Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. mar 2021
Oversidder
Viborg Q
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2021
13:00
IF Lyseng
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2021
13:00
AaB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
09:45
IF Lyseng
2
Silkeborg IF Q
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2021
15:00
Ommersyssel IF
1
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
Oversidder
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
11:30
Viborg Q
6
Helsted Fremad IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
11:30
Brønderslev IF
1
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
Helsted Fremad IF
0
IF Lyseng
7
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
Ommersyssel IF
6
Viborg Q
5
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Silkeborg IF Q
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Brønderslev IF
1
Ommersyssel IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Silkeborg IF Q
2
Helsted Fremad IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
11:00
AaB
6
Viborg Q
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
Oversidder
Helsted Fremad IF
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
10:30
IF Lyseng
Ommersyssel IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
11:30
Brønderslev IF
0
Silkeborg IF Q
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:00
Helsted Fremad IF
Brønderslev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
11:00
Viborg Q
1
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
Ommersyssel IF
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
15:00
Silkeborg IF Q
0
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
11:00
Helsted Fremad IF
1
Silkeborg IF Q
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
10:30
IF Lyseng
3
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
Ommersyssel IF
Brønderslev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
13:00
Viborg Q
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
Oversidder
IF Lyseng
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
18:00
Silkeborg IF Q
Ommersyssel IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:30
Brønderslev IF
1
Viborg Q
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
Oversidder
AaB
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
10:30
Viborg Q
1
Silkeborg IF Q
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:00
AaB
2
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
15:00
Ommersyssel IF
Helsted Fremad IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
10:15
IF Lyseng
2
Brønderslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
14:00
Viborg Q
5
Brønderslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
14:00
Helsted Fremad IF
1
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
14:00
Ommersyssel IF
Silkeborg IF Q
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:00
Silkeborg IF Q
1
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
11:00
AaB
Ommersyssel IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
13:00
Brønderslev IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
16:30
IF Lyseng
6
Helsted Fremad IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
Oversidder
Silkeborg IF Q
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
11:00
AaB
1
Brønderslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
11:00
Viborg Q
Ommersyssel IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
Helsted Fremad IF
0
Viborg Q
5
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:30
Silkeborg IF Q
3
Brønderslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
11:00
Viborg Q
2
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
13:00
Ommersyssel IF
IF Lyseng
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
13:00
Helsted Fremad IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:15
AaB
5
Helsted Fremad IF
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:30
Brønderslev IF
1
Helsted Fremad IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
16:45
IF Lyseng
3
Viborg Q
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
Oversidder
Ommersyssel IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2021
11:00
AaB
0
Silkeborg IF Q
5
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
19:00
Brønderslev IF
1
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
19:00
Silkeborg IF Q
1
Viborg Q
3
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
19:00
Helsted Fremad IF
Ommersyssel IF
UHT
|
Se info om rækken her.
Forårets U13 Piger ombrydes ikke til efterårets turnering. Læs mere her.