MENU

U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
214886
10-04 2021
Kl. 10:00
Brødeskov IF BSF Brødeskov Stadion
1 - 3
214882 ma
12-04 2021
Kl. 17:30
Frem Hellebæk Bagsværd BK Nordkysthallen
HMH
214885
18-04 2021
Kl. 09:45
Herlev IF Brede IF Herlev IF Stadion (Kunst)
5 - 3
214884
ma
19-04 2021
Kl. 17:00
Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark
0 - 8
214890 to
22-04 2021
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold IF Bytoften Helsinge Stadion
4 - 1
214887
25-04 2021
Kl. 10:00
Brede IF Brødeskov IF Brede Idrætsplads
2 - 1
214888
25-04 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Herlev IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
2 - 4
214883 ti
27-04 2021
Kl. 18:00
IF Bytoften Nivå-Kokkedal FK Gladsaxe skole
1 - 5
214893 on
28-04 2021
Kl. 17:30
Frem Hellebæk Helsinge Fodbold Nordkysthallen
3 - 7
214891 on
28-04 2021
Kl. 18:00
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
2 - 2
214889 to
29-04 2021
Kl. 17:00
Nivå-Kokkedal FK Frem Hellebæk Karsemosegård
3 - 0
214892
02-05 2021
Kl. 10:00
Brede IF Bagsværd BK Brede Idrætsplads
2 - 9
214895
02-05 2021
Kl. 10:00
Herlev IF Nivå-Kokkedal FK Herlev IF Oasen
1 - 6
214894
ti
04-05 2021
Kl. 18:00
IF Bytoften BSF Gladsaxe skole
1 - 4
214899 on
05-05 2021
Kl. 17:00
Allerød Fodbold Klub IF Bytoften Allerød Idrætspark
9 - 4
214898 on
05-05 2021
Kl. 17:45
Nivå-Kokkedal FK Brede IF Karsemosegård
3 - 0
214897 fr
07-05 2021
Kl. 18:30
Bagsværd BK Brødeskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
2 - 1
214900
09-05 2021
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Herlev IF Helsinge Stadion
0 - 1
214905
ma
10-05 2021
Kl. 17:00
Herlev IF BSF Herlev IF Oasen
3 - 1
214903 ma
10-05 2021
Kl. 17:30
Frem Hellebæk Allerød Fodbold Klub Nordkysthallen
8 - 2
214896 ti
11-05 2021
Kl. 17:15
Brødeskov IF Allerød Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
2 - 5
214902
on
12-05 2021
Kl. 17:30
Brede IF Helsinge Fodbold Brede Idrætsplads
1 - 3
214901
to
13-05 2021
Kl. 11:00
BSF Frem Hellebæk Ballerup Idrætspark
3 - 4
214904 fr
14-05 2021
Kl. 18:30
Bagsværd BK Nivå-Kokkedal FK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 4
214911
on
19-05 2021
Kl. 17:30
BSF Brede IF Ballerup Idrætspark
0 - 1
214909 to
20-05 2021
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Herlev IF Allerød Idrætspark
2 - 4
214910 to
20-05 2021
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Bagsværd BK Helsinge Stadion
2 - 1
214908
23-05 2021
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK Brødeskov IF Karsemosegård
UHT

Udehold taberdømt

214907
23-05 2021
Kl. 12:30
IF Bytoften Frem Hellebæk Gladsaxe skole
2 - 2
214912
30-05 2021
Kl. 10:00
Brede IF Allerød Fodbold Klub Brede Idrætsplads
4 - 4
239079
30-05 2021
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK Helsinge Fodbold Karsemosegård
5 - 0
239080
30-05 2021
Kl. 10:00
Herlev IF IF Bytoften Herlev IF Oasen
7 - 2
239081
30-05 2021
Kl. 10:00
Brødeskov IF Frem Hellebæk Brødeskov Stadion
4 - 3
214906
ti
01-06 2021
Kl. 18:00
Brødeskov IF IF Bytoften Brødeskov Stadion
4 - 2
239084 on
02-06 2021
Kl. 17:00
Allerød Fodbold Klub Bagsværd BK Allerød Idrætspark
0 - 0
239082 to
03-06 2021
Kl. 17:30
Frem Hellebæk Herlev IF Nordkysthallen
5 - 3
239086 to
03-06 2021
Kl. 18:00
BSF Nivå-Kokkedal FK Ballerup Idrætspark
1 - 1
239085 fr
04-06 2021
Kl. 17:30
Brødeskov IF Helsinge Fodbold Brødeskov Stadion
3 - 1
239083
06-06 2021
Kl. 12:00
IF Bytoften Brede IF Gladsaxe skole
1 - 1
239091 to
10-06 2021
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold BSF Helsinge Stadion
UHT

Udehold taberdømt

239088
fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Bagsværd BK IF Bytoften Gladsaxe Stadion
7 - 0
239090
12-06 2021
Kl. 10:00
Herlev IF Brødeskov IF Herlev IF Oasen
6 - 1
239089
13-06 2021
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK Allerød Fodbold Klub Karsemosegård
3 - 5
214913
20-06 2021
Kl. 11:00
BSF Bagsværd BK Ballerup Idrætspark
3 - 6
239087 ma
21-06 2021
Kl. 16:45
Brede IF Frem Hellebæk Brede Idrætsplads
0 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind