MENU

U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår, Pulje A //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
537340
14-08 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 3
537343
14-08 2021
Kl. 16:15
B93 Holbæk B&I B 93 Svanemølleanlæg.
6 - 1
537341
15-08 2021
Kl. 11:30
Nykøbing FC AC Amager Academy NFC Anlæg Syd
0 - 0
537342
15-08 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF FC Helsingør Hvidovre IF's baner
3 - 2
537344
on
18-08 2021
Kl. 18:30
AB Slagelse B&I Akademisk Boldklub
1 - 3
537345
21-08 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I AB Holbæk Sportsby
6 - 0
537346
21-08 2021
Kl. 10:00
HIK B93 Kunst, HIK
0 - 3
537349
21-08 2021
Kl. 10:00
Slagelse B&I Hvidovre IF Slagelse Stadion Kunst
0 - 2
537347
22-08 2021
Kl. 12:00
AC Amager Academy Roskilde Boldklub Sundby Idrætspark
5 - 2
537348
22-08 2021
Kl. 12:30
FC Helsingør Nykøbing FC Helsingør Idrætspark
4 - 4
537352
on
25-08 2021
Kl. 18:00
Nykøbing FC Slagelse B&I NFC Anlæg Syd
1 - 1
537350
28-08 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I HIK Holbæk Sportsby
7 - 1
537351
28-08 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub FC Helsingør Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 6
537353
29-08 2021
Kl. 10:30
B93 AC Amager Academy B 93 Svanemølleanlæg.
8 - 1
537355
04-09 2021
Kl. 10:00
HIK AB Kunst, HIK
4 - 0
537427
04-09 2021
Kl. 12:00
Slagelse B&I Roskilde Boldklub Slagelse Stadion Kunst
2 - 2
537424
05-09 2021
Kl. 12:00
AC Amager Academy Holbæk B&I Sundby Idrætspark
4 - 1
537425
05-09 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF Nykøbing FC Hvidovre IF's baner
2 - 0
537426
05-09 2021
Kl. 12:30
FC Helsingør B93 Helsingør Idrætspark
0 - 6
537354
on
08-09 2021
Kl. 18:00
AB Hvidovre IF Akademisk Boldklub
0 - 5
537428
11-09 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I FC Helsingør Holbæk Sportsby
1 - 0
537429
11-09 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Hvidovre IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2 - 6
537430
11-09 2021
Kl. 10:00
HIK AC Amager Academy Kunst, HIK
2 - 2
537432
11-09 2021
Kl. 13:00
AB Nykøbing FC Akademisk Boldklub
1 - 5
537431
11-09 2021
Kl. 16:00
B93 Slagelse B&I B 93 Svanemølleanlæg.
9 - 0
537437
18-09 2021
Kl. 11:00
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion Kunst
4 - 1
537433
19-09 2021
Kl. 11:30
Nykøbing FC Roskilde Boldklub NFC Anlæg Syd
4 - 0
537434
19-09 2021
Kl. 12:00
AC Amager Academy AB Sundby Idrætspark
3 - 1
537435
19-09 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF B93 Hvidovre IF's baner
2 - 2
537436
19-09 2021
Kl. 12:30
FC Helsingør HIK Helsingør Idrætspark
1 - 1
537438
25-09 2021
Kl. 10:00
Holbæk B&I Hvidovre IF Holbæk Sportsby
3 - 1
537439
25-09 2021
Kl. 10:00
HIK Slagelse B&I Kunst, HIK
3 - 2
537474
25-09 2021
Kl. 13:00
AB Roskilde Boldklub Akademisk Boldklub
2 - 0
537440
26-09 2021
Kl. 12:00
AC Amager Academy FC Helsingør Sundby Idrætspark
4 - 1
537473
26-09 2021
Kl. 12:00
B93 Nykøbing FC B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 1
537479
02-10 2021
Kl. 11:00
Slagelse B&I AC Amager Academy Slagelse Stadion Kunst
3 - 5
537475
02-10 2021
Kl. 12:30
Roskilde Boldklub B93 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0 - 4
537478
02-10 2021
Kl. 13:00
AB FC Helsingør Akademisk Boldklub
1 - 4
537476
03-10 2021
Kl. 11:30
Nykøbing FC Holbæk B&I NFC Anlæg Syd
0 - 3
537477
03-10 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF HIK Avedøre Stadion Kunstgræs
2 - 7
537541
10-10 2021
Kl. 12:00
Holbæk B&I Roskilde Boldklub Holbæk Sportsby
7 - 0
537542
10-10 2021
Kl. 12:00
HIK Nykøbing FC Kunst, HIK
1 - 2
537543
10-10 2021
Kl. 12:00
AC Amager Academy Hvidovre IF Sundby Idrætspark
5 - 2
537544
10-10 2021
Kl. 12:00
B93 AB B 93 Svanemølleanlæg.
9 - 1
577904
10-10 2021
Kl. 12:00
FC Helsingør Slagelse B&I Helsingør Idrætspark Kunst
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
U13 Drenge Liga 2 8M (09) efterår
Pulje A og B består udelukkende af klubber med licens (puljer fastlagt efter tildelt licensplacering).

Pulje C består udelukkende af klubber uden licens.

Alle puljer afvikles som enkeltturnering. Puljerne er ikke sidestillet men fastlagt i rækkefølge A-B-C.

Efter første turneringshalvdel vil de to bedst placerede hold fra pulje B rykke op til pulje A og de tre bedst placerede hold fra pulje C rykke op til pulje B.

Fællesudvalget forbeholder sig ret til at omplacere hold til og fra LU til 2. turneringshalvdel.   

Log ind