U13 Piger Liga 1 8M (08) forår (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
438130
on07-04 2021
18:00 Allerød Fodbold Klub Sundby Bk. Allerød Idrætspark
2
-
2
07. apr 2021
18:00
Allerød Fodbold Klub
2
Sundby Bk.
2
438126
10-04 2021
11:00 Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
10. apr 2021
11:00
Ølstykke FC
Oversidder
438127
11-04 2021
11:00 Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
4
-
0
11. apr 2021
11:00
Brøndbyernes IF
4
BSF
0
438128
11-04 2021
13:00 Roskilde Pigefodbold HIK Himmelev Idrætspark
5
-
2
11. apr 2021
13:00
Roskilde Pigefodbold
5
HIK
2
438129
11-04 2021
14:00 FA 2000 Greve Fodbold Jens Jessens Vej
2
-
3
11. apr 2021
14:00
FA 2000
2
Greve Fodbold
3
438135
17-04 2021
09:30 Oversidder Allerød Fodbold Klub
17. apr 2021
09:30
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
438137
17-04 2021
11:00 Farum BK Brøndbyernes IF Farum Park
6
-
1
17. apr 2021
11:00
Farum BK
6
Brøndbyernes IF
1
438132
17-04 2021
11:00 Greve Fodbold Ølstykke FC Greve Idræts Center
3
-
2
17. apr 2021
11:00
Greve Fodbold
3
Ølstykke FC
2
438136
18-04 2021
10:30 Sundby Bk. Frederiksværk Fodbold Klub Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
18. apr 2021
10:30
Sundby Bk.
2
Frederiksværk Fodbold Klub
2
438133
18-04 2021
12:00 BSF Roskilde Pigefodbold Ballerup Idrætspark
2
-
2
18. apr 2021
12:00
BSF
2
Roskilde Pigefodbold
2
438134
18-04 2021
12:00 HIK FA 2000 HIK
1
-
1
18. apr 2021
12:00
HIK
1
FA 2000
1
438138
24-04 2021
11:00 Ølstykke FC HIK Ølstykke Stadion
7
-
1
24. apr 2021
11:00
Ølstykke FC
7
HIK
1
438143
25-04 2021
11:15 Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion
25. apr 2021
11:15
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
438140
25-04 2021
12:00 FA 2000 Roskilde Pigefodbold Jens Jessens Vej
2
-
0
25. apr 2021
12:00
FA 2000
2
Roskilde Pigefodbold
0
438142
25-04 2021
12:00 Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold Allerød Idrætspark
1
-
3
25. apr 2021
12:00
Allerød Fodbold Klub
1
Greve Fodbold
3
438234
to29-04 2021
18:30 Oversidder Brøndbyernes IF
29. apr 2021
18:30
Oversidder
Brøndbyernes IF
438144
01-05 2021
11:00 Greve Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Greve Idræts Center
3
-
0
01. maj 2021
11:00
Greve Fodbold
3
Frederiksværk Fodbold Klub
0
438233
02-05 2021
10:00 HIK Allerød Fodbold Klub HIK
1
-
3
02. maj 2021
10:00
HIK
1
Allerød Fodbold Klub
3
438236
02-05 2021
10:30 Sundby Bk. Farum BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
02. maj 2021
10:30
Sundby Bk.
2
Farum BK
0
438235
02-05 2021
11:00 Roskilde Pigefodbold Ølstykke FC Himmelev Idrætspark
2
-
3
02. maj 2021
11:00
Roskilde Pigefodbold
2
Ølstykke FC
3
438232
02-05 2021
12:00 BSF FA 2000 Ballerup Idrætspark
0
-
0
02. maj 2021
12:00
BSF
0
FA 2000
0
438237
08-05 2021
11:00 Ølstykke FC FA 2000 Ølstykke Stadion
2
-
0
08. maj 2021
11:00
Ølstykke FC
2
FA 2000
0
438240
08-05 2021
12:00 Farum BK Oversidder Farum Park
08. maj 2021
12:00
Farum BK
Oversidder
438239
09-05 2021
10:30 Sundby Bk. BSF Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
09. maj 2021
10:30
Sundby Bk.
3
BSF
0
438242
09-05 2021
11:15 Frederiksværk Fodbold Klub HIK Frederiksværk Stadion
2
-
0
09. maj 2021
11:15
Frederiksværk Fodbold Klub
2
HIK
0
438141
on12-05 2021
18:30 Farum BK BSF Farum Park
2
-
1
12. maj 2021
18:30
Farum BK
2
BSF
1
438246
15-05 2021
10:00 Oversidder Sundby Bk.
15. maj 2021
10:00
Oversidder
Sundby Bk.
438248
15-05 2021
10:00 FA 2000 Allerød Fodbold Klub Jens Jessens Vej
3
-
2
15. maj 2021
10:00
FA 2000
3
Allerød Fodbold Klub
2
438245
15-05 2021
12:00 HIK Brøndbyernes IF HIK
4
-
1
15. maj 2021
12:00
HIK
4
Brøndbyernes IF
1
438244
15-05 2021
13:00 BSF Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
4
-
6
15. maj 2021
13:00
BSF
4
Ølstykke FC
6
438247
16-05 2021
11:00 Roskilde Pigefodbold Frederiksværk Fodbold Klub Himmelev Idrætspark
1
-
0
16. maj 2021
11:00
Roskilde Pigefodbold
1
Frederiksværk Fodbold Klub
0
438124
22-05 2021
10:30 Sundby Bk. Ølstykke FC Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
22. maj 2021
10:30
Sundby Bk.
1
Ølstykke FC
4
438120
22-05 2021
11:00 Brøndbyernes IF Frederiksværk Fodbold Klub Brøndby Stadion
2
-
0
22. maj 2021
11:00
Brøndbyernes IF
2
Frederiksværk Fodbold Klub
0
438122
22-05 2021
12:00 BSF HIK Ballerup Idrætspark
UHT
22. maj 2021
12:00
BSF
HIK
UHT
438123
22-05 2021
12:00 Oversidder FA 2000
22. maj 2021
12:00
Oversidder
FA 2000
438121
23-05 2021
11:00 Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold Greve Idræts Center
6
-
2
23. maj 2021
11:00
Greve Fodbold
6
Roskilde Pigefodbold
2
438243
ma24-05 2021
18:30 Greve Fodbold Farum BK Greve Idræts Center
4
-
4
24. maj 2021
18:30
Greve Fodbold
4
Farum BK
4
438125
on26-05 2021
18:00 Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
1
-
0
26. maj 2021
18:00
Farum BK
1
Allerød Fodbold Klub
0
438139
fr28-05 2021
18:00 Brøndbyernes IF Sundby Bk. Brøndby Stadion
0
-
3
28. maj 2021
18:00
Brøndbyernes IF
0
Sundby Bk.
3
438254
29-05 2021
12:00 Farum BK HIK Farum Park
14
-
0
29. maj 2021
12:00
Farum BK
14
HIK
0
438255
29-05 2021
12:00 Allerød Fodbold Klub Ølstykke FC Allerød Idrætspark
1
-
2
29. maj 2021
12:00
Allerød Fodbold Klub
1
Ølstykke FC
2
438250
30-05 2021
09:30 Oversidder BSF
30. maj 2021
09:30
Oversidder
BSF
438251
30-05 2021
10:30 Sundby Bk. Greve Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
30. maj 2021
10:30
Sundby Bk.
