U16 Piger Liga 1A (2005) 11M - forår 2021 (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
498728
28-03 2021
12:15 AaB Vildbjerg SF AaB's Anlæg
2
-
3
28. mar 2021
12:15
AaB
2
Vildbjerg SF
3
493800
to01-04 2021
14:00 Vildbjerg SF Team Odense Q Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3
-
0
01. apr 2021
14:00
Vildbjerg SF
3
Team Odense Q
0
454871
04-04 2021
14:00 Fortuna Hjørring KoldingQ Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
3
-
1
04. apr 2021
14:00
Fortuna Hjørring
3
KoldingQ
1
454869
ma05-04 2021
15:15 Team Odense Q Silkeborg IF Q Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2
-
0
05. apr 2021
15:15
Team Odense Q
2
Silkeborg IF Q
0
499093
10-04 2021
11:15 IF Lyseng Mejrup GU Lyseng Idrætspark
6
-
1
10. apr 2021
11:15
IF Lyseng
6
Mejrup GU
1
499094
10-04 2021
14:00 Vildbjerg SF Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
4
-
3
10. apr 2021
14:00
Vildbjerg SF
4
Fortuna Hjørring
3
499092
11-04 2021
12:45 Silkeborg IF Q KoldingQ Søholt Idrætsanlæg
2
-
3
11. apr 2021
12:45
Silkeborg IF Q
2
KoldingQ
3
499091
11-04 2021
15:00 AaB Team Odense Q AaB's Anlæg
1
-
1
11. apr 2021
15:00
AaB
1
Team Odense Q
1
499145
17-04 2021
14:30 IF Lyseng Silkeborg IF Q Lyseng Idrætspark
1
-
1
17. apr 2021
14:30
IF Lyseng
1
Silkeborg IF Q
1
499146
17-04 2021
15:00 Fortuna Hjørring Team Odense Q Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
2
-
0
17. apr 2021
15:00
Fortuna Hjørring
2
Team Odense Q
0
499104
18-04 2021
12:00 AaB Mejrup GU AaB's Anlæg
0
-
0
18. apr 2021
12:00
AaB
0
Mejrup GU
0
499424
18-04 2021
13:00 Vildbjerg SF KoldingQ Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
2
18. apr 2021
13:00
Vildbjerg SF
0
KoldingQ
2
454868
on21-04 2021
19:00 AaB IF Lyseng AaB's Anlæg
2
-
1
21. apr 2021
19:00
AaB
2
IF Lyseng
1
454870
on21-04 2021
19:00 Mejrup GU Vildbjerg SF Mejrup Kultur & Fritidscenter
0
-
3
21. apr 2021
19:00
Mejrup GU
0
Vildbjerg SF
3
499153
24-04 2021
10:30 Team Odense Q KoldingQ Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
2
24. apr 2021
10:30
Team Odense Q
0
KoldingQ
2
499149
24-04 2021
11:00 AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
5
-
0
24. apr 2021
11:00
AaB
5
Fortuna Hjørring
0
499151
24-04 2021
11:00 Mejrup GU Silkeborg IF Q Mejrup Kultur & Fritidscenter
3
-
3
24. apr 2021
11:00
Mejrup GU
3
Silkeborg IF Q
3
499152
24-04 2021
15:30 Vildbjerg SF IF Lyseng Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
0
-
2
24. apr 2021
15:30
Vildbjerg SF
0
IF Lyseng
2
499157
01-05 2021
12:00 IF Lyseng Team Odense Q Lyseng Idrætspark
3
-
2
01. maj 2021
12:00
IF Lyseng
3
Team Odense Q
2
499154
01-05 2021
14:00 KoldingQ AaB Fynske Bank Arena (kunst)
3
-
1
01. maj 2021
14:00
KoldingQ
3
AaB
1
499156
01-05 2021
14:00 Fortuna Hjørring Mejrup GU Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
2
-
0
01. maj 2021
14:00
Fortuna Hjørring
2
Mejrup GU
0
499155
02-05 2021
14:00 Silkeborg IF Q Vildbjerg SF Søholt Idrætsanlæg
1
-
3
02. maj 2021
14:00
Silkeborg IF Q
1
Vildbjerg SF
3
499159
08-05 2021
12:10 Silkeborg IF Q Team Odense Q Søholt Idrætsanlæg
1
-
5
08. maj 2021
12:10
Silkeborg IF Q
1
Team Odense Q
5
499158
08-05 2021
12:30 IF Lyseng AaB Lyseng Idrætspark
3
-
1
08. maj 2021
12:30
IF Lyseng
3
AaB
1
499168
08-05 2021
16:15 KoldingQ Fortuna Hjørring Fynske Bank Arena (kunst)
1
-
1
08. maj 2021
16:15
KoldingQ
1
Fortuna Hjørring
1
499160
09-05 2021
11:00 Vildbjerg SF Mejrup GU Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
4
-
0
09. maj 2021
11:00
Vildbjerg SF
4
Mejrup GU
0
499169
on12-05 2021
19:00 AaB Silkeborg IF Q AaB's Anlæg
3
-
0
12. maj 2021
19:00
AaB
3
Silkeborg IF Q
0
499170
to13-05 2021
12:00 Mejrup GU KoldingQ Mejrup Kultur & Fritidscenter
1
-
3
13. maj 2021
12:00
Mejrup GU
1
KoldingQ
3
499171
to13-05 2021
16:00 Fortuna Hjørring IF Lyseng Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
2
-
1
13. maj 2021
16:00
Fortuna Hjørring
2
IF Lyseng
1
499413
15-05 2021
12:00 Team Odense Q Mejrup GU Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3
-
0
15. maj 2021
12:00
Team Odense Q
3
Mejrup GU
0
499174
16-05 2021
13:45 Silkeborg IF Q Fortuna Hjørring Søholt Idrætsanlæg
3
-
5
16. maj 2021
13:45
Silkeborg IF Q
3
Fortuna Hjørring
5
499414
16-05 2021
15:45 IF Lyseng KoldingQ Lyseng Idrætspark
1
-
1
16. maj 2021
15:45
IF Lyseng
1
KoldingQ
1
454872
ma24-05 2021
12:00 Silkeborg IF Q AaB Søholt Idrætsanlæg
2
-
3
24. maj 2021
12:00
Silkeborg IF Q
2
AaB
3
493798
ma24-05 2021
12:00 KoldingQ Mejrup GU Fynske Bank Arena (kunst)
5
-
1
24. maj 2021
12:00
KoldingQ
5
Mejrup GU
1
499172
ma24-05 2021
13:00 Team Odense Q Vildbjerg SF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3
-
1
24. maj 2021
13:00
Team Odense Q
3
Vildbjerg SF
1
493799
ma24-05 2021
14:00 IF Lyseng Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
3
-
1
24. maj 2021
14:00
IF Lyseng
3
Fortuna Hjørring
1
499420
29-05 2021
14:00 Fortuna Hjørring Vildbjerg SF Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
1
-
0
29. maj 2021
14:00
Fortuna Hjørring
1
Vildbjerg SF
0
499417
30-05 2021
12:00 Mejrup GU IF Lyseng Mejrup Kultur & Fritidscenter
0
-
8
30. maj 2021
12:00
Mejrup GU
0
IF Lyseng
8
499416
on02-06 2021
19:00 KoldingQ Silkeborg IF Q Fynske Bank Arena (kunst)
3
-
0
02. jun 2021
19:00
KoldingQ
3
Silkeborg IF Q
0
499423
05-06 2021
12:00 Team Odense Q Fortuna Hjørring Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
0
-
4
05. jun 2021
12:00
Team Odense Q
0
Fortuna Hjørring
4
499147
05-06 2021
15:00 KoldingQ Vildbjerg SF Fynske Bank Arena (kunst)
2
-
2
05. jun 2021
15:00
KoldingQ
2
Vildbjerg SF
2
499421
06-06 2021
12:00 Mejrup GU AaB Mejrup Kultur & Fritidscenter
0
-
6
06. jun 2021
12:00
Mejrup GU
0
AaB
6
499173
on09-06 2021
19:00 Vildbjerg SF AaB Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2
-
4
09. jun 2021
19:00
Vildbjerg SF
2
AaB
4
498731
to10-06 2021
19:00 Mejrup GU Team Odense Q Mejrup Kultur & Fritidscenter
0
-
8
10. jun 2021
19:00
Mejrup GU
0
Team Odense Q
8
499428
12-06 2021
10:30 KoldingQ Team Odense Q Fynske Bank Arena (kunst)
UHT
12. jun 2021
10:30
KoldingQ
Team Odense Q
UHT
499427
12-06 2021
12:00 IF Lyseng Vildbjerg SF Lyseng Idrætspark
2
-
1
12. jun 2021
12:00
IF Lyseng
2
Vildbjerg SF
1
499426
13-06 2021
11:00 Silkeborg IF Q Mejrup GU Søholt Idrætsanlæg
3
-
0
13. jun 2021
11:00
Silkeborg IF Q
3
Mejrup GU
0
499425
ma14-06 2021
19:00 Fortuna Hjørring AaB Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
4
-
2
14. jun 2021
19:00
Fortuna Hjørring
4
AaB
2
499422
on16-06 2021
18:30 Silkeborg IF Q IF Lyseng Søholt Idrætsanlæg
3
-
3
16. jun 2021
18:30
Silkeborg IF Q
3
IF Lyseng
3
499415
to17-06 2021
19:00 Team Odense Q AaB Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2
-
3
17. jun 2021
19:00
Team Odense Q
2
AaB
3
501957
19-06 2021
11:00 Team Odense Q IF Lyseng Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
HHT
19. jun 2021
11:00
Team Odense Q
IF Lyseng
HHT
501955
20-06 2021
11:00 Vildbjerg SF Silkeborg IF Q Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3
-
2
20. jun 2021
11:00
Vildbjerg SF
3
Silkeborg IF Q
2
501956
20-06 2021
12:00 Mejrup GU Fortuna Hjørring Mejrup Kultur & Fritidscenter
1
-
6
20. jun 2021
12:00
Mejrup GU
1
Fortuna Hjørring
6
499430
20-06 2021
14:00 AaB KoldingQ AaB's Anlæg
2
-
0
20. jun 2021
14:00
AaB
2
KoldingQ
0
498730
to24-06 2021
19:00 Fortuna Hjørring Silkeborg IF Q Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
4
-
1
24. jun 2021
19:00
Fortuna Hjørring
4
Silkeborg IF Q
1
499090
27-06 2021
12:30 KoldingQ IF Lyseng Fynske Bank Arena (kunst)
3
-
2
27. jun 2021
12:30
KoldingQ
3
IF Lyseng
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se info om rækken her.

Forårets U16 Piger ombrydes ikke til efterårets turnering. Læs mere her.

 

Log ind