MENU

U9 Drenge (12) 5v5 4 Forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Bane 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
205195 Kl. 11:30 B 93 6 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
Bane 1
205196 Kl. 11:30 Brønshøj BK 2 HB 3
205197 Kl. 11:50 B 93 6 Brønshøj BK 2
205198 Kl. 11:50 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
HB 3 Bane 1
205199 Kl. 12:10 B 93 6 HB 3
205200 Kl. 12:10 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
205189 Kl. 10:00 KFUM 1 Bispebjerg BK 2
205190 Kl. 10:00 FA 2000 5 Nørrebro United 5 Bane 1
HUMH
205191 Kl. 10:20 KFUM 1 FA 2000 5 Bane 1
205192 Kl. 10:20 Bispebjerg BK 2 Nørrebro United 5 Bane 1
205193 Kl. 10:40 KFUM 1 Nørrebro United 5
205194 Kl. 10:40 Bispebjerg BK 2 FA 2000 5
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
205201 Kl. 11:30 Bispebjerg BK 2 KFUM 1
205202 Kl. 11:30 BK Skjold 3 B 93 6
205203 Kl. 11:50 KFUM 1 B 93 6
205204 Kl. 11:50 Bispebjerg BK 2 BK Skjold 3
205205 Kl. 12:10 KFUM 1 BK Skjold 3
205206 Kl. 12:10 Bispebjerg BK 2 B 93 6
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
205207 Kl. 11:30 Nørrebro United 5 FA 2000 5
205208 Kl. 11:30 HB 3
!
NB: HB 3 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 1
205209 Kl. 11:50 FA 2000 5 Brønshøj BK 2
205210 Kl. 11:50 Nørrebro United 5 HB 3
!
NB: HB 3 er taberdømt
Bane 1
205211 Kl. 12:10 FA 2000 5 HB 3
!
NB: HB 3 er taberdømt
Bane 1
205212 Kl. 12:10 Nørrebro United 5 Brønshøj BK 2
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
205219 Kl. 13:00 Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Bispebjerg BK 2 Bane 1
205220 Kl. 13:00 HB 3 BK Skjold 3
205221 Kl. 13:20 BK Skjold 3 Bispebjerg BK 2
205222 Kl. 13:20 HB 3 Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Bane 1
205232 Kl. 13:40 Bispebjerg BK 2 HB 3
205240 Kl. 13:40 Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
BK Skjold 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
205213 Kl. 10:00 FA 2000 5 KFUM 1
205214 Kl. 10:00 Brønshøj BK 2 B 93 6
205215 Kl. 10:20 B 93 6 KFUM 1
205216 Kl. 10:20 Brønshøj BK 2 FA 2000 5
205217 Kl. 10:40 KFUM 1 Brønshøj BK 2
205218 Kl. 10:40 FA 2000 5 B 93 6
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Lersøparken Bane 1 Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
205337 Kl. 11:30 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
Bispebjerg BK 2 Bane 1
205338 Kl. 11:30 Brønshøj BK 2 BK Skjold 3
205339 Kl. 11:50 Bispebjerg BK 2 BK Skjold 3
205340 Kl. 11:50 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 1
205341 Kl. 12:10 Bispebjerg BK 2 Brønshøj BK 2
205342 Kl. 12:10 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
BK Skjold 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
205256 Kl. 14:00 Nørrebro United 5 KFUM 1
205275 Kl. 14:00 HB 3 B 93 6
205277 Kl. 14:20 KFUM 1 B 93 6
205322 Kl. 14:20 Nørrebro United 5 HB 3
205330 Kl. 14:40 KFUM 1 HB 3
205336 Kl. 14:40 Nørrebro United 5 B 93 6
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
205349 Kl. 14:30 FA 2000 5 Nørrebro United 5 Bane 1
205350 Kl. 14:30 B 93 6 BK Skjold 3 Bane 1
205351 Kl. 14:50 B 93 6 FA 2000 5 Bane 1
205352 Kl. 14:50 BK Skjold 3 Nørrebro United 5 Bane 1
205353 Kl. 15:10 BK Skjold 3 FA 2000 5 Bane 1
205354 Kl. 15:10 B 93 6 Nørrebro United 5 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
205343 Kl. 11:30 KFUM 1 Bispebjerg BK 2
205344 Kl. 11:30 Brønshøj BK 2 HB 3
205345 Kl. 11:50 Brønshøj BK 2 KFUM 1
205346 Kl. 11:50 HB 3 Bispebjerg BK 2
205347 Kl. 12:10 HB 3 KFUM 1
205348 Kl. 12:10 Brønshøj BK 2 Bispebjerg BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind