MENU

U12 Drenge 4 8-mands (09) Forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
256041
to
15-04 2021
Kl. 17:30
Oversidder Glostrup
256039
17-04 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF Høje Tåstrup IF Albertslund Stadion
5 - 2
256040
17-04 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Brøndby Strand IK Brøndby Stadion
6 - 0
256042
17-04 2021
Kl. 12:30
Taastrup FC (1) Oversidder NyBolig Park
256047
ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Glostrup Brøndbyernes IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4 - 2
256046
on
21-04 2021
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK Albertslund IF Langbjergskolen
1 - 6
256044 to
22-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder Ishøj IF
256048
24-04 2021
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Oversidder Nørrekær
256045
25-04 2021
Kl. 11:30
Høje Tåstrup IF Taastrup FC (1) Gadehaveskolen kunstgræs
2 - 1
256049
01-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Høje Tåstrup IF
256050
01-05 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion
4 - 4
256051
01-05 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF BK Vest, Rødovre Brøndby Stadion
2 - 5
256052
01-05 2021
Kl. 12:30
Taastrup FC (1) Brøndby Strand IK NyBolig Park
UDS
256053
02-05 2021
Kl. 11:00
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
256165
ti
04-05 2021
Kl. 17:30
Glostrup Taastrup FC (1) Østervangsbanerne
3 - 5
256055 on
05-05 2021
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK Oversidder Langbjergskolen
256164 to
06-05 2021
Kl. 17:30
Oversidder Brøndbyernes IF
256166
08-05 2021
Kl. 11:45
BK Vest, Rødovre Albertslund IF Nørrekær
3 - 7
256054
09-05 2021
Kl. 11:30
Høje Tåstrup IF Ishøj IF Gadehaveskolen kunstgræs
12 - 0
256167 to
13-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Glostrup
256168
15-05 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion
256169
16-05 2021
Kl. 12:00
Høje Tåstrup IF Brøndby Strand IK Gadehaveskolen kunstgræs
4 - 2
256171
16-05 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter
0 - 8
256175 ti
18-05 2021
Kl. 17:30
Glostrup Høje Tåstrup IF Østervangsbanerne
4 - 2
256173 on
19-05 2021
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK Ishøj IF Langbjergskolen
3 - 5
256170
on
19-05 2021
Kl. 17:15
Taastrup FC (1) BK Vest, Rødovre NyBolig Park
1 - 2
256174 to
20-05 2021
Kl. 17:30
Oversidder Taastrup FC (1)
256176
22-05 2021
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Oversidder Nørrekær
256172
22-05 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Albertslund IF Brøndby Stadion
2 - 2
256043
ma
24-05 2021
Kl. 10:00
Ishøj IF BK Vest, Rødovre Ishøj Idrætscenter
2 - 4
256177
29-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
256180
29-05 2021
Kl. 12:30
Taastrup FC (1) Brøndbyernes IF NyBolig Park
3 - 1
256178
30-05 2021
Kl. 11:30
Høje Tåstrup IF BK Vest, Rødovre Gadehaveskolen kunstgræs
2 - 5
256181
30-05 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Albertslund IF Ishøj Idrætscenter
2 - 4
256179
on
02-06 2021
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK Glostrup Langbjergskolen
1 - 2
256184 to
03-06 2021
Kl. 18:00
Oversidder Høje Tåstrup IF
256182
05-06 2021
Kl. 09:45
Albertslund IF Taastrup FC (1) Albertslund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

256186
05-06 2021
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre Brøndby Strand IK Nørrekær
7 - 1
256183
05-06 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
256185
06-06 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Glostrup Ishøj Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

256191
ti
08-06 2021
Kl. 17:30
Glostrup BK Vest, Rødovre Østervangsbanerne
1 - 3
256189 on
09-06 2021
Kl. 17:00
Brøndby Strand IK Oversidder Langbjergskolen
256190
12-06 2021
Kl. 10:00
Taastrup FC (1) Ishøj IF NyBolig Park
6 - 0
256187
12-06 2021
Kl. 10:00
Oversidder Albertslund IF
256188
13-06 2021
Kl. 12:00
Høje Tåstrup IF Brøndbyernes IF Gadehaveskolen kunstgræs
5 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind