MENU

U13 Piger Liga 1 8M (09) efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
987865
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub HIK Allerød Idrætspark
4 - 0
987864
14-08 2021
Kl. 11:00
BSF FB Ballerup Idrætspark
3 - 1
987863
15-08 2021
Kl. 16:15
B93 Brønshøj BK B 93 Svanemølleanlæg.
6 - 1
987861 on
18-08 2021
Kl. 18:00
FA 2000 HB Køge Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
987862
on
18-08 2021
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF LSF Brøndby Stadion
3 - 4
987871
21-08 2021
Kl. 10:00
FB Allerød Fodbold Klub Jens Jessens Vej
1 - 2
987874
21-08 2021
Kl. 10:00
Sundby Bk. FA 2000 Sundby/Kløvermarken
10 - 0
987870
21-08 2021
Kl. 10:30
HIK Vestamager HIK
0 - 2
987872
21-08 2021
Kl. 14:00
Brønshøj BK BSF Tingbjerg Idrætspark
2 - 3
987868
21-08 2021
Kl. 14:00
HB Køge Brøndbyernes IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 3
987867
on
25-08 2021
Kl. 18:00
Greve Fodbold Sundby Bk. Greve Idræts Center
3 - 7
988627
to
26-08 2021
Kl. 18:00
BSF LSF Ballerup Idrætspark
3 - 2
988618
fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF FA 2000 Brøndby Stadion
7 - 0
988630
29-08 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold HIK Greve Idræts Center
7 - 0
146707
04-09 2021
Kl. 10:00
FB Greve Fodbold Jens Jessens Vej
2 - 3
146772
04-09 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK Vestamager Tingbjerg Idrætspark
2 - 3
146773
04-09 2021
Kl. 12:00
LSF Allerød Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
2 - 2
988666
04-09 2021
Kl. 14:00
FA 2000 B93 Jens Jessens Vej
1 - 12
988667
ma
06-09 2021
Kl. 18:45
HIK Farum BK Gentofte Sportspark Vest
1 - 11
988632
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
HB Køge BSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 1
987873 on
08-09 2021
Kl. 18:00
LSF B93 Smørum Idrætscenter
3 - 5
695867
to
09-09 2021
Kl. 18:00
Greve Fodbold Brønshøj BK Greve Idræts Center
8 - 1
695863
11-09 2021
Kl. 10:00
Vestamager LSF Hekla Park
4 - 0
695869
11-09 2021
Kl. 10:00
HIK Sundby Bk. HIK
Hjemmehold taberdømt
695868
11-09 2021
Kl. 14:00
Farum BK FB Farum Park
5 - 0
695849
11-09 2021
Kl. 14:00
BSF FA 2000 Ballerup Idrætspark
Udehold taberdømt
988629
ma
13-09 2021
Kl. 17:45
Vestamager FB Hekla Park
2 - 1
695862
on
15-09 2021
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub HB Køge Allerød Idrætspark
2 - 1
165902 to
16-09 2021
Kl. 17:45
Sundby Bk. B93 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
987869
to
16-09 2021
Kl. 18:30
Farum BK Greve Fodbold Farum Park
5 - 3
774893
18-09 2021
Kl. 10:00
FB HIK Jens Jessens Vej
2 - 2
774895
18-09 2021
Kl. 11:00
LSF Greve Fodbold Smørum Idrætscenter
1 - 4
774892
18-09 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
8 - 0
702942
18-09 2021
Kl. 14:00
FA 2000 Allerød Fodbold Klub Jens Jessens Vej
0 - 9
774894
ma
20-09 2021
Kl. 18:30
Brønshøj BK Farum BK Tingbjerg Idrætspark
1 - 2
165913
25-09 2021
Kl. 10:00
FB Sundby Bk. Jens Jessens Vej
2 - 7
165905
25-09 2021
Kl. 11:30
Vestamager FA 2000 Vestamager Idrætsanlæg
3 - 0
165911
25-09 2021
Kl. 14:00
Farum BK LSF Farum Park
7 - 0
165903
25-09 2021
Kl. 14:00
BSF B93 Ballerup Idrætspark
13 - 1
165910
ti
28-09 2021
Kl. 17:30
Greve Fodbold HB Køge Greve Idræts Center
7 - 2
988628
on
29-09 2021
Kl. 17:35
Allerød Fodbold Klub Brønshøj BK Allerød Idrætspark
1 - 1
988631
on
29-09 2021
Kl. 19:00
Farum BK Sundby Bk. Farum Park
1 - 4
175067
02-10 2021
Kl. 09:00
Brøndbyernes IF Vestamager Brøndby Stadion
3 - 4
194693
02-10 2021
Kl. 10:00
Sundby Bk. BSF Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 0
175069
02-10 2021
Kl. 11:00
Brønshøj BK FB Tingbjerg Idrætspark
4 - 0
175068
03-10 2021
Kl. 10:00
