MENU

U14 Piger Liga 1 (07) forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
438756
11-04 2021
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Farum BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 4
438757
18-04 2021
Kl. 10:00
Bk. Hekla/Sundby Greve Fodbold Hekla Park
1 - 2
438759
18-04 2021
Kl. 10:00
B93 Brøndbyernes IF Kunst, B93
0 - 5
438760
18-04 2021
Kl. 10:30
Allerød Fodbold Klub FC Helsingør Allerød Idrætspark
5 - 1
438762
18-04 2021
Kl. 11:00
Farum BK HB Køge Pigetalent Farum Park
7 - 0
438758
18-04 2021
Kl. 11:30
BSF/LSF FA 2000 Ballerup Idrætspark
0 - 2
438761
18-04 2021
Kl. 12:00
HIK Herlufsholm GF HIK
4 - 2
438739
on
21-04 2021
Kl. 18:30
FC Helsingør HIK Helsingør Idrætspark
2 - 3
438346
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub Greve Idræts Center
1 - 1
438736 on
21-04 2021
Kl. 19:00
HB Køge Pigetalent BSF/LSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 2
438783
24-04 2021
Kl. 13:00
FC Helsingør Bk. Hekla/Sundby Helsingør "Ny Stadion" OPV
1 - 1
438763
24-04 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold B93 Greve Idræts Center
3 - 0
438782
25-04 2021
Kl. 11:00
Farum BK BSF/LSF Farum Park
1 - 2
438784
25-04 2021
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Allerød Fodbold Klub SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 3
438772
25-04 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF FA 2000 Brøndby Stadion
1 - 0
438788
01-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub HB Køge Pigetalent Allerød Idrætspark
4 - 3
438786
01-05 2021
Kl. 12:00
BSF/LSF Brøndbyernes IF Smørum Idrætscenter
0 - 1
438785
02-05 2021
Kl. 10:00
Bk. Hekla/Sundby Herlufsholm GF Hekla Park
3 - 2
438787
02-05 2021
Kl. 12:00
B93 FC Helsingør Kunst, B93
8 - 4
438789
02-05 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Greve Fodbold Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 0
438790
02-05 2021
Kl. 12:00
HIK Farum BK HIK
0 - 8
438794
08-05 2021
Kl. 10:30
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
7 - 1
438792
08-05 2021
Kl. 11:00
HB Køge Pigetalent Bk. Hekla/Sundby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 1
461666
09-05 2021
Kl. 11:30
Herlufsholm GF B93 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4 - 1
438793
09-05 2021
Kl. 12:00
HIK BSF/LSF HIK
1 - 0
461755
on
12-05 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub HIK Allerød Idrætspark
1 - 4
461753
15-05 2021
Kl. 12:00
BSF/LSF Greve Fodbold Ballerup Idrætspark
5 - 0
438764
16-05 2021
Kl. 11:00
HB Køge Pigetalent HIK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 6
461756
16-05 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Herlufsholm GF Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
461757
16-05 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF FC Helsingør Brøndby Stadion
7 - 0
461752
ma
17-05 2021
Kl. 18:45
Bk. Hekla/Sundby Farum BK Sundby/Kløvermarken
0 - 4
438272
22-05 2021
Kl. 11:30
B93 Bk. Hekla/Sundby Kunst, B93
1 - 3
438329
22-05 2021
Kl. 11:30
Herlufsholm GF BSF/LSF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 2
438271
22-05 2021
Kl. 11:45
Greve Fodbold Farum BK Greve Idræts Center
0 - 2
438273
22-05 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Allerød Fodbold Klub Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 0
438274
22-05 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF HIK Brøndby Stadion
4 - 1
438275
22-05 2021
Kl. 12:00
FC Helsingør HB Køge Pigetalent Helsingør "Ny Stadion" OPV
1 - 2
438795
ti
25-05 2021
Kl. 18:30
FC Helsingør FA 2000 Helsingør Idrætspark
0 - 4
438738
on
26-05 2021
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Bk. Hekla/Sundby Brøndby Stadion
2 - 0
438344
on
26-05 2021
Kl. 18:30
HIK Greve Fodbold Gentofte Sportspark
2 - 4
461759
29-05 2021
Kl. 11:00
HB Køge Pigetalent FA 2000 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 4
461760
30-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub BSF/LSF Allerød Idrætspark
1 - 0
461761
30-05 2021
Kl. 10:00
HIK Bk. Hekla/Sundby HIK
7 - 2
461763
30-05 2021
Kl. 10:00
FC Helsingør Greve Fodbold Helsingør Idrætspark Kunst
2 - 3
461762
30-05 2021
Kl. 11:00
Farum BK B93 Farum Park
7 - 0
461764
30-05 2021
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Brøndbyernes IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 2
438345
on
02-06 2021
Kl. 17:30
Farum BK FC Helsingør Farum Park
6 - 2
438341
on
02-06 2021
Kl. 17:30
Bk. Hekla/Sundby FA 2000 Sundby/Kløvermarken
1 - 2
438791
on
02-06 2021
Kl. 18:30
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
0 - 3
438342
to
03-06 2021
Kl. 18:30
BSF/LSF B93 Smørum Idrætscenter
4 - 0
438340
to
03-06 2021
Kl. 18:30
HB Køge Pigetalent Herlufsholm GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 2
438343
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Allerød Idrætspark
2 - 6
438737
on
09-06 2021
Kl. 18:30
FA 2000 B93 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
461769
12-06 2021
Kl. 10:00
FA 2000 Farum BK Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
461767
12-06 2021
Kl. 12:00
FC Helsingør BSF/LSF Helsingør Idrætspark
1 - 2
461765
12-06 2021
Kl. 13:00
Greve Fodbold Herlufsholm GF Greve Idræts Center
0 - 3
461770
13-06 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF HB Køge Pigetalent Brøndby Stadion
5 - 0
461768
ma
14-06 2021
Kl. 19:00
B93 HIK Kunst, B93
0 - 2
461766
on
16-06 2021
Kl. 18:45
Bk. Hekla/Sundby Allerød Fodbold Klub Sundby/Kløvermarken
0 - 2
461754
on
16-06 2021
Kl. 19:00
B93 HB Køge Pigetalent Kunst, B93
2 - 3
461774
to
17-06 2021
Kl. 16:30
FA 2000 HIK Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 2
461771
20-06 2021
Kl. 10:00
HB Køge Pigetalent Greve Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 1
461775
20-06 2021
Kl. 11:00
Farum BK Brøndbyernes IF Farum Park
2 - 1
461776
20-06 2021
Kl. 11:30
Herlufsholm GF FC Helsingør SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4 - 2
461772
20-06 2021
Kl. 12:00
BSF/LSF Bk. Hekla/Sundby Smørum Idrætscenter
6 - 0
461773
20-06 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub B93 Allerød Idrætspark
4 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind