VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8, Pulje 5 (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
619726
ma15-11 2021
17:30 FK Sydsjælland 05 2 Haslev FC 2 Fladsåhallen
15. nov 2021
17:30
FK Sydsjælland 05 2
Haslev FC 2
619731
20-11 2021
10:30 AIK 65 Strøby Fodbold Greve Fodbold 2 Strøbyhallen Kunstgræs
20. nov 2021
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Greve Fodbold 2
619727
20-11 2021
12:00 Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
20. nov 2021
12:00
Køge BK
Solrød FC
619730
21-11 2021
10:00 Nykøbing FC TGB Nykøbing FC
21. nov 2021
10:00
Nykøbing FC
TGB
619732
21-11 2021
11:00 Såby Fodbold Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
21. nov 2021
11:00
Såby Fodbold
Oversidder
619737
ma29-11 2021
23:59 Oversidder Nykøbing FC
29. nov 2021
23:59
Oversidder
Nykøbing FC
619734
04-12 2021
11:15 Haslev FC 2 AIK 65 Strøby Fodbold HFC's Klubhus
04. dec 2021
11:15
Haslev FC 2
AIK 65 Strøby Fodbold
619733
04-12 2021
12:00 Greve Fodbold 2 Såby Fodbold Greve Idræts Center Kunstgræs
04. dec 2021
12:00
Greve Fodbold 2
Såby Fodbold
619736
04-12 2021
14:00 TGB Køge BK Nykøbing FC
04. dec 2021
14:00
TGB
Køge BK
619735
05-12 2021
11:00 Solrød FC FK Sydsjælland 05 2 Solrød Idrætscenter
05. dec 2021
11:00
Solrød FC
FK Sydsjælland 05 2
619740
ma13-12 2021
23:59 Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
13. dec 2021
23:59
Køge BK
Oversidder
619739
to16-12 2021
17:30 FK Sydsjælland 05 2 TGB Fladsåhallen
16. dec 2021
17:30
FK Sydsjælland 05 2
TGB
619738
18-12 2021
10:30 Greve Fodbold 2 Haslev FC 2 Greve Idræts Center Kunstgræs
18. dec 2021
10:30
Greve Fodbold 2
Haslev FC 2
619741
18-12 2021
10:30 AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC Strøbyhallen Kunstgræs
18. dec 2021
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Solrød FC
619742
19-12 2021
11:00 Såby Fodbold Nykøbing FC Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
19. dec 2021
11:00
Såby Fodbold
Nykøbing FC
619746
09-01 2022
10:30 TGB AIK 65 Strøby Fodbold Zoo Banen Øst (8-mands kunst)
09. jan 2022
10:30
TGB
AIK 65 Strøby Fodbold
619747
ma10-01 2022
23:59 Oversidder FK Sydsjælland 05 2
10. jan 2022
23:59
Oversidder
FK Sydsjælland 05 2
619744
15-01 2022
10:00 Solrød FC Greve Fodbold 2 Solrød Idrætscenter
15. jan 2022
10:00
Solrød FC
Greve Fodbold 2
619743
15-01 2022
11:15 Haslev FC 2 Såby Fodbold HFC's Klubhus
15. jan 2022
11:15
Haslev FC 2
Såby Fodbold
619745
16-01 2022
10:00 Nykøbing FC Køge BK Nykøbing FC
16. jan 2022
10:00
Nykøbing FC
Køge BK
619749
ma24-01 2022
17:30 FK Sydsjælland 05 2 Nykøbing FC Fladsåhallen
24. jan 2022
17:30
FK Sydsjælland 05 2
Nykøbing FC
619748
29-01 2022
10:30 Greve Fodbold 2 TGB Greve Idræts Center Kunstgræs
29. jan 2022
10:30
Greve Fodbold 2
TGB
619751
29-01 2022
10:30 AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder Strøbyhallen Kunstgræs
29. jan 2022
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Oversidder
619750
29-01 2022
11:15 Haslev FC 2 Solrød FC HFC's Klubhus
29. jan 2022
11:15
Haslev FC 2
Solrød FC
619752
30-01 2022
11:00 Såby Fodbold Køge BK Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
30. jan 2022
11:00
Såby Fodbold
Køge BK
619754
06-02 2022
15:00 Solrød FC Såby Fodbold Solrød Idrætscenter
06. feb 2022
15:00
Solrød FC
Såby Fodbold
619756
27-02 2022
10:30 TGB Haslev FC 2 Nykøbing FC
27. feb 2022
10:30
TGB
Haslev FC 2
619753
27-02 2022
11:30 Køge BK FK Sydsjælland 05 2
!
NB: FK Sydsjælland 05 2 er taberdømt
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
27. feb 2022
11:30
Køge BK
FK Sydsjælland 05 2
619757
ma28-02 2022
23:59 Oversidder Greve Fodbold 2
28. feb 2022
23:59
Oversidder
Greve Fodbold 2
619755
06-03 2022
12:00 Nykøbing FC AIK 65 Strøby Fodbold
!
NB: AIK 65 Strøby Fodbold er taberdømt
Nykøbing FC
06. mar 2022
12:00
Nykøbing FC
AIK 65 Strøby Fodbold
619759
ma07-03 2022
23:59 Haslev FC 2 Oversidder HFC's Klubhus
07. mar 2022
23:59
Haslev FC 2
Oversidder
619758
12-03 2022
10:30 Greve Fodbold 2 Nykøbing FC Greve Idræts Center Kunstgræs
12. mar 2022
10:30
Greve Fodbold 2
Nykøbing FC
619761
12-03 2022
10:30 AIK 65 Strøby Fodbold
!
NB: AIK 65 Strøby Fodbold er taberdømt
Køge BK Strøbyhallen Kunstgræs
12. mar 2022
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge BK
619760
13-03 2022
12:00 Solrød FC TGB
!
NB: TGB er taberdømt
Solrød Idrætscenter
13. mar 2022
12:00
Solrød FC
TGB
619762
13-03 2022
13:00 Såby Fodbold FK Sydsjælland 05 2 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
13. mar 2022
13:00
Såby Fodbold
FK Sydsjælland 05 2
619763
ma14-03 2022
17:30 FK Sydsjælland 05 2 AIK 65 Strøby Fodbold
!
NB: AIK 65 Strøby Fodbold er taberdømt
Fladsåhallen
14. mar 2022
17:30
FK Sydsjælland 05 2
AIK 65 Strøby Fodbold
619765
20-03 2022
10:00 Nykøbing FC Haslev FC 2 Nykøbing FC
20. mar 2022
10:00
Nykøbing FC
Haslev FC 2
619766
20-03 2022
11:00 Såby Fodbold TGB Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
20. mar 2022
11:00
Såby Fodbold
TGB
619764
20-03 2022
11:30 Køge BK Greve Fodbold 2 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
20. mar 2022
11:30
Køge BK
Greve Fodbold 2
619767
20-03 2022
23:59 Oversidder Solrød FC
20. mar 2022
23:59
Oversidder
Solrød FC
619772
ma21-03 2022
23:59 TGB Oversidder TGB´s anlæg
21. mar 2022
23:59
TGB
Oversidder
619768
26-03 2022
10:30 Greve Fodbold 2 FK Sydsjælland 05 2 Greve Idræts Center Kunstgræs
26. mar 2022
10:30
Greve Fodbold 2
FK Sydsjælland 05 2
619771
26-03 2022
10:30 AIK 65 Strøby Fodbold Såby Fodbold Strøbyhallen Kunstgræs
26. mar 2022
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
Såby Fodbold
619769
26-03 2022
11:15 Haslev FC 2 Køge BK HFC's Klubhus
26. mar 2022
11:15
Haslev FC 2
Køge BK
619770
27-03 2022
11:00 Solrød FC Nykøbing FC Solrød Idrætscenter
27. mar 2022
11:00
Solrød FC
Nykøbing FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind