MENU

U14 Drenge Liga 2 (08) efterår, Pulje B1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
173235
14-08 2021
Kl. 10:00
GVI KB (2) GVI. Nymosen
6 - 1
173233
14-08 2021
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub KFUM BK, Roskilde Frederiksværk Stadion
3 - 3
173234
14-08 2021
Kl. 10:00
Sundby Bk. Måløv BK Sundby/Kløvermarken
0 - 4
173236
14-08 2021
Kl. 11:00
LSF B 1903 Smørum Idrætscenter
3 - 0
173232
15-08 2021
Kl. 10:00
Brønshøj BK Himmelev-Veddelev BK Tingbjerg Idrætspark
0 - 6
173243
21-08 2021
Kl. 12:15
Måløv BK Frederiksværk Fodbold Klub Måløv Idrætspark
5 - 0
173245
22-08 2021
Kl. 10:00
B 1903 Sundby Bk. B1903
2 - 5
173241
22-08 2021
Kl. 12:00
Himmelev-Veddelev BK GVI Himmelev Idrætspark
2 - 3
173242
22-08 2021
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Brønshøj BK Lillevang Idrætscenter
1 - 1
173251
28-08 2021
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub B 1903 Frederiksværk Stadion
2 - 1
173253
29-08 2021
Kl. 12:00
LSF Sundby Bk. Smørum Idrætscenter
1 - 1
173249
29-08 2021
Kl. 12:00
KB (2) Himmelev-Veddelev BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
173252
29-08 2021
Kl. 14:00
GVI KFUM BK, Roskilde GVI. Nymosen
4 - 0
173250
ma
30-08 2021
Kl. 18:00
Brønshøj BK Måløv BK Tingbjerg Idrætspark
0 - 5
173256
04-09 2021
Kl. 10:00
Sundby Bk. Frederiksværk Fodbold Klub Sundby/Kløvermarken
3 - 2
173254
04-09 2021
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK LSF Himmelev Idrætspark
6 - 2
173257
04-09 2021
Kl. 12:15
Måløv BK GVI Måløv Idrætspark
4 - 2
173255
05-09 2021
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde KB (2) Lillevang Idrætscenter
2 - 3
173237
on
08-09 2021
Kl. 17:45
KB (2) LSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 1
173260
11-09 2021
Kl. 10:00
Brønshøj BK Sundby Bk. Tingbjerg Idrætspark
1 - 2
173263
11-09 2021
Kl. 11:00
LSF Frederiksværk Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
4 - 2
173261
12-09 2021
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK KFUM BK, Roskilde Himmelev Idrætspark
6 - 0
173259
12-09 2021
Kl. 12:00
KB (2) Måløv BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 2
173262
12-09 2021
Kl. 14:00
GVI B 1903 GVI. Nymosen
6 - 0
173258
on
15-09 2021
Kl. 18:00
B 1903 Brønshøj BK B1903
0 - 1
173264
18-09 2021
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Brønshøj BK Frederiksværk Stadion
3 - 3
173298
18-09 2021
Kl. 10:00
Sundby Bk. GVI Sundby/Kløvermarken
1 - 1
173312
18-09 2021
Kl. 12:00
B 1903 KB (2) B1903
0 - 1
173299
18-09 2021
Kl. 12:15
Måløv BK Himmelev-Veddelev BK Måløv Idrætspark
4 - 1
173267
19-09 2021
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde LSF Lillevang Idrætscenter
3 - 5
173446
25-09 2021
Kl. 11:00
LSF Brønshøj BK Smørum Idrætscenter
5 - 0
173443
26-09 2021
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK B 1903 Himmelev Idrætspark
6 - 0
173444
26-09 2021
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Måløv BK Lillevang Idrætscenter
0 - 9
173442
26-09 2021
Kl. 12:00
KB (2) Sundby Bk. Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
173445
26-09 2021
Kl. 14:00
GVI Frederiksværk Fodbold Klub GVI. Nymosen
2 - 3
173449
02-10 2021
Kl. 10:00
Sundby Bk. Himmelev-Veddelev BK Sundby/Kløvermarken
2 - 3
173450
02-10 2021
Kl. 11:00
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
0 - 3
173451
02-10 2021
Kl. 12:00
B 1903 KFUM BK, Roskilde B1903
0 - 0
173448
02-10 2021
Kl. 12:00
Frederiksværk Fodbold Klub KB (2) Frederiksværk Stadion
1 - 2
173447
03-10 2021
Kl. 10:00
Brønshøj BK GVI Tingbjerg Idrætspark
0 - 4
173452
10-10 2021
Kl. 12:00
KB (2) Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
9 - 0
173453
10-10 2021
Kl. 12:00
Himmelev-Veddelev BK Frederiksværk Fodbold Klub Himmelev Idrætspark
7 - 0
173454
10-10 2021
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Sundby Bk. Lillevang Idrætscenter
1 - 8
173455
10-10 2021
Kl. 12:00
GVI LSF GVI. Nymosen
2 - 0
173456
10-10 2021
Kl. 12:00
Måløv BK B 1903 Måløv Idrætspark
4 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
U14 Drenge Liga 2 (08) efterår
Pulje A med 10 hold består udelukkende af klubber med licens (pulje A fastlagt efter tildelt licensplacering).

Pulje B pulje 1 og 2 som er sidestillet består af resterende licensklubber samt klubber valgt uden licens.

Alle puljer afvikles som enkeltturnering og der er en oprykker fra begge B puljer til forårets Pulje A.

Endvidere er der en oprykker fra hver LU til forårets B puljer.

Log ind