Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr 2021
18:30
FSI
2
Vorup FB
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Hadsten SK
4
SIF Assentoft (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Fyrkat Q
Alliancen IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Hornbæk SF
5
IF Fjorden
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
19:00
AC Norddjurs
2
Houlbjerg/Laurbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Vorup FB
1
Fyrkat Q
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
18:45
Alliancen IF
0
AC Norddjurs
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
19:00
IF Fjorden
2
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
SIF Assentoft (2)
1
FSI
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
19:15
Houlbjerg/Laurbjerg IF
1
Hornbæk SF
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
17:45
FSI
1
Fyrkat Q
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Hornbæk SF
4
Alliancen IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Hadsten SK
Houlbjerg/Laurbjerg IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
SIF Assentoft (2)
1
IF Fjorden
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Vorup FB
3
Hornbæk SF
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
18:45
Alliancen IF
0
Hadsten SK
6
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:00
IF Fjorden
2
FSI
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:15
Houlbjerg/Laurbjerg IF
0
SIF Assentoft (2)
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:15
Fyrkat Q
9
AC Norddjurs
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
IF Fjorden
8
Houlbjerg/Laurbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:10
SIF Assentoft (2)
2
Alliancen IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Hornbæk SF
1
Fyrkat Q
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Hadsten SK
Vorup FB
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
19:00
FSI
AC Norddjurs
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Vorup FB
2
SIF Assentoft (2)
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
18:45
Alliancen IF
IF Fjorden
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Fyrkat Q
1
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:00
AC Norddjurs
Hornbæk SF
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:15
Houlbjerg/Laurbjerg IF
1
FSI
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
IF Fjorden
4
Vorup FB
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:30
FSI
1
Hornbæk SF
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Hadsten SK
AC Norddjurs
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
SIF Assentoft (2)
2
Fyrkat Q
10
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:15
Houlbjerg/Laurbjerg IF
5
Alliancen IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Vorup FB
3
Houlbjerg/Laurbjerg IF
6
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
18:45
Alliancen IF
0
FSI
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
AC Norddjurs
0
SIF Assentoft (2)
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Hornbæk SF
2
Hadsten SK
5
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:10
Fyrkat Q
3
IF Fjorden
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
18:45
Alliancen IF
2
Vorup FB
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
IF Fjorden
3
AC Norddjurs
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:10
SIF Assentoft (2)
0
Hornbæk SF
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:10
Hadsten SK
3
FSI
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
AC Norddjurs
5
Vorup FB
5
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:15
Houlbjerg/Laurbjerg IF
1
Fyrkat Q
4
|
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Se mere på : 7-mands fodbold Region 3
Info om Regionsfinaler