stadion
0 - 4
191688 ma
27-09 2021
Kl. 17:30
Oversidder Farum BK
191684
ti
28-09 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Frederiksværk Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale søndag den 17. oktober
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind