MENU

U8 Drenge (13) 5v5 3 Forår, Pulje 4 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
175307 Kl. 11:30 BK Fix 3 GVI 2
175308 Kl. 11:30 FB 2 Vanløse IF 4
175309 Kl. 11:50 BK Fix 3 FB 2
175310 Kl. 11:50 GVI 2 Vanløse IF 4
175311 Kl. 12:10 BK Fix 3 Vanløse IF 4
175312 Kl. 12:10 GVI 2 FB 2
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
175300 Kl. 13:00 Østerbro IF 3 BK Hellas 1
175301 Kl. 13:00 Nørrebro United 3 BK Skjold 3
175302 Kl. 13:20 Østerbro IF 3 Nørrebro United 3
175303 Kl. 13:20 BK Hellas 1 BK Skjold 3
175304 Kl. 13:40 Østerbro IF 3 BK Skjold 3
175306 Kl. 13:40 BK Hellas 1 Nørrebro United 3
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
175320 Kl. 11:30 BK Skjold 3 Nørrebro United 3
175321 Kl. 11:30 Vanløse IF 4 FB 2
175322 Kl. 11:50 Nørrebro United 3 FB 2
175323 Kl. 11:50 BK Skjold 3 Vanløse IF 4
175435 Kl. 12:10 Nørrebro United 3 Vanløse IF 4
175436 Kl. 12:10 BK Skjold 3 FB 2
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
175313 Kl. 11:30 BK Hellas 1 Østerbro IF 3
175314 Kl. 11:30 GVI 2 BK Fix 3
175315 Kl. 11:50 Østerbro IF 3 BK Fix 3
175317 Kl. 11:50 BK Hellas 1 GVI 2
175318 Kl. 12:10 Østerbro IF 3 GVI 2
175319 Kl. 12:10 BK Hellas 1 BK Fix 3
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
175437 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 Østerbro IF 3
175438 Kl. 10:00 FB 2 BK Fix 3
175439 Kl. 10:20 BK Fix 3 Østerbro IF 3
175440 Kl. 10:20 FB 2 Nørrebro United 3
175441 Kl. 10:40 Østerbro IF 3 FB 2
175442 Kl. 10:40 Nørrebro United 3 BK Fix 3
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
175573 Kl. 13:00 BK Skjold 3 BK Hellas 1
175574 Kl. 13:00 Vanløse IF 4 GVI 2
175575 Kl. 13:20 GVI 2 BK Hellas 1
175576 Kl. 13:20 Vanløse IF 4 BK Skjold 3
175577 Kl. 13:40 BK Hellas 1 Vanløse IF 4
175578 Kl. 13:40 BK Skjold 3 GVI 2
Arrangør:
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
150377 Kl. 11:30 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
BK Hellas 1 Bane 1
150378 Kl. 11:30 FB 2 GVI 2
150379 Kl. 11:50 BK Hellas 1 GVI 2
150380 Kl. 11:50 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
FB 2 Bane 1
150381 Kl. 12:10 BK Hellas 1 FB 2
150382 Kl. 12:10 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
GVI 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
175579 Kl. 13:00 BK Skjold 3 Østerbro IF 3
175580 Kl. 13:00 Vanløse IF 4 BK Fix 3
175581 Kl. 13:20 Østerbro IF 3 BK Fix 3
175582 Kl. 13:20 BK Skjold 3 Vanløse IF 4
175583 Kl. 13:40 Østerbro IF 3 Vanløse IF 4
175584 Kl. 13:40 BK Skjold 3 BK Fix 3
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Engdraget Bane 1 Engdraget 2 2500 Valby
150383 Kl. 10:00 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
BK Hellas 1 Bane 1
150384 Kl. 10:00 FB 2 Vanløse IF 4
150385 Kl. 10:20 FB 2 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
150386 Kl. 10:20 Vanløse IF 4 BK Hellas 1
150387 Kl. 10:40 Vanløse IF 4 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
150388 Kl. 10:40 FB 2 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
150389 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 BK Skjold 3
150390 Kl. 10:00 BK Fix 3 GVI 2
150391 Kl. 10:20 BK Fix 3 Nørrebro United 3
150392 Kl. 10:20 GVI 2 BK Skjold 3
150393 Kl. 10:40 GVI 2 Nørrebro United 3
150394 Kl. 10:40 BK Fix 3 BK Skjold 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind