MENU

VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8, Pulje 5 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
619726 ma
15-11 2021
Kl. 17:30
FK Sydsjælland 05 2 Haslev FC 2 Fladsåhallen
619731
20-11 2021
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold Greve Fodbold 2 Strøbyhallen Kunstgræs
619727
20-11 2021
Kl. 12:00
Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
619730
21-11 2021
Kl. 10:00
Nykøbing FC TGB NFC Anlæg Syd
619732
21-11 2021
Kl. 11:00
Såby Fodbold Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
619737 ma
29-11 2021
Kl. 23:59
Oversidder Nykøbing FC
619734
04-12 2021
Kl. 11:15
Haslev FC 2 AIK 65 Strøby Fodbold HFC's Klubhus
619733
04-12 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold 2 Såby Fodbold Greve Idræts Center Kunstgræs
619736
04-12 2021
Kl. 14:00
TGB Køge BK NFC Anlæg Syd
619735
05-12 2021
Kl. 11:00
Solrød FC FK Sydsjælland 05 2 Solrød Idrætscenter
619740 ma
13-12 2021
Kl. 23:59
Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
619739 to
16-12 2021
Kl. 17:30
FK Sydsjælland 05 2 TGB Fladsåhallen
619738
18-12 2021
Kl. 10:30
Greve Fodbold 2 Haslev FC 2 Greve Idræts Center Kunstgræs
619741
18-12 2021
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC Strøbyhallen Kunstgræs
619742
19-12 2021
Kl. 11:00
Såby Fodbold Nykøbing FC Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
619746
09-01 2022
Kl. 10:30
TGB AIK 65 Strøby Fodbold Zoo Banen Øst (8-mands kunst)
619747 ma
10-01 2022
Kl. 23:59
Oversidder FK Sydsjælland 05 2
619744
15-01 2022
Kl. 10:00
Solrød FC Greve Fodbold 2 Solrød Idrætscenter
619743
15-01 2022
Kl. 11:15
Haslev FC 2 Såby Fodbold HFC's Klubhus
619745
16-01 2022
Kl. 10:00
Nykøbing FC Køge BK NFC Anlæg Syd
619749 ma
24-01 2022
Kl. 17:30
FK Sydsjælland 05 2 Nykøbing FC Fladsåhallen
619748
29-01 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold 2 TGB Greve Idræts Center Kunstgræs
619751
29-01 2022
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder Strøbyhallen Kunstgræs
619750
29-01 2022
Kl. 11:15
Haslev FC 2 Solrød FC HFC's Klubhus
619752
30-01 2022
Kl. 11:00
Såby Fodbold Køge BK Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
619754
06-02 2022
Kl. 15:00
Solrød FC Såby Fodbold Solrød Idrætscenter
619756
27-02 2022
Kl. 10:30
TGB Haslev FC 2 NFC Anlæg Syd
619753
27-02 2022
Kl. 11:30
Køge BK FK Sydsjælland 05 2
!
NB: FK Sydsjælland 05 2 er taberdømt
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
619757 ma
28-02 2022
Kl. 23:59
Oversidder Greve Fodbold 2
619755
06-03 2022
Kl. 12:00
Nykøbing FC AIK 65 Strøby Fodbold
!
NB: AIK 65 Strøby Fodbold er taberdømt
NFC Anlæg Syd
619759 ma
07-03 2022
Kl. 23:59
Haslev FC 2 Oversidder HFC's Klubhus
619758
12-03 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold 2 Nykøbing FC Greve Idræts Center Kunstgræs
619761
12-03 2022
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
!
NB: AIK 65 Strøby Fodbold er taberdømt
Køge BK Strøbyhallen Kunstgræs
619760
13-03 2022
Kl. 12:00
Solrød FC TGB
!
NB: TGB er taberdømt
Solrød Idrætscenter
619762
13-03 2022
Kl. 13:00
Såby Fodbold FK Sydsjælland 05 2 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
619763 ma
14-03 2022
Kl. 17:30
FK Sydsjælland 05 2 AIK 65 Strøby Fodbold
!
NB: AIK 65 Strøby Fodbold er taberdømt
Fladsåhallen
619765
20-03 2022
Kl. 10:00
Nykøbing FC Haslev FC 2 NFC Anlæg Syd
619766
20-03 2022
Kl. 11:00
Såby Fodbold TGB Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
619764
20-03 2022
Kl. 11:30
Køge BK Greve Fodbold 2 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
619767
20-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder Solrød FC
619772 ma
21-03 2022
Kl. 23:59
TGB Oversidder TGB´s anlæg
619768
26-03 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold 2 FK Sydsjælland 05 2 Greve Idræts Center Kunstgræs
619771
26-03 2022
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold Såby Fodbold Strøbyhallen Kunstgræs
619769
26-03 2022
Kl. 11:15
Haslev FC 2 Køge BK HFC's Klubhus
619770
27-03 2022
Kl. 11:00
Solrød FC Nykøbing FC Solrød Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind