MENU

U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021, Pulje 302 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
434192
ma
05-04 2021
Kl. 16:45
VSK Aarhus Hjerting IF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
3 - 0
434206
10-04 2021
Kl. 13:00
VSK Aarhus Vejle B Vejlby/Risskov Centret
2 - 1
434202
11-04 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF AGF/IF Lyseng Tarup/P. IF - Kunststofbane
3 - 2
434203
11-04 2021
Kl. 13:00
FC Skanderborg Bredballe IF Fælleden kunstgræsbane
1 - 1
434209
18-04 2021
Kl. 11:00
Vejle B Tarup/Paarup IF VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
2 - 1
434210
18-04 2021
Kl. 11:00
Bredballe IF VSK Aarhus BAUHAUS Park - Hældager
0 - 1
434207
18-04 2021
Kl. 16:00
AGF/IF Lyseng Hjerting IF Lyseng Idrætspark
6 - 1
434184
ti
20-04 2021
Kl. 20:15
AGF/IF Lyseng Odder IGF Lyseng Idrætspark
2 - 1
434193
on
21-04 2021
Kl. 19:30
Vejle B Bredballe IF VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
2 - 0
434213
24-04 2021
Kl. 16:15
VSK Aarhus Odder IGF Vejlby/Risskov Centret
1 - 1
434212
25-04 2021
Kl. 13:00
Hjerting IF FC Skanderborg BDO Arena Hjertinghus
2 - 5
434214
25-04 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Bredballe IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
2 - 2
434211
25-04 2021
Kl. 15:45
AGF/IF Lyseng Vejle B Lyseng Idrætspark
3 - 2
434216
01-05 2021
Kl. 11:00
FC Skanderborg VSK Aarhus Vestergadeanlægget
2 - 3
434217
02-05 2021
Kl. 11:00
Vejle B Hjerting IF VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
1 - 2
434215
02-05 2021
Kl. 12:10
Bredballe IF AGF/IF Lyseng BAUHAUS Park - Hældager
0 - 0
434219
to
06-05 2021
Kl. 19:00
Odder IGF AGF/IF Lyseng Spektrum Odder
1 - 0
434235
08-05 2021
Kl. 13:00
Hjerting IF VSK Aarhus BDO Arena Hjertinghus
1 - 6
434225
09-05 2021
Kl. 11:00
FC Skanderborg Tarup/Paarup IF Fælleden kunstgræsbane
2 - 1
434236
09-05 2021
Kl. 11:15
Bredballe IF Vejle B BAUHAUS Park - Hældager
4 - 1
434243
16-05 2021
Kl. 15:00
Tarup/Paarup IF Hjerting IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
3 - 1
434205
to
20-05 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Hjerting IF Spektrum Odder
3 - 2
434242
fr
21-05 2021
Kl. 19:30
FC Skanderborg Vejle B Fælleden kunstgræsbane
4 - 0
434194
ma
24-05 2021
Kl. 15:00
FC Skanderborg AGF/IF Lyseng Fælleden kunstgræsbane
2 - 1
434196
ma
24-05 2021
Kl. 16:00
Odder IGF Vejle B Kunstgræsbanen Spektrum Odder
3 - 2
434197
ma
24-05 2021
Kl. 16:00
VSK Aarhus Tarup/Paarup IF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
4 - 3
434195
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Bredballe IF Hjerting IF BAUHAUS Park - Hældager
3 - 2
434248
30-05 2021
Kl. 11:00
Vejle B VSK Aarhus VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
3 - 2
434247
30-05 2021
Kl. 18:00
Hjerting IF Odder IGF BDO Arena Hjertinghus
2 - 1
434239 on
02-06 2021
Kl. 18:30
Vejle B Odder IGF VB Parken
1 - 0
434185
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF FC Skanderborg Tarup/P. IF - Kunststofbane
1 - 1
434238
to
03-06 2021
Kl. 19:00
Hjerting IF Bredballe IF BDO Arena Hjertinghus
1 - 3
434249
05-06 2021
Kl. 13:00
Hjerting IF AGF/IF Lyseng BDO Arena Hjertinghus
1 - 8
434252
05-06 2021
Kl. 15:00
VSK Aarhus Bredballe IF Vejlby/Risskov Centret
4 - 0
434251
06-06 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Vejle B Tarup/P. IF - Kunststofbane
5 - 1
434245
ti
08-06 2021
Kl. 19:00
AGF/IF Lyseng Tarup/Paarup IF Lyseng Idrætspark
5 - 1
434244
on
09-06 2021
Kl. 19:00
Odder IGF Bredballe IF Spektrum Odder
2 - 3
434241
to
10-06 2021
Kl. 19:00
VSK Aarhus AGF/IF Lyseng Vejlby/Risskov Centret
0 - 0
434253
13-06 2021
Kl. 11:00
Vejle B AGF/IF Lyseng VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
HHT

Hjemmehold taberdømt

434257
13-06 2021
Kl. 12:10
Bredballe IF Tarup/Paarup IF BAUHAUS Park - Hældager
3 - 3
434256
13-06 2021
Kl. 16:00
Odder IGF VSK Aarhus Spektrum Odder
1 - 4
434254
13-06 2021
Kl. 18:00
FC Skanderborg Hjerting IF team.blue arena
UHT

Udehold taberdømt

434237
ti
15-06 2021
Kl. 20:00
AGF/IF Lyseng FC Skanderborg Lyseng Idrætspark
1 - 2
434240
to
17-06 2021
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF VSK Aarhus Tarup/P. IF - Kunststofbane
2 - 4
434250 to
17-06 2021
Kl. 19:00
FC Skanderborg Odder IGF team.blue arena
1 - 0
434259
20-06 2021
Kl. 13:00
VSK Aarhus FC Skanderborg Vejlby/Risskov Centret
1 - 1
434261
20-06 2021
Kl. 15:00
Tarup/Paarup IF Odder IGF Tarup/P. IF - Kunststofbane
UHT

Udehold taberdømt

434260 ma
21-06 2021
Kl. 19:00
Hjerting IF Vejle B BDO Arena Hjertinghus
UHT

Udehold taberdømt

434208 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Odder IGF FC Skanderborg Spektrum Odder
2 - 3
434258 on
23-06 2021
Kl. 19:00
AGF/IF Lyseng Bredballe IF Lyseng Idrætspark
434198 to
24-06 2021
Kl. 19:00
AGF/IF Lyseng VSK Aarhus Lyseng Idrætspark
434200 to
24-06 2021
Kl. 19:00
Hjerting IF Tarup/Paarup IF BDO Arena Hjertinghus
434201 to
24-06 2021
Kl. 19:00
Bredballe IF Odder IGF BAUHAUS Park - Hældager
434199 fr
25-06 2021
Kl. 19:00
Vejle B FC Skanderborg VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
434246
27-06 2021
Kl. 11:30
Bredballe IF FC Skanderborg BAUHAUS Park - Hældager
434218
27-06 2021
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF Odder IGF Tarup/P. IF - Kunststofbane
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se info om rækken her.

Forårets U19 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.

Log ind

c