MENU

U17 Drenge Øst 1 Forår (04-05) (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
493883
10-04 2021
Kl. 14:00
A27 Sundby Dragør Bk
2 - 6
493884
11-04 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Lyngby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
493885
11-04 2021
Kl. 12:00
Holbæk B&I AC Amager Academy Holbæk Sportsby
4 - 0
493886
11-04 2021
Kl. 14:00
LSF Jægersborg Smørum Idrætscenter
4 - 3
493887
11-04 2021
Kl. 14:00
Farum 2 Hørsholm-Usserød IK Farum Park
1 - 4
493888
11-04 2021
Kl. 14:00
Frem Brøndby Strand IK Frem, Valby IP
3 - 2
493968
18-04 2021
Kl. 11:00
Lyngby 2 Holbæk B&I Lyngby Stadion
4 - 2
493972
18-04 2021
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK FA 2000 Langbjergskolen Kunstgræs
1 - 2
493971
18-04 2021
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK Frem Hørsholm Idrætspark
4 - 1
493969
18-04 2021
Kl. 14:00
AC Amager Academy LSF Sundby I P. Opvisn.
0 - 3
493970
18-04 2021
Kl. 14:00
Sundby Farum 2 Sundby/Kløvermarken
6 - 1
493967
18-04 2021
Kl. 14:00
Jægersborg A27 Gentofte Sportspark
2 - 1
493973
24-04 2021
Kl. 14:00
A27 AC Amager Academy Dragør Bk
2 - 0
493974
25-04 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Hørsholm-Usserød IK Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
493976
25-04 2021
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK Lyngby 2 Langbjergskolen
0 - 1
493977
25-04 2021
Kl. 14:00
Farum 2 Jægersborg Farum Park
0 - 1
493978
25-04 2021
Kl. 14:00
Frem Sundby Frem, Valby IP
4 - 3
493975
25-04 2021
Kl. 14:00
LSF Holbæk B&I Smørum Idrætscenter
2 - 3
493872
on
28-04 2021
Kl. 19:00
AC Amager Academy Jægersborg Sundby Idrætspark
4 - 5
493983
fr
30-04 2021
Kl. 11:00
Holbæk B&I A27 Holbæk Sportsby
2 - 4
493980
02-05 2021
Kl. 11:00
Lyngby 2 LSF Lyngby Stadion
0 - 2
493984
02-05 2021
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK Brøndby Strand IK Hørsholm Idrætspark
1 - 3
493981
02-05 2021
Kl. 14:00
AC Amager Academy Farum 2 Sundby I P. Opvisn.
10 - 0
493979
02-05 2021
Kl. 14:00
Jægersborg Frem Gentofte Sportspark
4 - 1
493982
02-05 2021
Kl. 16:00
Sundby FA 2000 Sundby/Kløvermarken
0 - 4
493986
fr
07-05 2021
Kl. 19:00
FA 2000 Jægersborg Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
493985
08-05 2021
Kl. 14:00
A27 LSF Kastrup IA ved Diget
4 - 1
493988
09-05 2021
Kl. 12:30
Brøndby Strand IK Sundby Langbjergskolen
3 - 0
493989
09-05 2021
Kl. 14:00
Farum 2 Holbæk B&I Farum Park
2 - 5
493990
09-05 2021
Kl. 14:00
Frem AC Amager Academy Frem, Valby IP
4 - 0
493879
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Lyngby 2 AC Amager Academy Lyngby Stadion
2 - 2
493995
to
13-05 2021
Kl. 11:00
Holbæk B&I Frem Holbæk Sportsby
4 - 2
493992
16-05 2021
Kl. 11:00
Lyngby 2 A27 Lyngby Stadion
3 - 1
493996
16-05 2021
Kl. 12:00
LSF Farum 2 Smørum Idrætscenter
0 - 0
493994
16-05 2021
Kl. 14:00
Sundby Hørsholm-Usserød IK Sundby/Kløvermarken
3 - 3
493991
16-05 2021
Kl. 14:30
Jægersborg Brøndby Strand IK Gentofte Sportspark
1 - 1
493871
on
19-05 2021
Kl. 18:30
A27 Brøndby Strand IK Dragør Bk
4 - 3
493878 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Jægersborg Holbæk B&I Gentofte Sportspark
0 - 2
493875
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Farum 2 FA 2000 Farum Park
1 - 3
493876
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Frem Lyngby 2 Frem, Valby IP
2 - 3
493881
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK A27 Hørsholm Idrætspark
4 - 3
493880
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Sundby LSF Sundby/Kløvermarken
0 - 4
494002
29-05 2021
Kl. 14:00
A27 Frem Vestamager Idrætsanlæg
3 - 0
494001
30-05 2021
Kl. 12:00
Holbæk B&I Brøndby Strand IK Holbæk Sportsby
0 - 2
493997
30-05 2021
Kl. 14:00
LSF FA 2000 Smørum Idrætscenter
1 - 1
493998
30-05 2021
Kl. 14:00
Farum 2 Lyngby 2 Farum Park
0 - 7
493999
30-05 2021
Kl. 14:00
Jægersborg Sundby Gentofte Sportspark
2 - 0
494000
30-05 2021
Kl. 14:00
AC Amager Academy Hørsholm-Usserød IK Sundby I P. Opvisn.
2 - 0
493993
ti
01-06 2021
Kl. 19:00
AC Amager Academy FA 2000 Sundby I P. Opvisn.
4 - 0
494003
06-06 2021
Kl. 12:00
FA 2000 A27 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
494005
06-06 2021
Kl. 12:00
Sundby AC Amager Academy Sundby/Kløvermarken
1 - 3
494006
06-06 2021
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK Holbæk B&I Hørsholm Idrætspark
1 - 0
494008
06-06 2021
Kl. 14:00
Frem Farum 2 Frem, Valby IP
5 - 0
494007
ti
08-06 2021
Kl. 18:30
Brøndby Strand IK LSF Langbjergskolen
2 - 1
493873
on
09-06 2021
Kl. 19:00
Holbæk B&I Sundby Holbæk Sportsby - Kunstgræs
0 - 5
493877
to
10-06 2021
Kl. 19:00
FA 2000 Frem Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 0
493882
to
10-06 2021
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK Farum 2 Langbjergskolen
6 - 0
494009
13-06 2021
Kl. 12:00
Farum 2 A27 Farum Park
2 - 5
494010
13-06 2021
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Jægersborg Hørsholm Idrætspark
1 - 3
494011
13-06 2021
Kl. 12:00
Sundby Lyngby 2 Sundby/Kløvermarken
2 - 1
494012
13-06 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK AC Amager Academy Langbjergskolen
2 - 1
494013
13-06 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Holbæk B&I Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
494014
13-06 2021
Kl. 12:00
Frem LSF Frem, Valby IP
1 - 2
493987
on
16-06 2021
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby 2 Hørsholm Idrætspark
1 - 4
493874 fr
18-06 2021
Kl. 17:30
LSF Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

494004
20-06 2021
Kl. 11:00
Lyngby 2 Jægersborg Lyngby Stadion
2 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Klubberne bedes være opmærksomme på, at de udsatte turneringskampe SKAL være afviklet inden sidste spilledato.

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på 
tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk

Log ind