Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr 2021
18:30
Stidsholt IF
17
Klokkerholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Team Østvendsyssel (1)
4
Gærum IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
19:00
ØVI/TTB
1
Voersaa IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:00
Stidsholt IF
9
Gærum IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Klokkerholm IF
0
ØVI/TTB
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
10:00
Voersaa IF
3
Team Østvendsyssel (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
ØVI/TTB
2
Stidsholt IF
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
10:00
Voersaa IF
0
Gærum IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Stidsholt IF
8
Team Østvendsyssel (1)
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
ØVI/TTB
3
Gærum IF
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
Klokkerholm IF
1
Voersaa IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
17:45
Gærum IF
6
Klokkerholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Team Østvendsyssel (1)
6
ØVI/TTB
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
18:00
Klokkerholm IF
0
Stidsholt IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
17:45
Gærum IF
0
Team Østvendsyssel (1)
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
10:00
Voersaa IF
ØVI/TTB
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
19:00
ØVI/TTB
7
Klokkerholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
17:45
Gærum IF
3
Stidsholt IF
10
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Team Østvendsyssel (1)
Voersaa IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
18:30
Voersaa IF
1
Stidsholt IF
6
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Klokkerholm IF
3
Team Østvendsyssel (1)
6
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
17:45
Gærum IF
1
Voersaa IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Team Østvendsyssel (1)
1
Klokkerholm IF
4
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
18:30
Stidsholt IF
ØVI/TTB
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Team Østvendsyssel (1)
2
Stidsholt IF
5
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
18:45
Gærum IF
2
ØVI/TTB
4
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:00
Voersaa IF
7
Klokkerholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
ØVI/TTB
2
Team Østvendsyssel (1)
6
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Klokkerholm IF
1
Gærum IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
18:45
Stidsholt IF
3
Voersaa IF
3
|
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
U12 rækker skal IKKE udfylde holdkort!
Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker - kr. 25,00
2. rykker - kr. 50,00
3. rykker - kr. 250,00
4. rykker - disciplinærsag
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften afholdes af hjemmeholdet.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.