B93 Allerød Fodbold Klub B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 5
175070
03-10 2021
Kl. 11:00
LSF HIK Smørum Idrætscenter
6 - 0
165912 ti
05-10 2021
Kl. 18:45
HIK Brønshøj BK Gentofte Sportspark Vest
1 - 7
146774
on
06-10 2021
Kl. 17:00
Sundby Bk. Brøndbyernes IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
7 - 4
194694
on
06-10 2021
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub BSF Allerød Idrætspark
2 - 0
194749
on
06-10 2021
Kl. 19:00
Farum BK FA 2000 Stavnsholt
9 - 0
194695
to
07-10 2021
Kl. 17:20
Vestamager B93 Hekla Park
1 - 3
194751
09-10 2021
Kl. 10:00
FB LSF Jens Jessens Vej
0 - 5
194752
09-10 2021
Kl. 14:00
Brønshøj BK Sundby Bk. Tingbjerg Idrætspark
1 - 5
194750
09-10 2021
Kl. 14:00
HIK HB Køge HIK
1 - 6
702862
10-10 2021
Kl. 11:00
HB Køge Vestamager Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 0
194696
10-10 2021
Kl. 11:30
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
1 - 5
186416
on
13-10 2021
Kl. 17:00
Sundby Bk. Allerød Fodbold Klub Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 1
194753
on
13-10 2021
Kl. 18:00
HB Køge FB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 1
165917
on
13-10 2021
Kl. 18:00
FA 2000 Greve Fodbold Jens Jessens Vej
2 - 3
186414 on
13-10 2021
Kl. 18:30
LSF Brønshøj BK Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
4 - 3
194754
16-10 2021
Kl. 10:30
FA 2000 HIK Jens Jessens Vej
3 - 0
186413
16-10 2021
Kl. 14:00
BSF Vestamager Ballerup Idrætspark
2 - 2
165916
24-10 2021
Kl. 12:00
HB Køge Farum BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 9
695847
on
27-10 2021
Kl. 18:00
B93 Brøndbyernes IF Ryparken Idrætsanlæg
4 - 8
987866
on
27-10 2021
Kl. 18:00
Vestamager Farum BK Vestamager Idrætsanlæg
1 - 3
186421
30-10 2021
Kl. 10:00
FB FA 2000 Jens Jessens Vej
1 - 2
186417
30-10 2021
Kl. 10:30
Vestamager Allerød Fodbold Klub Vestamager Idrætsanlæg
1 - 5
200426
30-10 2021
Kl. 11:00
LSF Sundby Bk. Smørum Idrætscenter
1 - 6
200425
30-10 2021
Kl. 14:00
Brønshøj BK HB Køge Tingbjerg Idrætspark
3 - 3
186420
30-10 2021
Kl. 14:00
HIK Brøndbyernes IF HIK
0 - 5
186419
30-10 2021
Kl. 14:30
Farum BK B93 Stavnsholt
8 - 2
186418
31-10 2021
Kl. 10:30
Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center
5 - 1
988626
on
03-11 2021
Kl. 18:00
B93 HB Køge Ryparken Idrætsanlæg
6 - 3
200441
06-11 2021
Kl. 10:00
Vestamager Sundby Bk. Hekla Park
1 - 7
200435
06-11 2021
Kl. 10:00
FA 2000 Brønshøj BK Jens Jessens Vej
1 - 4
200434
06-11 2021
Kl. 11:00
HB Køge LSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 4
200440
06-11 2021
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold Allerød Idrætspark
1 - 1
200437
06-11 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF FB Brøndby Stadion
4 - 0
200438
07-11 2021
Kl. 12:00
B93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 1
194756
to
11-11 2021
Kl. 19:00
B93 Greve Fodbold B 93 Svanemølleanlæg.
Hjemmehold taberdømt
210585 fr
12-11 2021
Kl. 17:00
FB B93 Jens Jessens Vej
4 - 2
200442
13-11 2021
Kl. 10:30
Greve Fodbold Vestamager Greve Idræts Center
3 - 2
210574
13-11 2021
Kl. 11:30
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
3 - 1
210575
13-11 2021
Kl. 14:00
HIK BSF HIK
1 - 5
210587
13-11 2021
Kl. 14:00
LSF FA 2000 Smørum Idrætscenter
3 - 1
212972
13-11 2021
Kl. 14:00
Sundby Bk. HB Køge Kløvermarkens Idrætsanlæg
5 - 1
194755
20-11 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion
3 - 5
200439
21-11 2021
Kl. 11:30
BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
2 - 4
210586
to
02-12 2021
Kl. 18:00
Brønshøj BK Brøndbyernes IF Tingbjerg Idrætspark
1 - 3
165904
fr
03-12 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Allerød Idrætspark Kunstgræs
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind