MENU

VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8, Pulje 4 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
675312
20-11 2021
Kl. 11:15
BK Avarta Måløv BK 1 Espelunden Kunstgræs
675313
21-11 2021
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF 2 Greve Fodbold 3
!
NB: Greve Fodbold 3 er taberdømt
Brøndby Stadion
675314
21-11 2021
Kl. 10:00
Fremad Valby 2 BK Friheden Kunst, Valby IP, tribunen
675183
21-11 2021
Kl. 10:30
LSF 2 Taastrup FC 2 Smørum Idrætscenter
675182
21-11 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 3 Albertslund IF 2 Vallensbæk Idrætscenter
675316
04-12 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF 2 Brøndbyernes IF 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

675318
04-12 2021
Kl. 10:15
Måløv BK 1 LSF 2 Måløv Idrætspark
675319
04-12 2021
Kl. 14:15
BK Friheden BK Avarta Avedøre Stadion Kunstgræs
675317
05-12 2021
Kl. 10:00
Taastrup FC 2 Vallensbæk IF 3 NyBolig Park - Kunstgræs
675315
05-12 2021
Kl. 10:30
Greve Fodbold 3 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
Greve Idræts Center
675320
12-12 2021
Kl. 10:30
Greve Fodbold 3 Albertslund IF 2 Greve Idræts Center
675324
18-12 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 BK Avarta Kunst, Valby IP, tribunen
ANN

Kampen annulleret

675323
19-12 2021
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF 2 Taastrup FC 2 Brøndby Stadion
675322
19-12 2021
Kl. 10:30
LSF 2 BK Friheden Smørum Idrætscenter
675321
19-12 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 3 Måløv BK 1 Vallensbæk Idrætscenter
675613
15-01 2022
Kl. 10:15
Måløv BK 1 Brøndbyernes IF 2 Måløv Idrætspark
675612
15-01 2022
Kl. 11:30
BK Avarta LSF 2 Espelunden Kunstgræs
675325
15-01 2022
Kl. 12:30
Albertslund IF 2 Fremad Valby 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
675620
15-01 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Vallensbæk IF 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
675326
16-01 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC 2 Greve Fodbold 3 NyBolig Park - Kunstgræs
675642
29-01 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF 2 Taastrup FC 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
675651
29-01 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 LSF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
675649
30-01 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF 2 BK Friheden Brøndby Stadion
675622
30-01 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold 3 Måløv BK 1 Greve Idræts Center
675631
30-01 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 3 BK Avarta Vallensbæk Idrætscenter
675658
05-03 2022
Kl. 11:30
Måløv BK 1 Albertslund IF 2 Måløv Idrætspark
675659
05-03 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Greve Fodbold 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
675657
05-03 2022
Kl. 15:15
BK Avarta Brøndbyernes IF 2 Espelunden Kunstgræs
675660
06-03 2022
Kl. 10:20
Greve Fodbold 3 BK Avarta Greve Idræts Center
675653
06-03 2022
Kl. 10:30
LSF 2 Vallensbæk IF 3 Smørum Idrætscenter
675656
06-03 2022
Kl. 11:30
Taastrup FC 2 Fremad Valby 2 NyBolig Park - Kunstgræs
675661
12-03 2022
Kl. 11:00
Albertslund IF 2 BK Friheden Albertslund Stadion Kunstgræs
675664
12-03 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby 2 Vallensbæk IF 3 Kunst, Valby IP, tribunen
675662
13-03 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC 2 Måløv BK 1 NyBolig Park - Kunstgræs
675663
13-03 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF 2 LSF 2 Brøndby Stadion
675665
19-03 2022
Kl. 10:15
Vallensbæk IF 3 Brøndbyernes IF 2 Vallensbæk Idrætscenter
676127
19-03 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 Måløv BK 1 Kunst, Valby IP, tribunen
676126
19-03 2022
Kl. 13:30
BK Avarta Albertslund IF 2 Espelunden Kunstgræs
676128
19-03 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Taastrup FC 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
676125
20-03 2022
Kl. 10:30
LSF 2 Greve Fodbold 3 Smørum Idrætscenter
676130
26-03 2022
Kl. 09:30
Albertslund IF 2 LSF 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
676131
27-03 2022
Kl. 10:00
Taastrup FC 2 BK Avarta NyBolig Park - Kunstgræs
676132
27-03 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF 2 Fremad Valby 2 Brøndby Stadion
676129
27-03 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold 3 Vallensbæk IF 3 Greve Idræts Center
676133
27-03 2022
Kl. 11:30
Måløv BK 1 BK Friheden Måløv Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind