MENU

U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021, Pulje 613 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
446086
28-03 2021
Kl. 14:30
Lemvig GF Randers Freja Lemvig Stadion
7 - 5
446073
ma
05-04 2021
Kl. 11:00
FC Salling Skibsby-Højene IF Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
2 - 0
446074
ti
06-04 2021
Kl. 19:00
RK07 Lemvig GF Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
7 - 0
446076
on
07-04 2021
Kl. 19:00
AaB Randers Freja AaB's Anlæg
5 - 2
446092
10-04 2021
Kl. 10:00
Randers Freja Nørresundby FB Randers Stadion
0 - 4
446090
10-04 2021
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Lemvig GF Højene Hallen
6 - 2
446091
11-04 2021
Kl. 10:00
AaB RK07 AaB's Anlæg
0 - 2
446089
11-04 2021
Kl. 13:00
FC Salling Team Østvendsyssel Egeris Idrætsanlæg
1 - 2
446095
17-04 2021
Kl. 11:00
Nørresundby FB Skibsby-Højene IF Lindholm Høje Stadion
3 - 0
446096
18-04 2021
Kl. 11:00
RK07 Randers Freja RMS Park Romalt
3 - 1
446094
18-04 2021
Kl. 11:30
Team Østvendsyssel Lemvig GF Dronninglund Kunstgræs
2 - 2
446077 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Lemvig GF FC Salling Lemvig Stadion
0 - 0
446097
24-04 2021
Kl. 10:00
Randers Freja FC Salling Randers Stadion
2 - 4
446103
fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Nørresundby FB Team Østvendsyssel Lindholm Høje Stadion
4 - 1
446101
01-05 2021
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF FC Salling Højene Hallen
3 - 2
446102
02-05 2021
Kl. 12:00
Lemvig GF RK07 Lemvig Stadion
1 - 4
446104
02-05 2021
Kl. 13:00
Randers Freja AaB Randers Stadion
2 - 3
446093
on
05-05 2021
Kl. 19:00
FC Salling AaB Egeris Idrætsanlæg
2 - 1
446107
08-05 2021
Kl. 11:00
AaB Skibsby-Højene IF AaB's Anlæg
4 - 2
446105
08-05 2021
Kl. 11:15
FC Salling Lemvig GF Egeris Idrætsanlæg
1 - 0
446108
09-05 2021
Kl. 11:00
RK07 Nørresundby FB RMS Park Romalt
1 - 2
446106
09-05 2021
Kl. 11:30
Team Østvendsyssel Randers Freja Hjallerup Stadion / Klubhus
7 - 3
446079
ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Skibsby-Højene IF AaB Højene Hallen
2 - 1
446078
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Randers Freja Team Østvendsyssel Randers Stadion, kunstgræs
1 - 7
446081
to
13-05 2021
Kl. 11:00
FC Salling Nørresundby FB Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
1 - 2
446082
15-05 2021
Kl. 11:00
AaB Lemvig GF AaB's Anlæg
4 - 2
446084
15-05 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Skibsby-Højene IF Randers Stadion, kunstgræs
7 - 8
446075
16-05 2021
Kl. 11:00
Team Østvendsyssel Nørresundby FB Dronninglund Ny Stadion
0 - 2
446083
on
19-05 2021
Kl. 18:30
Team Østvendsyssel RK07 Hjallerup Stadion / Klubhus
3 - 1
446098
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Lemvig GF Nørresundby FB Lemvig Stadion
1 - 2
446109
22-05 2021
Kl. 11:00
Nørresundby FB FC Salling Lindholm Høje Stadion
1 - 0
446112
22-05 2021
Kl. 11:30
Skibsby-Højene IF Randers Freja Højene Hallen
4 - 1
446111
23-05 2021
Kl. 11:00
RK07 Team Østvendsyssel Kristrup Stadion
3 - 4
446110
ma
24-05 2021
Kl. 12:00
Lemvig GF AaB Lemvig Stadion
0 - 4
446100
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Skibsby-Højene IF RK07 Højene Hallen
3 - 6
446099
on
26-05 2021
Kl. 19:00
AaB Team Østvendsyssel AaB's Anlæg
5 - 0
446116
29-05 2021
Kl. 11:00
AaB Nørresundby FB AaB's Anlæg
4 - 0
446113
29-05 2021
Kl. 11:15
FC Salling RK07 Ørslevkloster Stadion
0 - 3
446115
30-05 2021
Kl. 11:00
Team Østvendsyssel Skibsby-Højene IF Dronninglund Ny Stadion
1 - 3
446114
30-05 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Lemvig GF Randers Stadion
3 - 2
446080
on
02-06 2021
Kl. 19:00
Nørresundby FB RK07 Lindholm Høje Stadion
3 - 2
446141
05-06 2021
Kl. 11:00
Nørresundby FB Randers Freja Lindholm Høje Stadion
5 - 2
446118
05-06 2021
Kl. 11:30
Lemvig GF Skibsby-Højene IF Lemvig Stadion
2 - 9
446140
06-06 2021
Kl. 11:00
RK07 AaB RMS Park Romalt
3 - 2
446117
06-06 2021
Kl. 11:30
Team Østvendsyssel FC Salling Asaa Stadion
2 - 1
446145
12-06 2021
Kl. 10:00
Randers Freja RK07 Randers Stadion
2 - 3
446144
12-06 2021
Kl. 11:30
Skibsby-Højene IF Nørresundby FB Højene Hallen
0 - 3
446142
12-06 2021
Kl. 12:00
AaB FC Salling AaB's Anlæg
1 - 2
446143
12-06 2021
Kl. 12:00
Lemvig GF Team Østvendsyssel Lemvig Stadion
4 - 2
446146 on
16-06 2021
Kl. 19:00
FC Salling Randers Freja Egeris Idrætsanlæg
446149
19-06 2021
Kl. 11:00
RK07 Skibsby-Højene IF Kristrup Stadion
446147
19-06 2021
Kl. 11:00
Nørresundby FB Lemvig GF Lindholm Høje Stadion
446148
20-06 2021
Kl. 10:30
Team Østvendsyssel AaB Hjallerup Stadion / Klubhus
446087 to
24-06 2021
Kl. 19:00
Skibsby-Højene IF Team Østvendsyssel Højene Hallen
446085 to
24-06 2021
Kl. 19:00
RK07 FC Salling RMS Park Romalt
446088 to
24-06 2021
Kl. 19:00
Nørresundby FB AaB NFB Kunstgræs Lindholm
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se info om rækken her.

Se hvordan forårets U14 Drenge ombrydes til efterårets U15 Drenge her.

Log ind