MENU

U14 Drenge 4 (07) Forår, P4B (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
111243
17-04 2021
Kl. 12:00
Hekla Østerbro IF Hekla Park
12 - 1
111242
17-04 2021
Kl. 14:00
KB 5 HIK 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
111244
18-04 2021
Kl. 10:30
FA 2000 4 B 1903 2 Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 2
111240
18-04 2021
Kl. 11:30
Hvidovre IF 3 Fremad Amager 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
6 - 3
111241
18-04 2021
Kl. 14:00
Fix 3 FB 2 Gadelandet
1 - 1
111245 fr
23-04 2021
Kl. 17:00
Østerbro IF FA 2000 4 Fælledparken
3 - 4
111249
24-04 2021
Kl. 10:00
B 1903 2 KB 5 B1903
3 - 3
111247
25-04 2021
Kl. 10:00
FB 2 Hvidovre IF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
111248
25-04 2021
Kl. 10:00
HIK 3 Fix 3 HIK
9 - 0
111246
25-04 2021
Kl. 14:00
Fremad Amager 2 Hekla Sundby Idrætspark
3 - 6
111250
fr
30-04 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF Fremad Amager 2 Fælledparken
3 - 0
111253
01-05 2021
Kl. 12:00
Hekla FB 2 Hekla Park
8 - 4
111254
02-05 2021
Kl. 10:30
FA 2000 4 KB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 4
111251
02-05 2021
Kl. 14:00
Hvidovre IF 3 HIK 3 Hvidovre IF's baner
2 - 8
111252
02-05 2021
Kl. 14:00
Fix 3 B 1903 2 Gadelandet
2 - 3
111267
08-05 2021
Kl. 12:00
B 1903 2 Hvidovre IF 3 B1903
3 - 2
111266
09-05 2021
Kl. 10:00
HIK 3 Hekla HIK
6 - 6
111264
09-05 2021
Kl. 10:00
FB 2 Østerbro IF Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 1
111255
09-05 2021
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 FA 2000 4 Sundby Idrætspark
2 - 9
111265
09-05 2021
Kl. 14:00
KB 5 Fix 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 2
111268 fr
14-05 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF HIK 3 Fælledparken
0 - 9
111272
16-05 2021
Kl. 10:00
FA 2000 4 Fix 3 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 4
111269
16-05 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF 3 KB 5 Hvidovre IF's baner
3 - 7
111270
16-05 2021
Kl. 14:00
Fremad Amager 2 FB 2 Sundby Idrætspark
2 - 5
111274 on
19-05 2021
Kl. 18:00
FB 2 FA 2000 4 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 5
111275 fr
21-05 2021
Kl. 18:00
KB 5 Hekla Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 5
111276
22-05 2021
Kl. 10:00
HIK 3 Fremad Amager 2 HIK
UHT

Udehold taberdømt

111277
23-05 2021
Kl. 12:00
B 1903 2 Østerbro IF B1903
8 - 4
111273
23-05 2021
Kl. 14:00
Fix 3 Hvidovre IF 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1 - 2
111278 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF KB 5 Ryparken Idrætsanlæg
2 - 2
111281
29-05 2021
Kl. 12:00
Hekla Fix 3 Hekla Park
5 - 5
111282
30-05 2021
Kl. 09:00
FA 2000 4 Hvidovre IF 3 Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 1
111280
30-05 2021
Kl. 10:00
FB 2 HIK 3 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 4
111279
30-05 2021
Kl. 14:00
Fremad Amager 2 B 1903 2 Sundby Idrætspark
1 - 2
111271 on
02-06 2021
Kl. 18:30
Hekla B 1903 2 Hekla Park
11 - 1
111287
05-06 2021
Kl. 10:00
B 1903 2 FB 2 B1903
3 - 1
111285
05-06 2021
Kl. 12:00
KB 5 Fremad Amager 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7 - 0
111284
06-06 2021
Kl. 12:00
Fix 3 Østerbro IF Gadelandet
5 - 1
111283
06-06 2021
Kl. 14:00
Hvidovre IF 3 Hekla Frihedens Idrætscenter
2 - 5
602930 fr
11-06 2021
Kl. 17:00
FB 2 KB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
602931 fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Hekla FA 2000 4 Hekla Park
4 - 5
111288 fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF Hvidovre IF 3 Fælledparken
1 - 2
111289 fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Fremad Amager 2 Fix 3 Sundby Idrætspark
2 - 1
602932 fr
11-06 2021
Kl. 18:30
HIK 3 B 1903 2 HIK
5 - 4
111286
20-06 2021
Kl. 12:00
FA 2000 4 HIK 3 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind