MENU
D
T
M
S

U18 Piger Øst (03-04) forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
194517
11-04 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
194518
18-04 2021
Kl. 13:00
Oversidder HB Køge Pigetalent
194519
18-04 2021
Kl. 13:00
BSF Brøndbyernes IF Ballerup Idrætspark
1 - 0
194520
18-04 2021
Kl. 13:00
Sundby Roskilde Pigefodbold Sundby/Kløvermarken
0 - 2
194521
25-04 2021
Kl. 11:00
HB Køge Pigetalent Brøndbyernes IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8 - 1
194523
25-04 2021
Kl. 13:00
Sundby BSF Sundby/Kløvermarken
1 - 2
194522
25-04 2021
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
194524
02-05 2021
Kl. 11:00
HB Køge Pigetalent BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 1
194525
02-05 2021
Kl. 13:00
Oversidder Sundby
194526
02-05 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Roskilde Pigefodbold Brøndby Stadion
3 - 1
194528
09-05 2021
Kl. 13:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
194529
09-05 2021
Kl. 14:00
Sundby Brøndbyernes IF Sundby/Kløvermarken
0 - 4
194527
09-05 2021
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold HB Køge Pigetalent Himmelev Idrætspark
0 - 5
194530
16-05 2021
Kl. 13:00
Oversidder Brøndbyernes IF
194531
16-05 2021
Kl. 13:00
BSF Roskilde Pigefodbold Ballerup Idrætspark
4 - 0
194532
16-05 2021
Kl. 13:00
Sundby HB Køge Pigetalent Sundby/Kløvermarken
0 - 5
194515 on
19-05 2021
Kl. 19:00
HB Køge Pigetalent Sundby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 1
194516
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold BSF Himmelev Idrætspark
0 - 4
194551
30-05 2021
Kl. 11:00
HB Køge Pigetalent Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
194552
30-05 2021
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold Sundby Himmelev Idrætspark
1 - 2
194554
30-05 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
0 - 3
194555
06-06 2021
Kl. 13:00
Oversidder Roskilde Pigefodbold
194558
06-06 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF HB Køge Pigetalent Brøndby Stadion
1 - 4
194559
13-06 2021
Kl. 12:15
Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark
HMH
194560
13-06 2021
Kl. 13:00
BSF HB Køge Pigetalent Ballerup Idrætspark
1 - 0
194561
13-06 2021
Kl. 13:00
Sundby Oversidder Sundby/Kløvermarken
194557
to
17-06 2021
Kl. 18:30
BSF Sundby Ballerup Idrætspark
6 - 0
194932
20-06 2021
Kl. 13:00
Oversidder BSF
194933
20-06 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Sundby Brøndby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

194931 to
24-06 2021
Kl. 18:30
HB Køge Pigetalent Roskilde Pigefodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind