Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr 2021
13:00
Hjerting IF
5
Jerne IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
16:00
Varde IF
1
Næsbjerg RUI
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2021
18:00
Blåbjerg BK
1
Spangsbjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2021
19:20
Tjæreborg IF
1
BV Oksbøl
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2021
18:00
Varde IF
0
BV Oksbøl
4
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
13:00
Tjæreborg IF
0
Blåbjerg BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
Hjerting IF
1
Tjæreborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:30
BV Oksbøl
1
Næsbjerg RUI
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
Blåbjerg BK
1
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:30
Jerne IF
1
Spangsbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:00
Varde IF
0
Hjerting IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
Spangsbjerg IF
0
Næsbjerg RUI
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
Tjæreborg IF
4
Jerne IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
16:00
BV Oksbøl
7
Blåbjerg BK
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
19:00
Spangsbjerg IF
3
BV Oksbøl
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Jerne IF
0
Blåbjerg BK
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Næsbjerg RUI
5
Hjerting IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Tjæreborg IF
1
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
18:00
Næsbjerg RUI
2
Blåbjerg BK
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:00
Hjerting IF
0
BV Oksbøl
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:00
Jerne IF
1
Varde IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
18:00
Varde IF
3
Spangsbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:00
Tjæreborg IF
2
Næsbjerg RUI
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:30
BV Oksbøl
2
Jerne IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
Blåbjerg BK
5
Hjerting IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:30
Hjerting IF
4
Næsbjerg RUI
5
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
13:30
BV Oksbøl
3
Spangsbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
16:00
Varde IF
1
Tjæreborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
19:00
Blåbjerg BK
3
Jerne IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
Spangsbjerg IF
1
Blåbjerg BK
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
14:00
Jerne IF
2
Hjerting IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:00
BV Oksbøl
6
Tjæreborg IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
18:00
Næsbjerg RUI
1
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
13:00
Hjerting IF
4
Spangsbjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Blåbjerg BK
2
Tjæreborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Jerne IF
0
Næsbjerg RUI
12
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
13:30
BV Oksbøl
1
Varde IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:00
Varde IF
3
Blåbjerg BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2021
18:00
Næsbjerg RUI
1
BV Oksbøl
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Spangsbjerg IF
6
Jerne IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Tjæreborg IF
2
Hjerting IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:00
Hjerting IF
1
Varde IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
10:30
Næsbjerg RUI
0
Spangsbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
12:00
Jerne IF
2
Tjæreborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:30
Blåbjerg BK
1
BV Oksbøl
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
Tjæreborg IF
1
Spangsbjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Blåbjerg BK
0
Næsbjerg RUI
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
18:00
Varde IF
3
Jerne IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:00
Spangsbjerg IF
2
Tjæreborg IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
13:30
BV Oksbøl
3
Hjerting IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
18:45
Næsbjerg RUI
6
Jerne IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Spangsbjerg IF
1
Hjerting IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
10:30
Jerne IF
2
BV Oksbøl
6
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
Spangsbjerg IF
6
Varde IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
Hjerting IF
2
Blåbjerg BK
4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:30
Næsbjerg RUI
1
Tjæreborg IF
1
|
Nr. 1 rykker op i S1, nr. 2 spiller play-off, nr. 3 og og de 5 bedste nr. 4 bliver i S2, de 9 dårligste nr. 4 og de 5 bedste nr. 5 spiller play-off, de 9 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S3. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 9 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Følgende hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.IF Sæby Skjold - Nørresundby B - Nordvestmors BK - HOG Hinnerup - Hammel GF - Vejle FC - Erritsø GIF - Tjæreborg IF - Gråsten B.
Harken UGF - Mejrup GU - Aarhus Fremad - Galten fS - Ammitsbøl/Egtved.