2
Greve Fodbold
1
438249
30-05 2021
11:00 Brøndbyernes IF Roskilde Pigefodbold Brøndby Stadion
4
-
1
30. maj 2021
11:00
Brøndbyernes IF
4
Roskilde Pigefodbold
1
438256
30-05 2021
11:15 Frederiksværk Fodbold Klub FA 2000 Frederiksværk Stadion
2
-
2
30. maj 2021
11:15
Frederiksværk Fodbold Klub
2
FA 2000
2
438241
on02-06 2021
18:30 Allerød Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold Allerød Idrætspark
2
-
2
02. jun 2021
18:30
Allerød Fodbold Klub
2
Roskilde Pigefodbold
2
438257
05-06 2021
11:00 Ølstykke FC Frederiksværk Fodbold Klub Ølstykke Stadion
5
-
2
05. jun 2021
11:00
Ølstykke FC
5
Frederiksværk Fodbold Klub
2
438258
05-06 2021
11:00 Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
05. jun 2021
11:00
Greve Fodbold
Oversidder
438260
06-06 2021
12:00 HIK Sundby Bk. HIK
2
-
6
06. jun 2021
12:00
HIK
2
Sundby Bk.
6
438238
ti08-06 2021
18:30 Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
1
-
1
08. jun 2021
18:30
Brøndbyernes IF
1
Greve Fodbold
1
438259
on09-06 2021
18:15 Allerød Fodbold Klub BSF Allerød Idrætspark
1
-
2
09. jun 2021
18:15
Allerød Fodbold Klub
1
BSF
2
438261
on09-06 2021
18:30 Roskilde Pigefodbold Farum BK Himmelev Idrætspark
2
-
4
09. jun 2021
18:30
Roskilde Pigefodbold
2
Farum BK
4
438262
fr11-06 2021
19:00 FA 2000 Brøndbyernes IF Jens Jessens Vej
1
-
1
11. jun 2021
19:00
FA 2000
1
Brøndbyernes IF
1
435795
13-06 2021
10:30 FA 2000 Sundby Bk. Jens Jessens Vej
1
-
10
13. jun 2021
10:30
FA 2000
1
Sundby Bk.
10
435383
13-06 2021
11:00 Ølstykke FC Farum BK Ølstykke Stadion
3
-
4
13. jun 2021
11:00
Ølstykke FC
3
Farum BK
4
435797
13-06 2021
11:15 Frederiksværk Fodbold Klub BSF Frederiksværk Stadion
1
-
3
13. jun 2021
11:15
Frederiksværk Fodbold Klub
1
BSF
3
435796
13-06 2021
12:00 Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Allerød Idrætspark
2
-
2
13. jun 2021
12:00
Allerød Fodbold Klub
2
Brøndbyernes IF
2
435794
13-06 2021
13:00 Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
13. jun 2021
13:00
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
435793
13-06 2021
16:00 HIK Greve Fodbold HIK
4
-
2
13. jun 2021
16:00
HIK
4
Greve Fodbold
2
438131
on16-06 2021
18:30 Frederiksværk Fodbold Klub Farum BK Frederiksværk Stadion
0
-
3
16. jun 2021
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Farum BK
3
438263
20-06 2021
12:00 Brøndbyernes IF Ølstykke FC Brøndby Stadion
2
-
3
20. jun 2021
12:00
Brøndbyernes IF
2
Ølstykke FC
3
438264
20-06 2021
12:00 BSF Greve Fodbold Ballerup Idrætspark
0
-
3
20. jun 2021
12:00
BSF
0
Greve Fodbold
3
438265
20-06 2021
12:00 Oversidder HIK
20. jun 2021
12:00
Oversidder
HIK
438266
20-06 2021
12:00 Sundby Bk. Roskilde Pigefodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
20. jun 2021
12:00
Sundby Bk.
0
Roskilde Pigefodbold
0
438267
20-06 2021
12:00 Farum BK FA 2000 Farum Park
5
-
2
20. jun 2021
12:00
Farum BK
5
FA 2000
2
438268
20-06 2021
12:00 Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
1
-
1
20. jun 2021
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Allerød Fodbold Klub
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind