MENU

U13 Piger Liga 1 8M (08) forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
438130
on
07-04 2021
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub Sundby Bk. Allerød Idrætspark
2 - 2
438126
10-04 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
438127
11-04 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
4 - 0
438128
11-04 2021
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold HIK Himmelev Idrætspark
5 - 2
438129
11-04 2021
Kl. 14:00
FA 2000 Greve Fodbold Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
438135
17-04 2021
Kl. 09:30
Oversidder Allerød Fodbold Klub
438137
17-04 2021
Kl. 11:00
Farum BK Brøndbyernes IF Farum Park
6 - 1
438132
17-04 2021
Kl. 11:00
Greve Fodbold Ølstykke FC Greve Idræts Center
3 - 2
438136
18-04 2021
Kl. 10:30
Sundby Bk. Frederiksværk Fodbold Klub Sundby/Kløvermarken
2 - 2
438133
18-04 2021
Kl. 12:00
BSF Roskilde Pigefodbold Ballerup Idrætspark
2 - 2
438134
18-04 2021
Kl. 12:00
HIK FA 2000 Kunst, HIK
1 - 1
438138
24-04 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC HIK Ølstykke Stadion
7 - 1
438143
25-04 2021
Kl. 11:15
Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion
438140
25-04 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Roskilde Pigefodbold Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 0
438142
25-04 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold Allerød Idrætspark
1 - 3
438234 to
29-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder Brøndbyernes IF
438144
01-05 2021
Kl. 11:00
Greve Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Greve Idræts Center
3 - 0
438233
02-05 2021
Kl. 10:00
HIK Allerød Fodbold Klub Kunst, HIK
1 - 3
438236
02-05 2021
Kl. 10:30
Sundby Bk. Farum BK Sundby/Kløvermarken
2 - 0
438235
02-05 2021
Kl. 11:00
Roskilde Pigefodbold Ølstykke FC Himmelev Idrætspark
2 - 3
438232
02-05 2021
Kl. 12:00
BSF FA 2000 Ballerup Idrætspark
0 - 0
438237
08-05 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC FA 2000 Ølstykke Stadion
2 - 0
438240
08-05 2021
Kl. 12:00
Farum BK Oversidder Farum Park
438239
09-05 2021
Kl. 10:30
Sundby Bk. BSF Sundby/Kløvermarken
3 - 0
438242
09-05 2021
Kl. 11:15
Frederiksværk Fodbold Klub HIK Frederiksværk Stadion
2 - 0
438141
on
12-05 2021
Kl. 18:30
Farum BK BSF Farum Park
2 - 1
438246
15-05 2021
Kl. 10:00
Oversidder Sundby Bk.
438248
15-05 2021
Kl. 10:00
FA 2000 Allerød Fodbold Klub Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
438245
15-05 2021
Kl. 12:00
HIK Brøndbyernes IF Kunst, HIK
4 - 1
438244
15-05 2021
Kl. 13:00
BSF Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
4 - 6
438247
16-05 2021
Kl. 11:00
Roskilde Pigefodbold Frederiksværk Fodbold Klub Himmelev Idrætspark
1 - 0
438124
22-05 2021
Kl. 10:30
Sundby Bk. Ølstykke FC Sundby/Kløvermarken
1 - 4
438120
22-05 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Frederiksværk Fodbold Klub Brøndby Stadion
2 - 0
438122
22-05 2021
Kl. 12:00
BSF HIK Ballerup Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

438123
22-05 2021
Kl. 12:00
Oversidder FA 2000
438121
23-05 2021
Kl. 11:00
Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold Greve Idræts Center
6 - 2
438243
ma
24-05 2021
Kl. 18:30
Greve Fodbold Farum BK Greve Idræts Center
4 - 4
438125
on
26-05 2021
Kl. 18:00
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
1 - 0
438139
fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF Sundby Bk. Brøndby Stadion
0 - 3
438254
29-05 2021
Kl. 12:00
Farum BK HIK Farum Park
14 - 0
438255
29-05 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Ølstykke FC Allerød Idrætspark
1 - 2
438250
30-05 2021
Kl. 09:30
Oversidder BSF
438251
30-05 2021
Kl. 10:30
Sundby Bk. Greve Fodbold Sundby/Kløvermarken
2 - 1
438249
30-05 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Roskilde Pigefodbold Brøndby Stadion
4 - 1
438256
30-05 2021
Kl. 11:15
Frederiksværk Fodbold Klub FA 2000 Frederiksværk Stadion
2 - 2
438241
on
02-06 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold Allerød Idrætspark
2 - 2
438257
05-06 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Frederiksværk Fodbold Klub Ølstykke Stadion
5 - 2
438258
05-06 2021
Kl. 11:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
438260
06-06 2021
Kl. 12:00
HIK Sundby Bk. Kunst, HIK
2 - 6
438238
ti
08-06 2021
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
1 - 1
438259
on
09-06 2021
Kl. 18:15
Allerød Fodbold Klub BSF Allerød Idrætspark
1 - 2
438261
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold Farum BK Himmelev Idrætspark
2 - 4
438262
fr
11-06 2021
Kl. 19:00
FA 2000 Brøndbyernes IF Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
435795
13-06 2021
Kl. 10:30
FA 2000 Sundby Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 10
435383
13-06 2021
Kl. 11:00
Ølstykke FC Farum BK Ølstykke Stadion
3 - 4
435797
13-06 2021
Kl. 11:15
Frederiksværk Fodbold Klub BSF Frederiksværk Stadion
1 - 3
435796
13-06 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Allerød Idrætspark
2 - 2
435794
13-06 2021
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
435793
13-06 2021
Kl. 16:00
HIK Greve Fodbold Kunst, HIK
4 - 2
438131
on
16-06 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Farum BK Frederiksværk Stadion
0 - 3
438263
20-06 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Ølstykke FC Brøndby Stadion
2 - 3
438264
20-06 2021
Kl. 12:00
BSF Greve Fodbold Ballerup Idrætspark
0 - 3
438265
20-06 2021
Kl. 12:00
Oversidder HIK
438266
20-06 2021
Kl. 12:00
Sundby Bk. Roskilde Pigefodbold Sundby/Kløvermarken
0 - 0
438267
20-06 2021
Kl. 12:00
Farum BK FA 2000 Farum Park
5 - 2
438268
20-06 2021
Kl. 12:00
Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind