MENU

M+50 2 11-mands - 2021 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
186693 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
BK Avarta IF Skjold Birkerød Espelundens Idrætsanlæg
1 - 2
186695 on
07-04 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC (2) Dalby IF / HFK fodbold Ølstykke Stadion
2 - 0
186696 on
07-04 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC Skibby IK Åbjergskolens Stadion
0 - 6
186697 on
07-04 2021
Kl. 19:00
Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke FC (1) Lyngby Stadion Kunstgræsbane
4 - 0
186692 on
07-04 2021
Kl. 20:15
Farum BK Kirke Hyllinge IF Farum Park
1 - 1
186694 to
08-04 2021
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold ORI-Fodbold Hillerød Stadion
1 - 1
186698 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) Rørbæk FC Ølstykke Stadion
3 - 3
186710 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold BK Avarta Dalby Stadion
0 - 1
186711 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Ølstykke FC (2) Skibby Stadion
1 - 3
186713 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Farum BK Oppe-Sundby Stadion
2 - 0
186699 ti
13-04 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold Birkerød Stadion
2 - 2
186712 to
15-04 2021
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Lyngby Boldklub 1921 Kirke Hyllinge Stadion
0 - 4
186714 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
BK Avarta Skibby IK Espelundens Idrætsanlæg
1 - 1
186717 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (2) Ølstykke FC (1) Ølstykke Stadion
0 - 0
186930 ma
19-04 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 ORI-Fodbold Lyngby Stadion
3 - 0
186716 ti
20-04 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Dalby IF / HFK fodbold Birkerød Stadion
1 - 1
186929 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC Kirke Hyllinge IF Åbjergskolens Stadion
0 - 0
186715 to
22-04 2021
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Farum BK Hillerød Stadion
0 - 2
186931 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) BK Avarta Ølstykke Stadion
2 - 5
186937 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Hillerød Fodbold Dalby Stadion
2 - 1
186938 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Skibby IK IF Skjold Birkerød Skibby Stadion
1 - 2
186940 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Rørbæk FC Oppe-Sundby Stadion
1 - 3
186932 on
28-04 2021
Kl. 19:30
Farum BK Lyngby Boldklub 1921 Stavnsholt
0 - 3
186939 to
29-04 2021
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Ølstykke FC (2) Kirke Hyllinge Stadion
2 - 6
186941 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
BK Avarta Kirke Hyllinge IF Espelundens Idrætsanlæg
5 - 3
186944 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (2) ORI-Fodbold Ølstykke Stadion
1 - 2
187283 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Skibby IK Dalby Stadion
2 - 2
186943 ti
04-05 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Ølstykke FC (1) Birkerød Stadion
4 - 1
187284 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC Farum BK Åbjergskolens Stadion
5 - 2
186942 to
06-05 2021
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Hillerød Stadion
1 - 0
187285 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) Dalby IF / HFK fodbold Ølstykke Stadion
1 - 2
187287 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Hillerød Fodbold Skibby Stadion
0 - 1
187290 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold BK Avarta Oppe-Sundby Stadion
1 - 2
187288 ma
10-05 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Rørbæk FC Lyngby Stadion
1 - 2
187289 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF IF Skjold Birkerød Kirke Hyllinge Stadion
7 - 5
187286 on
12-05 2021
Kl. 19:30
Farum BK Ølstykke FC (2) Stavnsholt
1 - 0
187291 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
BK Avarta Farum BK Espelundens Idrætsanlæg
0 - 0
187295 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Kirke Hyllinge IF Dalby Stadion
6 - 1
187296 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Ølstykke FC (1) Skibby Stadion
4 - 3
187293 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød ORI-Fodbold Birkerød Stadion
3 - 1
187294 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (2) Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke Stadion
1 - 4
187292 to
20-05 2021
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Rørbæk FC Hillerød Stadion
1 - 1
187303 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Dalby IF / HFK fodbold Oppe-Sundby Stadion
0 - 3
187297 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
0 - 2
187299 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC Ølstykke FC (2) Åbjergskolens Stadion
1 - 4
187300 on
26-05 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 BK Avarta Lyngby Stadion
1 - 1
187298 on
26-05 2021
Kl. 19:30
Farum BK IF Skjold Birkerød Stavnsholt
3 - 5
187301 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Skibby IK Kirke Hyllinge Stadion
2 - 0
187304 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) Kirke Hyllinge IF Ølstykke Stadion
4 - 2
187305 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
BK Avarta Rørbæk FC Espelundens Idrætsanlæg
4 - 4
187308 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Farum BK Dalby Stadion
4 - 1
187309 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Skibby IK ORI-Fodbold Skibby Stadion
6 - 0
187307 ti
01-06 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion
1 - 1
187306 to
03-06 2021
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Ølstykke FC (2) Hillerød Stadion
0 - 2
187312 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (2) BK Avarta Ølstykke Stadion
2 - 0
187315 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Ølstykke FC (1) Oppe-Sundby Stadion
0 - 4
187314 ma
07-06 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Dalby IF / HFK fodbold Lyngby Stadion
1 - 1
187310 ma
07-06 2021
Kl. 19:30
Farum BK Skibby IK Stavnsholt
HHT

Hjemmehold taberdømt

187313 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC IF Skjold Birkerød Åbjergskolens Stadion
3 - 3
187311 to
10-06 2021
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Kirke Hyllinge IF Hillerød Stadion
2 - 0
187316 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) Farum BK Ølstykke Stadion
2 - 1
187317 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
BK Avarta Hillerød Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
1 - 3
187319 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Rørbæk FC Dalby Stadion
4 - 2
187320 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Lyngby Boldklub 1921 Skibby Stadion
0 - 2
187318 ti
15-06 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Ølstykke FC (2) Birkerød Stadion
1 - 1
187321 on
16-06 2021
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF ORI-Fodbold Kirke Hyllinge Stadion
3 - 6
187322 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke Stadion
1 - 4
187325 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Rørbæk FC Skibby Stadion
4 - 2
187323 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød BK Avarta Birkerød Stadion
4 - 1
187324 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Ølstykke FC (2) Dalby Stadion
0 - 1
187327 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Hillerød Fodbold Oppe-Sundby Stadion
1 - 1
187326 to
24-06 2021
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Farum BK Kirke Hyllinge Stadion
4 - 2
187329 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
BK Avarta Dalby IF / HFK fodbold Espelundens Idrætsanlæg
1 - 4
187331 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (2) Skibby IK Ølstykke Stadion
3 - 2
187333 ma
28-06 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Kirke Hyllinge IF Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

187328 ma
28-06 2021
Kl. 19:30
Farum BK ORI-Fodbold Stavnsholt
1 - 3
187332 on
30-06 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC Ølstykke FC (1) Åbjergskolens Stadion
1 - 0
187330 to
01-07 2021
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion
1 - 2
187334 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) Ølstykke FC (2) Ølstykke Stadion
187336 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold IF Skjold Birkerød Dalby Stadion
187337 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Skibby IK BK Avarta Skibby Stadion
187339 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Oppe-Sundby Stadion
187335 ma
09-08 2021
Kl. 20:00
Farum BK Hillerød Fodbold Farum Park
187338 to
12-08 2021
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Rørbæk FC Kirke Hyllinge Stadion
187340 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
BK Avarta Ølstykke FC (1) Espelundens Idrætsanlæg
187343 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (2) Kirke Hyllinge IF Ølstykke Stadion
187345 ma
16-08 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Farum BK Lyngby Stadion
187342 ti
17-08 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Skibby IK Birkerød Stadion
187344 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC ORI-Fodbold Åbjergskolens Stadion
187341 to
19-08 2021
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold Dalby IF / HFK fodbold Hillerød Stadion
187346 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) IF Skjold Birkerød Ølstykke Stadion
187348 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Dalby IF / HFK fodbold Skibby Stadion
187351 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Ølstykke FC (2) Oppe-Sundby Stadion
187349 ma
23-08 2021
Kl. 19:15
Lyngby Boldklub 1921 Hillerød Fodbold Lyngby Stadion
187347 ma
23-08 2021
Kl. 20:00
Farum BK Rørbæk FC Farum Park
187350 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF BK Avarta Kirke Hyllinge Stadion
187352 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
BK Avarta ORI-Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
187355 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (2) Farum BK Ølstykke Stadion
187356 ma
30-08 2021
Kl. 20:00
Dalby IF / HFK fodbold Ølstykke FC (1) Dalby Stadion
187354 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Kirke Hyllinge IF Birkerød Stadion
187357 on
01-09 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC Lyngby Boldklub 1921 Åbjergskolens Stadion
187353 to
02-09 2021
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Skibby IK Hillerød Stadion
187358 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) Skibby IK Ølstykke Stadion
187363 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold IF Skjold Birkerød Oppe-Sundby Stadion
187361 ma
06-09 2021
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke FC (2) Lyngby Stadion Kunstgræsbane
187359 ma
06-09 2021
Kl. 20:00
Farum BK BK Avarta Farum Park
187360 on
08-09 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC Hillerød Fodbold Åbjergskolens Stadion
187362
11-09 2021
Kl. 12:30
Kirke Hyllinge IF Dalby IF / HFK fodbold Kirke Hyllinge Stadion
187368 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (2) Rørbæk FC Ølstykke Stadion
187369 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold ORI-Fodbold Dalby Stadion
187370 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Kirke Hyllinge IF Skibby Stadion
187364 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
BK Avarta Lyngby Boldklub 1921 Espelundens Idrætsanlæg
187367 ti
14-09 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
187365 to
16-09 2021
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold Ølstykke FC (1) Hillerød Stadion
187546 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (2) Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
187550 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Skibby IK Oppe-Sundby Stadion
187548 ma
20-09 2021
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion Kunstgræsbane
187545 ma
20-09 2021
Kl. 20:00
Farum BK Dalby IF / HFK fodbold Farum Park
187547 on
22-09 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC BK Avarta Åbjergskolens Stadion
187549 to
23-09 2021
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Ølstykke FC (1) Kirke Hyllinge Stadion
187554 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Lyngby Boldklub 1921 Dalby Stadion
187555 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Skibby IK Farum BK Skibby Stadion
187551 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (1) ORI-Fodbold Ølstykke Stadion
187552 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
BK Avarta Ølstykke FC (2) Espelundens Idrætsanlæg
187553 ti
28-09 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Rørbæk FC Birkerød Stadion
187556 to
30-09 2021
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Hillerød Fodbold Kirke Hyllinge Stadion
187817 ma
04-10 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC (2) IF Skjold Birkerød Ølstykke Stadion
187820 ma
04-10 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Kirke Hyllinge IF Oppe-Sundby Stadion
187819 ma
04-10 2021
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 Skibby IK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
187815 ma
04-10 2021
Kl. 20:00
Farum BK Ølstykke FC (1) Stavnsholt
187816 ma
04-10 2021
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold BK Avarta Hillerød Stadion
187818 on
06-10 2021
Kl. 19:00
Rørbæk FC Dalby IF / HFK fodbold Åbjergskolens Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind