MENU

U13 Drenge 4 (08) 8M Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
101993 fr
16-04 2021
Kl. 17:30
Stefan Dragør 2 Rådvadsvej
5 - 1
101994
17-04 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 AB Tårnby 4 Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

101991
18-04 2021
Kl. 10:00
HB 2 KB 6 Kunst, Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

101990
18-04 2021
Kl. 11:30
B 1908 3 FB 2 Sundby Idrætspark
2 - 2
101992
18-04 2021
Kl. 14:00
Skovshoved 2 Østerbro IF Skovshoved I P
10 - 2
101998
24-04 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF HB 2 Fælledparken
4 - 2
101996
24-04 2021
Kl. 10:00
FB 2 Stefan Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 4
101997
24-04 2021
Kl. 12:00
KB 6 B 1908 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 1
101995
25-04 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 Nørrebro United 2 Dragør Bk
3 - 1
101999
25-04 2021
Kl. 11:30
AB Tårnby 4 Skovshoved 2 Tårnby Stadion
4 - 5
102003 fr
30-04 2021
Kl. 17:00
Stefan KB 6 Rådvadsvej
UHT

Udehold taberdømt

102004
01-05 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 Skovshoved 2 Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

102000
02-05 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 FB 2 Dragør Bk
0 - 4
102001
02-05 2021
Kl. 11:30
B 1908 3 Østerbro IF Sundby Idrætspark
5 - 9
102002
02-05 2021
Kl. 11:30
HB 2 AB Tårnby 4 Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

102005
08-05 2021
Kl. 10:00
FB 2 Nørrebro United 2 Kunst, Jens Jessens Vej
10 - 2
102008
08-05 2021
Kl. 10:30
Østerbro IF Stefan Fælledparken
2 - 3
102006
08-05 2021
Kl. 11:30
KB 6 Dragør 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 1
102007
08-05 2021
Kl. 11:30
Skovshoved 2 HB 2 Skovshoved I P
UHT

Udehold taberdømt

102009
09-05 2021
Kl. 11:30
AB Tårnby 4 B 1908 3 Tårnby Stadion
1 - 3
102012
15-05 2021
Kl. 10:00
FB 2 KB 6 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 2
102014
15-05 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 HB 2 Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

102010
16-05 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 Østerbro IF Dragør Bk
2 - 3
102011
16-05 2021
Kl. 11:15
B 1908 3 Skovshoved 2 Sundby Idrætspark
0 - 7
102017 to
20-05 2021
Kl. 18:00
Skovshoved 2 Stefan Skovshoved I P
2 - 0
102018
22-05 2021
Kl. 10:30
Østerbro IF FB 2 Fælledparken
2 - 2
102016
22-05 2021
Kl. 10:30
KB 6 Nørrebro United 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6 - 1
102019
23-05 2021
Kl. 10:30
AB Tårnby 4 Dragør 2 Tårnby Stadion
4 - 4
102015 ma
24-05 2021
Kl. 11:30
HB 2 B 1908 3 Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

102023 fr
28-05 2021
Kl. 17:00
Stefan HB 2 Rådvadsvej
UHT

Udehold taberdømt

102024
29-05 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 B 1908 3 Kunst, Mimersparken
9 - 2
102021
29-05 2021
Kl. 10:00
FB 2 AB Tårnby 4 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 1
102022
29-05 2021
Kl. 10:30
KB 6 Østerbro IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 1
102020
30-05 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 Skovshoved 2 Dragør Bk
4 - 1
102013 ti
01-06 2021
Kl. 17:30
Stefan AB Tårnby 4 Rådvadsvej
3 - 1
102028
05-06 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 Østerbro IF Kunst, Mimersparken
0 - 9
102026
06-06 2021
Kl. 10:00
HB 2 Dragør 2 Kunst, Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

102027
06-06 2021
Kl. 10:00
Skovshoved 2 FB 2 Skovshoved I P
2 - 6
102025
06-06 2021
Kl. 10:30
B 1908 3 Stefan Sundby Idrætspark
2 - 6
102029
06-06 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 KB 6 Tårnby Stadion
1 - 11
102030
12-06 2021
Kl. 10:00
Dragør 2 B 1908 3 Dragør Bk
2 - 4
102031
12-06 2021
Kl. 10:00
FB 2 HB 2 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

102033
12-06 2021
Kl. 10:00
Stefan Nørrebro United 2 Rådvadsvej
UHT

Udehold taberdømt

102034
12-06 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF AB Tårnby 4 Kunst, Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

102032
12-06 2021
Kl. 10:30
KB 6 Skovshoved 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind